Šodien vārdadienu svin Marianna, Ginters, Guntra, rītdien - Matīss, Modris, Mariss
toptitle

Lielais raksts

Jaunums: sadaļa medību kolektīviem


2013-04-08 13:09

Portāls Medniekiem.lv ir izstrādājis jaunu sadaļu medību kolektīviem un klubiem - http://www.medniekiem.lv/clubs/

Portālā medību kolektīvu var piereģistrēt jebkurš mednieks, kurš ir biedrs kādā no mednieku kolektīviem. Jaunā sadaļa šobrīd iekļauj kolektīva iekšējo forumu, iespēju pievienot medību iecirkņus, atzīmējot tos kartē u.c. Kolektīva dalībniekiem, atzīmējot, trofejas savā medību dienasgrāmatā un norādot kā nomedīšanas vietu medību iecirkņa teritoriju, trofejas tiks uzrādītas minētā iecirkņa teritorijā un būs redzamas kolektīva biedriem.

Attiecīgā kluba sadaļa ir slēgta tipa, proti - saturs ir redzams tikai kolektīva biedriem, kas ir pieteikušies un par tādiem apstiprināti.

Jāteic, ka jaunā sadaļa ir vēl tapšanas (BETA) stadijā, tāpēc portāls medniekiem.lv priecāsies par visiem komentāriem, ieteikumiem un kritiku, kuru varat sūtīt, izmantojot kontaktformu - http://www.medniekiem.lv/?m=contacts

Komentāri:

Andris Zariņš 2013-05-07 09:36

Mazliet vēlāk tiks pievienota iespēja savu iecirkņu kartēs pievienot medību infrastruktūras objektu izvietojumu.

Māris Bērziņš 2013-05-08 09:41

Kāpēc veicot portālā ik darbību lec ārā aicinājums reģistrēt klubu? Izskatās ļoti uzbāzīgi un neērti, ja es to gribu, tad ir sadaļa "Medību kolektīvi"

Andris Zariņš 2013-05-08 20:34

Elementāra jauna pakalpojuma reklāma! :) Tomēr cilvēki ir pūlējušies lai izveidotu šo bezmaksas pakalpojumu, tāpēc arī tur rūpi par to lai tas tiktu pamanīts! :)


Ja vēlaties ievietot portālā savu rakstu, sūtiet to uz e-pasta adresi info@medniekiem.lv. Neaizmirstiet pievienot informatīvos materiālus. Raksts noformējams atbilstoši gramatikas noteikumiem un sūtāms rediģējamā formātā, piemēram doc, txt.

Nesen šo rakstu apskatīja
Laima slimība suņiem

Laima slimība suņiem

Pavasaris tuvojas straujiem soļiem un līdz ar to ir pamodies viens no lielākajiem draudiem mūsu mīluļiem- ērces. Vairāk par pašu ērces..

Aplūkojam medībām veltītu muzeju Lietuvā, Mindūnos

Aplūkojam medībām veltītu muzeju Lietuvā, Mindūnos

Medību tradīcijas un kultūra ir sena. Katrai valstij tās ir individuālas, līdz ar ko – interesantas. Ja vēlaties paplašināt savu..

LVM izstrādātas vadlīnijas, kā veidot un uzturēt mednieku atpūtas vietas

LVM izstrādātas vadlīnijas, kā veidot un uzturēt mednieku atpūtas vietas

Līdz ar jaunajiem būvnormatīviem AS “Latvijas valsts meži” (LVM) nolemts ieviest kārtību saistībā ar mednieku atpūtas vietām uzņēmuma..

LVM un Aizsardzības ministrija vienojusies par militāro mācību organizēšanas principiem LVM platībās

LVM un Aizsardzības ministrija vienojusies par militāro mācību organizēšanas principiem LVM platībās

Valsts aizsardzība ir valsts virsfunkcija. Tādēļ medniekiem nāksies rēķināties, ka viņu nomātās platības AS “Latvijas valsts meži”..

Jauns Huberts veikals Rīgā

Jauns Huberts veikals Rīgā

2018.gada 2. novembrī savas durvis vērs jaunais Huberts veikals Rīgā.