Šodien vārdadienu svin Agne, Agnese, Agnija, rītdien - Austris
toptitle
ligumuparaugi.lv
Līgumu un dokumentu paraugi tavam biznesam. Tikai EUR 1.39

Sludinājums


Darījuma veids: Pārdod. Cena: EUR 0. Pievienoja Zane Cecina, 2017-12-28 12:28. Sludinājums apskatīts 356 reizes
Pārdodu Vācu asspalvainā putnu suņa (drathāra) kucēnus (brūni raiba meitene, melni raibs un brūni raibs puika) no reāli medībās strādājošiem vecākiem. Abi vecāki ir ar I;II;III pakāpes darba pārbaužu diplomiem. Kucēni ir čipoti, pilnībā vakcinēti, astes kupētas un ir gatavi doties uz jaunajām mājām. Uz atsavināšanas brīdi kucēni būs ar LKF/FCI ciltsrakstiem. Audzētājs Andrejs (tel: +371 29470504).

Pārdodu Vācu asspalvainā putnu suņa (drathāra) kucēnus (brūni raiba meitene, melni Pārdodu Vācu asspalvainā putnu suņa (drathāra) kucēnus (brūni raiba meitene, melni Pārdodu Vācu asspalvainā putnu suņa (drathāra) kucēnus (brūni raiba meitene, melni Pārdodu Vācu asspalvainā putnu suņa (drathāra) kucēnus (brūni raiba meitene, melni Pārdodu Vācu asspalvainā putnu suņa (drathāra) kucēnus (brūni raiba meitene, melni Pārdodu Vācu asspalvainā putnu suņa (drathāra) kucēnus (brūni raiba meitene, melni Pārdodu Vācu asspalvainā putnu suņa (drathāra) kucēnus (brūni raiba meitene, melni
Lai nosūtītu ziņu sludinājuma ievietotājam, atveriet ievietotāja profila lapu un spiediet uz saites ar uzrakstu "Nosūtīt ziņu"