Šodien vārdadienu svin Ineta, Inta, Intra, rītdien - Sindija, Sintija, Elfrīda
toptitle

Lielais raksts

Jaunums: medību dienasgrāmata


2013-02-26 11:57

Portāls Medniekiem.lv ir izveidojis jaunu bezmaksas pakalpojumu medniekiem - Medību dienasgrāmatu. Portālā reģistrējies mednieks medību dienasgrāmatā var reģistrēt nomedītos dzīvniekus. Ir iespējams norādīt visai detalizētu informāciju par nomedīto dzīvnieku, tādu kā - suga, dzimums, vecums, kā arī norādīt nomedīšanas datumu, laiku un vietu kartē.

Medniekiem ir zināms tāds dokuments, kas noteikts ar MK Noteikumiem "Medību noteikumi" un tiek saukts - "Nomedīto dzīvnieku reģistrācijas žurnāls". Tā aizpildīšana var prasīt papildus pūles, norādot pa datumiem, kādi zvēri un kādā kopskaitā ir tikuši nomedīti. Jaunais pakalpojums atrisina šīs problēmas. Tam medniekam, kas izmanto medību dienasgrāmatu portālā medniekiem.lv, vairs pašam nebūs jākalkulē un jātērē savs laiks atskaites sagatavošanai - portāls to izdarīs viņa vietā.

Kā tas strādā?

Vispirms dodamies uz sadaļu http://www.medniekiem.lv/diary/. Lai pievienotu jaunu ierakstu, jānospiež uz pogas - "Pievienot jaunu ierakstu"

Aizpildām prasītos datus, norādot gan medību datumu, nomedīšanas laiku, sugu u.t.t.

Tad, kad dienasgrāmata ir aizpildīta ar nepieciešamajiem datiem un ir vajadzība lejupielādēt aizpildītu "Nomedīto dzīvnieku reģistrācijas žurnālu", dodamies uz sadaļu "Nomedīto dzīvnieku reģistrācijas žurnāls"

Nomedīto dzīvnieku reģistrācijas žurnāla sadaļā aizpildām aktuālo sezonu, medību iecirkni, pārējos prasītos datus, kā arī norādām pārskata periodu, par kuru žurnāls ir sagatavojams. Pēc tam, kad visi prasītie dati ir ierakstīti, spiežam uz "Lejupielādēt nomedīto dzīvnieku reģistrācijas žurnālu" un saglabājam datorā sagatavoto xlsx failu, kurš ir atverams un rediģējams ar Microsoft Excel vai atbilstošo Open Office vai citu programmu.

Ja, mednieka prāt, sagatavotajā žurnālā ir veicamas kādas izmaiņas, to viegli var darīt Excel ietvaros.

Medniekiem.lv būs priecīgi par komentāriem un viedokļiem, kā pakalpojumu uzlabot un padarīt vēl pievilcīgāku un pieejamu pēc iespējas vairāk medniekiem.

Komentāri:

Mārcis Holenders 2013-02-26 20:00

Būtu ideāli ocpija- Dzēst- jo es piemēram nesapratu dom par datumu jo ielikās šis dienas datums tam staltajam ko divi gadi apakaļ man diāna atvēlēja .. sanāk ka pēc datumiem esmu malumednieks šobrīd -- un gribas lai to var labot :D

Administrācija 2013-02-26 21:26

Paldies, Mārci!

Šobrīd kļūdainie ieraksti ir dzēšami.
P.S. Datums ir labojams, nedzēšot ierakstu

Raitis Rumbenieks 2013-02-26 22:38

noderētu iespēja pievienot aprakstu.

Administrācija 2013-02-26 22:50

Raiti, tāda iespēja ir. Jāatver pievienotais ieraksts un var pievienot gan nosaukumu, gan aprakstu

Andris Zariņš 2013-02-27 09:18

Un ja Valsts Mežu Dienests spēs formulēt kādā formātā viņi elektroniski spēs akceptēt datus, tad izveidosim pilno servisu- eksportu uz VMD datu bāzi. Respektīvi nevajadzēs vairs braukt uz mežniecību lai nodotu uzskaites žurnālu!

Ja valsts struktūras vēlēsies sadarboties, ietaupīt budžeta līdzekļus, samazināt administratīvos izdevumus, tad esam gatavi sadarbībai. Ir idejas un ir iestrādes, viss atkarīgs tikai un vienīgi no šo institūciju labās gribas!!!!

Zintis Lapiņš 2013-02-27 09:28

;D;D;D Viņi tev sadarbosies! gaidi ar maisu! drīzāk ņems uz karstām pēdām izsludinās iepirkuma konkursu par šitā paša uztaisīšanu un jau par n-tajiem tūkstošiem iepirks no čomu firmas!!! Atceries visi labie darbi nepaliek nesodīti! :D :D :D

Māris Bērziņš 2013-02-28 09:59

Opcijā vecums būtu nepieciešams piedāvājums līdzīgi kā ir licenzē: jaunāks par gadu, jauns...utt. Reāli noteikt pat aptuvenu vecumu daudziem medniekiem ir problēmas, kur nu vēl precīzu vecumu.

Gunārs Jānis Lagūns 2013-02-28 15:36

Ļoti labi, bet par vecumu, šoreiz piekrītu Mārim. Pieaugušam dzīvniekam vecumu precīzi nenoteiks neviens specs, to var izdarīt tikai laboratorijās! Vajag opciju, lai var izvēlēties.

Andis Liepiņlauskis 2013-03-01 08:07

Būs jāizmēģina! Bet varētu opciju "publicēt", lai pats vari izvēlēties ko citiem parādīt. ko nē! :)


Ja vēlaties ievietot portālā savu rakstu, sūtiet to uz e-pasta adresi info@medniekiem.lv. Neaizmirstiet pievienot informatīvos materiālus. Raksts noformējams atbilstoši gramatikas noteikumiem un sūtāms rediģējamā formātā, piemēram doc, txt.

Nesen šo rakstu apskatīja
Laima slimība suņiem

Laima slimība suņiem

Pavasaris tuvojas straujiem soļiem un līdz ar to ir pamodies viens no lielākajiem draudiem mūsu mīluļiem- ērces. Vairāk par pašu ērces..

Aplūkojam medībām veltītu muzeju Lietuvā, Mindūnos

Aplūkojam medībām veltītu muzeju Lietuvā, Mindūnos

Medību tradīcijas un kultūra ir sena. Katrai valstij tās ir individuālas, līdz ar ko – interesantas. Ja vēlaties paplašināt savu..

LVM izstrādātas vadlīnijas, kā veidot un uzturēt mednieku atpūtas vietas

LVM izstrādātas vadlīnijas, kā veidot un uzturēt mednieku atpūtas vietas

Līdz ar jaunajiem būvnormatīviem AS “Latvijas valsts meži” (LVM) nolemts ieviest kārtību saistībā ar mednieku atpūtas vietām uzņēmuma..

LVM un Aizsardzības ministrija vienojusies par militāro mācību organizēšanas principiem LVM platībās

LVM un Aizsardzības ministrija vienojusies par militāro mācību organizēšanas principiem LVM platībās

Valsts aizsardzība ir valsts virsfunkcija. Tādēļ medniekiem nāksies rēķināties, ka viņu nomātās platības AS “Latvijas valsts meži”..

Jauns Huberts veikals Rīgā

Jauns Huberts veikals Rīgā

2018.gada 2. novembrī savas durvis vērs jaunais Huberts veikals Rīgā.