Šodien vārdadienu svin Ineta, Inta, Intra, rītdien - Sindija, Sintija, Elfrīda
toptitle

Lielais raksts

Purnavu Muižas kauss 2015


2015-06-05 14:23

“Purnavu Muižas kauss 2015” - 2. atlases posms EČ kombinētajā medību šaušanā Čehijā, MAUSER M12 Extreme izspēle, Ford Ranger uz nedēļas nogali un citi labumi.

Purnavu muižas kauss 2015

Šī gada 13. jūnijā sporta klubā “Mārkulīči” norisināsies gadskārtējās šaušanas sacensības ”Purnavu Muižas kauss 2015” un Baltijas čempionāts šaušanas disciplīnā “Skrejošā mežacūka 35m” (SK-35). Bez pašmāju meistariem par prestižo kausu un vairāk kā 5000 EUR lielo balvu fondu astoto gadu pēc kārtas trīs disciplīnās sacentīsies mednieki arī no Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas un Zviedrijas.

Arī šogad “Purnavu Muižas kauss 2015” ir 2. atlases posms iekļūšanai komandā, kas ņems dalību Eiropas čempionātā kombinētajā medību šaušanā no 3. līdz 5.jūlijam Pisekā (Čehija).

„Purnavu Muiža” apmaksā dalības maksu un ceļa izdevumus sešu labāko sportistu dalībai Eiropas čempionātā „Purnavu Muižas” komandā kombinētajā medību šaušanā. Šogad dalībnieki „Purnavu muižas” komandai tiek noteikti, summējot trīs posmu rezultātus, no kuriem pirmais jau norisinājās 2. maijā Zvārdes šautuvē.

Papildus galvenajām sacensībām, dalībniekus un viņu līdzjutējus sagaida:

  • Mārkulīču Supermednieks – sacensības šaušanā pa 11 cm mērķi 35, 42 un 50 m attālumā, šaujot ar bisi vai loku
  • Mārkulīču Pneimatika – sacensības šaušanā ar pneimatisko ieroci pa mērķi 10 m attālumā
  • Purnavu muižas biatlons – izklaidējošas rakstura aktivitāte
  • Ford Ranger apvidus auto testa braucieni
  • Swarovski X5 jaunā tēmēkļa prezentācija

Jau tradicionāli starp visiem dalībniekiem, kā arī viesiem, kas būs iepirkušies"Purnavu Muiža" teltī, par vismaz 20 EUR, notiks īpašu mednieklietu un MAUSER M12 Extreme izspēle!

Sacensību nolikums.


Ja vēlaties ievietot portālā savu rakstu, sūtiet to uz e-pasta adresi info@medniekiem.lv. Neaizmirstiet pievienot informatīvos materiālus. Raksts noformējams atbilstoši gramatikas noteikumiem un sūtāms rediģējamā formātā, piemēram doc, txt.

Nesen šo rakstu apskatīja
Laima slimība suņiem

Laima slimība suņiem

Pavasaris tuvojas straujiem soļiem un līdz ar to ir pamodies viens no lielākajiem draudiem mūsu mīluļiem- ērces. Vairāk par pašu ērces..

Aplūkojam medībām veltītu muzeju Lietuvā, Mindūnos

Aplūkojam medībām veltītu muzeju Lietuvā, Mindūnos

Medību tradīcijas un kultūra ir sena. Katrai valstij tās ir individuālas, līdz ar ko – interesantas. Ja vēlaties paplašināt savu..

LVM izstrādātas vadlīnijas, kā veidot un uzturēt mednieku atpūtas vietas

LVM izstrādātas vadlīnijas, kā veidot un uzturēt mednieku atpūtas vietas

Līdz ar jaunajiem būvnormatīviem AS “Latvijas valsts meži” (LVM) nolemts ieviest kārtību saistībā ar mednieku atpūtas vietām uzņēmuma..

LVM un Aizsardzības ministrija vienojusies par militāro mācību organizēšanas principiem LVM platībās

LVM un Aizsardzības ministrija vienojusies par militāro mācību organizēšanas principiem LVM platībās

Valsts aizsardzība ir valsts virsfunkcija. Tādēļ medniekiem nāksies rēķināties, ka viņu nomātās platības AS “Latvijas valsts meži”..

Jauns Huberts veikals Rīgā

Jauns Huberts veikals Rīgā

2018.gada 2. novembrī savas durvis vērs jaunais Huberts veikals Rīgā.