Šodien vārdadienu svin Marianna, Ginters, Guntra, rītdien - Matīss, Modris, Mariss
toptitle

Lielais raksts

Pirmo reizi Eiropas čempionātā kombinētajā medību šaušanā piedalīsies komanda no Latvijas


2014-07-01 11:02
Rīga, 30.06.2014
 
Latviju pirmo reizi Eiropas čempionātā kombinētajā medību šaušanā, kas norisināsies Somijā šā gada 04. - 06. jūlijā, pārstāvēs nacionālā sporta šāvēju komanda sešu dalībnieku sastāvā. Sportisti cīnīsies par medaļām četrās dažādās šaušanas disciplīnās – pa lidojošiem mērķiem tranšeju stendā, kompaksportinga stendā, ar vītņstobra ieroci 100m distancē pa stāvošu mērķi, kā arī 50m distancē pa kustīgu mērķi.
 
Čempionātā uz šo brīdi dalību ir pieteikušas 13 valstu nacionālās komandas - Norvēģija, Zviedrija, Somija, Igaunija, Latvija, Lietuva, Slovākija, Slovēnija, Ungārija, Itālija, Čehija, Austrija un Vācija.
 
Latvijas sporta šāvēju komandas izveidošanu, kā arī dalības maksas un ceļa izdevumu segšanu sportistiem - nodrošina lielākais medību centrs Baltijā „Purnavu Muiža”.
 
Lai pārstāvētu Latviju šajā Eiropas čempionātā, sportistiem bija jāpierāda sava meistarība divos atklātu sacensību atlases posmos, kas tika organizēti šī gada vasarā. 1. posms tika aizvadīts 2014. gada 3. maijā Zvārdes šautuvē „Zvārdes Dižmednieks” sacensībās, bet 2. atlases posms 2014. gada 14. jūnijā šautuvē Mārkulīčos “Purnavu Muižas kauss” sacensību ietvaros.
 
Uz Eiropas čempionātu kā “Purnavu Muiža” komanda dosies Mārtiņš Gaņģis, Mārtiņš Turkopulis, Jānis Kvāls, Nauris Matvijuks, Māris Jēkabsons un Andis Apse.
 
Novēlam izcilus sasniegumus un medaļas “Purnavu Muiža” komandai!
 
Par ”Purnavu muiža”
Medību centrs ”Purnavu muiža” ir dibināts 2008. gadā. Medību centrs medniekiem nodrošina pilnu servisu – konsultācijas par medībām saistītiem jautājumiem, plaša spektra preces medībām un medniekiem, ieroču apkopi un remonta darbus, semināru un apmācību organizēšanu. Medību centrā atrodas Baltijā vienīgā slēgtā tipa 100 metru šautuve ar modernu aprīkojumu, kā arī interaktīvā šautuve.
 
Čempionātu organizē Starptautisko medību šaujamieroču sporta federācija - F.I.T.A.S.C. www.fitasc.com 
Iepriekšējo gadu sacensības:

 


Ieskats Purnavu Muižas kausā 2014

 

Komentāri:

Kārlis Ozols 2014-08-04 09:02

Vai ir kur pieejami rezultāti? Dzirdēju, ka baigi s*dīgi džekiem gājis...


Ja vēlaties ievietot portālā savu rakstu, sūtiet to uz e-pasta adresi info@medniekiem.lv. Neaizmirstiet pievienot informatīvos materiālus. Raksts noformējams atbilstoši gramatikas noteikumiem un sūtāms rediģējamā formātā, piemēram doc, txt.

Nesen šo rakstu apskatīja
Laima slimība suņiem

Laima slimība suņiem

Pavasaris tuvojas straujiem soļiem un līdz ar to ir pamodies viens no lielākajiem draudiem mūsu mīluļiem- ērces. Vairāk par pašu ērces..

Aplūkojam medībām veltītu muzeju Lietuvā, Mindūnos

Aplūkojam medībām veltītu muzeju Lietuvā, Mindūnos

Medību tradīcijas un kultūra ir sena. Katrai valstij tās ir individuālas, līdz ar ko – interesantas. Ja vēlaties paplašināt savu..

LVM izstrādātas vadlīnijas, kā veidot un uzturēt mednieku atpūtas vietas

LVM izstrādātas vadlīnijas, kā veidot un uzturēt mednieku atpūtas vietas

Līdz ar jaunajiem būvnormatīviem AS “Latvijas valsts meži” (LVM) nolemts ieviest kārtību saistībā ar mednieku atpūtas vietām uzņēmuma..

LVM un Aizsardzības ministrija vienojusies par militāro mācību organizēšanas principiem LVM platībās

LVM un Aizsardzības ministrija vienojusies par militāro mācību organizēšanas principiem LVM platībās

Valsts aizsardzība ir valsts virsfunkcija. Tādēļ medniekiem nāksies rēķināties, ka viņu nomātās platības AS “Latvijas valsts meži”..

Jauns Huberts veikals Rīgā

Jauns Huberts veikals Rīgā

2018.gada 2. novembrī savas durvis vērs jaunais Huberts veikals Rīgā.