Šodien vārdadienu svin Ginta, Gunda, Gunta, rītdien - Agija, Aldonis
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - !!! ĀFRIKAS CŪKU MĒRIS


Žanna Zariņa
Žanna Zariņa
Pēdējo reizi manīts 2023-11-02 23:18
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Aizpute
Suņi: 3 jagdterjeri, taksis un Rietumsibīrijas laika
Medību trofejas: 27
04.10.2014. 22:36
Lauri, Tu laikam esi vēl viens, kas zin labāk par tiem, kas tur dzīvo :D
Slēpts
05.10.2014. 11:22
Piekritīšu Arnim, 1)no krievijas ir jauzmanas, savādāk mūs sapīs tādos pašos mēslos kā ukraiņus, daļa jau izskatās ir jau sākta tīt tajos plīvuros, ja svēti tic, ka tur ir tā leiputrija, velns ar ārā, labi nedzīvojam, bet 10 reiz labāk kā PSRS laikos gan, un vajag beigt čīskstēt, tas ja tev nav plazmenieks mājās un iphons kabata nenozīmē, ka var bļaut, ka mūs badā mērdē, man arī nav, un? Paēdis esmu 10 reiz labāk kā soc laikos, mob. t. arī ir, televizors ir, un internetā vēl varu drukāt savas gudrības, par jauniešu izbraukšanu, izbrauc tapēc ka gribas manas nosauktās lietas, kas nav man, bet lai uzņēmējs atrastu normālu darbinieku, kas grib strādāt, ir lielas problēmas, vecie visi jau ir darba vietās, bet jaunie vēl zaru nepacēluši jau prasa bagātās Eiropas algas. Nu kautkā tā...
2)par ACM, kad būs tad būs arī mums Kurzemē, medības takš neapstāsies, kad 99. gadā sāku medīt mums objektā bija padsmit cūkas, 8 bija iedotas licenses, un? 2 labākajā gadījumā dabūjām, a tagad? 100+ atļaujas nošaujam beidzmos gados virs simta dažas, tas uz 3500 ha. Tas ka tāda leiputrija ilgi nebūs bija skaidrs, kā jau kāds teica daba pati saregulēs, nu šoreiz sēņotāji palīdzēs.
Žanna Zariņa
Žanna Zariņa
Pēdējo reizi manīts 2023-11-02 23:18
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Aizpute
Suņi: 3 jagdterjeri, taksis un Rietumsibīrijas laika
Medību trofejas: 27
05.10.2014. 15:46
Dainim par 2.punktu varu tikai piekrist, par 1.punktu, neko neizteikšos, jo mums ir tagad pieņemts likums, ka izteikties drīkst tikai tādi, kā Dainis (nu, es te domāju, ka ar tādu pieredzi un uzskatiem). Taisnības labad , gan gribu atgādināt, ka plazminieks, iphons utt., tajos laikos nebija nevienam, ne krieviem, ne vāciešiem, ne amerikāņiem, ne ķīniešiem ;)
Paēdusi es biju visos laikos, bet nu , ja laukos dzīvojot cilvēks nav paēdis, tad tas ir slinkums un to nevar ietekmēt nekāda valdība!
Un ar tiem darbiem ir tā, ka ne visās pilsētās var dabūt darbu, bet, arī tas, ko Tu raksti, ka dabūt labus darbiniekus ir grūti, arī ir taisnība.
Edgars Kecs
Edgars Kecs
Pēdējo reizi manīts 2022-06-14 14:15
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Kaut kur Latgalē
Medību stāžs: Kas to jau zin cik tā stāža :)
Aprīkojums: Kaut kādi dzelži ir!!!
Suņi: Kaut kad būs!!!
Medību trofejas: 17
05.10.2014. 19:27
Daini par to ka tagad nevar atrast labu sava amata speciālistu ir vainīgi nevis cilvēk, bet uzņēmēji kas uz minimālas samaksas vēlējās iegūt maksimālo peļņu, un rezultāta ir tagad tā ka labu speciālistu jau neatrast jo visi strādā ārzemēs, kur tiešam cilvēks saņem labu algu padarītajam darbam.
Un tādu uzņēmumu ir ļoti daudz kur vēlas lai rukātu pa 12 stundām par minimalo algu. Ja tā turpināsies tad būš tā ka vispār nebūš labu speciālistu. Jo kāpēc saku ka nebūs, jo paskaties kādas cenas jau pie mums Latvijā sanak dārgak nekā dažā labi attītstītā ES valstī.
Par cūkām būs ta kā rakstīja ka katra nomedītā cūka būs kā lieli svētki. Es ceru ka populācija kaut cik ātri atjaunosies, jo pēc KCM toreiz gadi 5 nebija rukšu pēdas redzamas :(
Slēpts
05.10.2014. 21:17
Kec! Beidz vienreiz gvelzt par mežacūkām, tās jums nekad nav bijušas. Intereses pēc paskatījos Naujienes medību uzskaites iecirkni: uz 12000 ha uzskaitītas 17 cūkas, limits 22 cūkas un tas bija pirms ĀCM. Katra nomedītā cūka Tev jau sen ir lieli svētki, jo nevar nomedīt to, kas nav.
Edgars Kecs
Edgars Kecs
Pēdējo reizi manīts 2022-06-14 14:15
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Kaut kur Latgalē
Medību stāžs: Kas to jau zin cik tā stāža :)
Aprīkojums: Kaut kādi dzelži ir!!!
Suņi: Kaut kad būs!!!
Medību trofejas: 17
05.10.2014. 21:22
Māri kur tu tādas pasakas atradi???? uzkaitīts 17 cūkas :)
Aivars Bundzens
Aivars Bundzens
Pēdējo reizi manīts 2024-03-14 00:16
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: LMS
Atrašanās vieta: Saldus , Druva,Zvārde
Medību stāžs: no tāļā 1989.gada
Aprīkojums: sauer, krieghoff,banelli,gruening&elmiger ,anschutz, ,blaser R8
Suņi: viens boksers
05.10.2014. 21:57

Edgars Kecs
Pēdējo reizi manīts 2014-10-05 21:29
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Daugavpils
Medību stāžs: Nav liels tikai no 2005 gada, bet pieredze ir daudz lielāka! Var teikt mežā esmu dzimis un audzis:)
Aprīkojums: IŽ 27-m, CZ 550, 30-06 kalibrs, masene CZ. Pagaidām pietiek :) Kaut kur kambarī aizputējis svaidās RPG :)
Suņi: Pagaidām nav, bet vēlos iegādāties taksiku :)
Trofejas: 11
Šodien, 19:27
Daini par to ka tagad nevar atrast labu sava amata speciālistu ir vainīgi nevis cilvēk, bet uzņēmēji kas uz minimālas samaksas vēlējās iegūt maksimālo peļņu

...Edgar (antiņ) pūt stabulīti ,prātiņ nāc mājās. 17-tajā gadā nevainīgie cilvēki tos "vainīgos" uzņēmējus apslaktēja un komunisma sarkanais mēris izklīda pa puspasauli .turpat simt gadi pagājuši ,vēl joprojām izārstēties . cerams,ka ar ACM-u tik traki nebūs.
Andris Zariņš
Biedriba Medniekiem.lv
Andris Zariņš
Pēdējo reizi manīts 2024-03-26 09:50
Lietotāja statuss: Guru
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv
Atrašanās vieta: Marupe
Medību stāžs: No 1989 gada
Aprīkojums: H&K 2000 SLB (30-06), Savage (223), IŽ 57
Suņi: Krievu Eiropas laika- Bārts, Latvijas Dzinējsuns Dārts Veiders
Medību trofejas: 93
05.10.2014. 23:25
OFF TOPIC
Besī ārā visi gaudotāji, par to ka valdība slikta, darba nav, darbinieku nav, algas mazas utt tā var turpināt bezgalīgi un pa apli.....
Realitātē visi kuri grib un var sen jau paši visu sakārto, atrod, nopelna, rada utt. Tā tas ir bijis un būs visos laikos un iekārtās. Un katrs pats ir tas, kas izvēlas par ko būt, vai nu par cilvēku kas pats veido savu likteni un dzīvi, vai mūžīgi gaudojošu ņuņu kuram nekad nekur, nekas nebūs labi ....
Žanna Zariņa
Žanna Zariņa
Pēdējo reizi manīts 2023-11-02 23:18
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Aizpute
Suņi: 3 jagdterjeri, taksis un Rietumsibīrijas laika
Medību trofejas: 27
05.10.2014. 23:47
Andri, kaut kur es Tev piekrītu, un pati vēl pirms kādiem 10 gadiem teicu to pašu..., bet... tagad redzu, kā aizbrauc speciālisti, kā tiek (apzināti)iznīcināti nelieli ģimenes uzņēmumi... pri čom te komunisti? Šai pasaulē viss ir savstarpēji saistīts, kā teica mans bijušais komandieris: nespļauj kompotā, tur pavārs kājas mazgā! Un dzīvē es pārliecinājos, ka tie bija viedi vārdi! Es redzēju, kā izput tie, kas mēģināja darīt kaut ko paši un tādu bija daudz starp maniem draugiem un paziņām! Tieši tie, kas kaut ko darīja, nevis tika pie siles ar ES naudu un fondu naudu! Visādi dzīvē gadās un neviens nav pasargāts! Es šeit negribu rakstīt publiski, bet, ja Tu gribi, Tev personīgi varu pastāstīt, kā izputēja manas draudzenes firma! Gribi?
Un vēl es varu pateikt, ka ne visiem ir jābūt baigiem biznesmeņiem, ir arī parasti darbarūķi, bez kuriem biezie nekad nevarēs iztikt! Un tiem arī ir jāsaņem normāla alga, ar kuru var iztikt! Saproti, mēs nevaram būt vieni bagāti ubagu zemē vai tuksnesī, no kura visi jau ir aizbraukuši! Nav jau vairs kas pirks pakalpojumus un preces! Rīgā un tās tuvumā vēl ir, perifērijā- nav!
Kādi na***y komunisti! Mēs jau ceturtdaļ gadsimtu esam neatkarīgi un postam savu zemi!
Slēpts
06.10.2014. 07:20
Žanna, cik ir tas cipars no kura skaitās, ka var iztikt?