Šodien vārdadienu svin Sergejs, Svetlana, Lana, rītdien - Mihails, Miķelis, Mikus, Miks, Miģelis
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Ieroči ar maināmiem kalibriem - kas tiek rakstīts atļaujā?

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 6 lietotāji. Komentāru skaits 10. Pēdējais viedoklis 14.08.2009. 18:26

Ilgvars Zihmanis
Ilgvars Zihmanis
Pēdējo reizi manīts 2020-09-25 13:49
Lietotāja statuss: Eksperts
Atrašanās vieta: Rīga, Gulbene un pēc vajadzības
Suņi: nav
Medību trofejas: 11
13.08.2009. 14:56
dažādiem stobriem taču nevar būt vienādi numuri???
Par 22LR kitiem - nezinu. ja pistolei un kitam ir viens ražotājs, tad pēc idejas vēl varētu izbraukt cauri ar vienu atļauju. Jāpaskatās normatīvajos aktos, vai ar īsstobriem gadījumā nebija savādāk. Lai gan mums tā likumu interpretācija reizēm ir $*&^@#(&%$#...
Arnis Puksts
Biedriba Medniekiem.lv
Arnis Puksts
Pēdējo reizi manīts 2020-09-27 15:08
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv - tieši un nepastarpināti!
Atrašanās vieta: Latvija
Medību stāžs: ANNO 1998.
Aprīkojums: IMI, Smith & Wesson, Glock, Browning x2, Winchester, Walther, TOZ, Haenel!
Suņi: Dutchhound
Medību trofejas: 30
13.08.2009. 15:15
It kā domāju par czub - viņi ražo gan to, gan to; priekš tās cenas kvalitāte ir laba, vismaz cik pētījis esmu...
OLAFS OLAFS
Pēdējo reizi manīts 2016-02-03 19:54
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
13.08.2009. 15:32
Tieši uz pistoli arī ieberzos,dabūju samaksāt vel par mazkalibra stobru,komplektācija CZ 85+ CZ 75 Cadet adapter,dažādi nosaukumi,dažādi nummuri...nu un pēc tam 'tā arī nesapratu kā būtu jābūt pareizi...
Arnis Puksts
Biedriba Medniekiem.lv
Arnis Puksts
Aprīkojums: IMI, Smith & Wesson, Glock, Browning x2, Winchester, Walther, TOZ, Haenel!
13.08.2009. 16:01
Olafs - tad atļaujā tagad tomēr ir 2 stroķi ierakstīti? Jo tieši par tādu kombināciju es arī domāju...
Kā viss darbojas? Viss OK, apmierināts?
Jānis Misiņš
Jānis Misiņš
Pēdējo reizi manīts 2020-05-15 15:31
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Riga
Medību stāžs: 12
Aprīkojums: Blaser R93
Suņi: Rietumsibīrijas laika
Medību trofejas: 6
13.08.2009. 17:32
Kur problema, tiek rakstiti ka divi ieroci. Jo es zinu ka ir kas pec tam ir piepirkusi klat laidi(ar pribambasiem) un izveidojusi otru ieroci. Primarais ir stobrs.
Arnis Puksts
Biedriba Medniekiem.lv
Arnis Puksts
13.08.2009. 18:08
Problēma ir tajā, ka runa ir par īsstobriem. Tur max nēsāšana ir diviem ieročiem. Ja konversacijas kits ir kā atseviškš ierocis - tas nerullē. Jo kā primārajam pašaizsardzības ierocim noteikti jābūt revolverim...
OLAFS OLAFS
13.08.2009. 19:08
Arnim-atļaujā ir ierakstīts CZ 85 kal.9mm N**** un stobrs kal.22 N****,tātad 1.ierocis ar rezerves stobru.
Arnis Puksts
Biedriba Medniekiem.lv
Arnis Puksts
13.08.2009. 20:03
Super! Tas ir tieši tas, ko es gribu :)) paldies par informāciju - ja jau ir tāds keiss, tad potenciāla iespēja, ka analogi būs.
Varbūt mazliet sīkak uzraksti: tātad, dabuji atļauju, aizgāji uz veikalu un abus uzreiz nopirki un tad gāji uz policiju? Vai bija kaut kāds jeb*torijs?
Juris Koks
Juris Koks
Pēdējo reizi manīts 2020-07-13 20:35
13.08.2009. 20:19
Ceru ka ar krievu valodu neesi uz jūs. Ieej te, uz pirkstiem apskaidros kas un kā. Tur tusējas 90% Latvijas pistoļnieku.
http://talks.guns.ru/forumtopi...
Neesmu iedziļinājies kā ir ar to īsstobru skaitu bet personīgi pazīstu cilvēku kuram ir 4.
Maiņas stobrs atļaujā rakstās kā atsevišķs ierocis, varbūt blata gadījumā tomēr mēdz būt varianti jo vēljoprojām mūsu valstī visi ir vienlīdzīgi bet citi vienlīdzīgāki... ;)
OLAFS OLAFS
13.08.2009. 20:31
Arnim-es domāju ,ka vislabāk ir aiziet pie inspektoriem,un pajautāt viņiem,vai vajag vienu atļauju pērkot vienā reizē gan pistoli, gan adapteri,vai uz stobru vajag citu atļauju,jo stobri taču ir atšauti kopā ar vienu pamatieroci.Jo es dabūju piemaksāt par adapteri.Atklāti sakot,kad paprasīju man šito šteli izskaidrot,mani maigi sakot atšuva neielaižoties nekādās diskusijās,bet labāk sāc no tā gala,jo veikalā pēc šitā marasma pārdevējs teica,ka turpmāk šitādas kombinācijas pārdošot,ja atļaujā būs piezīme,ka atļauts iegādāties ieroci kopā ar rezerves stobru...vispārībā gļuks...