Šodien vārdadienu svin Ginta, Gunda, Gunta, rītdien - Agija, Aldonis
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Medības ārzemēs

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 10 lietotāji. Komentāru skaits 10. Pēdējais viedoklis 11.12.2008. 21:53

Slēpts
06.09.2007. 16:40
Esmu saskāries ar vairākiem viedokļiem par jautājumu - medības ārzemēs. Vieni cilvēciņi uzskata, ka tas ir briesmīgi slikti, citi atkal domā, ka tas ko vērts - piedalīties medībās ārpus zemes dzimtās. Gribētos dzirdēt apkārtējo viedokļus.
Kaspars Kusiņš
Kaspars Kusiņš
Pēdējo reizi manīts 2024-02-04 14:03
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Jēkabpils nov.
Medību stāžs: No 28.09.2006
Aprīkojums: Titan 6 .308 win., MC-21-12
Medību trofejas: 12
10.09.2007. 19:07
Nu es uzskatu ka mediibas aarzemees nav nekas slikts ja nu kaadam mediibas tepat Latvijaa ir apnikushas. Mani mediibas aarzemees gan iipashi nesaista vismaz pagaidaam jo tepat ir gana interesanti un aizbraukt uz Afriku lai nomediitu lauvu, ziloni u.t.t. trofejas peec, lai peec tam lieliitos. Es nekad nesapratiishu tos medniekus kuri medii trofejas peec izraugoties no iipatnju vidus dziivniekus ar vislabaakajaam trofejaam taa vietaa atstaajot tos dziivniekus, kuriem trofeja nav un nekad nebuus izcila. Un tiiraakos galjiniekus es arii nesaprotu. Kaartiigs mednieks vienmeer nomediis neperspektiivos dziivniekus taadaa veidaa uzlabojot populaaciju un kas ar laiku dos izcilas trofejas.
Juris Po
Pēdējo reizi manīts 2019-08-18 22:52
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
17.09.2007. 00:18
Ar ko viņi argumentē,ka tas ir briesmīgi slikti??
Es varu derēt, ka tie ir tie "tipiņi" kam par visu atradīsies savs "negatīvais" viedoklis, tikai tāpēc,ka viņi to nevar atļauties.
Andis Anspoks
Andis Anspoks
Pēdējo reizi manīts 2014-02-11 12:32
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Mālpils
Medību stāžs: 10
26.09.2007. 15:36
Medības ārzemēs (Āfrika, Ungārija, Polija, utt.) 90% gadījumu notiek dārzos. Lielākos, vai mazākos, tomēr dārzos! Pats esmu mednieks oficiāli nu jau 6 gadus! Zinot kā tur tas viss notiek no daudziem cilvēkiem, kas tur bijuši (pats neesmu un diezvai braukšu), smiekli nāk. Iesēdina būdā ar kondišku, vietējie ar džipiem dzenā lopu pa iežogotu teritoriju, kamēr tas pienāk pie būdas. Tanī brīdī pamodina "mednieku", uzšauj, aizbrauc pie lopa, nofočījās un uz citu žogu!
Par tēmu, tā ir tīri pašaudīšanās kā šautuvē, tikai pa dzīvu medījumu! NEKĀDA medību prieka!
Verners Mašinskis
Verners Mašinskis
Pēdējo reizi manīts 2022-06-30 11:07
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Koknese
Medību stāžs: 32
Aprīkojums: pilns
Medību trofejas: 81
30.09.2007. 12:23
Medības ārzemēs vērtēju ļoti pozitīvi jo: 1)iespēja apvienot hobiju un ceļot. 2)Iespēja iepazīt tautu kultūras (medījot cilvēki kļūst atraisītāki un tuvāki, tādējādi citu tautu īpatnības ir iespēja skatīt nepiespiestā, neformālā gaisotnē).3)Iespēja iepazīt citu tautu med. kultūru un tradīcijas, pilnveidojot un izkopjot pašmāju.4) Bieži pēc gūtajiem iespaidiem un pieredzētā ir vēlme uzlabot medības, medību org., biotehniku. Tuvākajā laikā dodos medību ceļojumā uz Argēntīnu, par iespaidiem padalīšos novembrī.
Andis Anspoks
Andis Anspoks
Pēdējo reizi manīts 2014-02-11 12:32
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Mālpils
Medību stāžs: 10
02.10.2007. 09:13
Kādas kultūras?!?! Tur ir izrāde. Blakus reālā medību platībā viss notiek pilnīgi savādāk!
Verners Mašinskis
Verners Mašinskis
Pēdējo reizi manīts 2022-06-30 11:07
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Koknese
Medību stāžs: 32
Aprīkojums: pilns
Medību trofejas: 81
02.10.2007. 10:18
Andi! Jūs esat ieciklējies draugu stāstītajā par medībām dārzos,bet šo dārzu ir krietni mazāk kā normālu medību saimniecību un nevis 90%(par Āfriku nezinu). Un parasti,ja mednieks dodas viesmedībās viņš ir informēts par medību norisi, to veidiem un ir tiesīgs izvēlēties sev piemērotāko, vai atteikties medīt vispār. Medības vienmē ir saistītas ar kultūru un izrādi(šovu) tikai tā līmenis ir atkarīgs no medniekiem.
Slēpts
03.10.2007. 08:57
Pats gan neesmu ne reizi bijis ārzemju medību tūrēs, tāpēc objektīvi spriest nevarēšu, taču man šķiet, ka ne visur medības notiek dārzos (spriežu pēc drukātās informācijas).
Pašam arī būtu vēlme aizbraukt uz kanādu LIELĀ AĻŅA medībās.
Nekas nebūtu preti arī uz krieviju putnu medībās paviesoties.
Slēpts
24.10.2007. 18:54
Letiņu medību video no Dienvidāfrikas Republikas
[youtube::cF7c7OIWzGY]
Ilgvars Zihmanis
Ilgvars Zihmanis
Pēdējo reizi manīts 2024-03-28 09:19
Lietotāja statuss: Guru
Atrašanās vieta: Rīga, Gulbene un pēc vajadzības
Suņi: nav
Medību trofejas: 11
30.10.2007. 14:49
MMD vasarā bija Jaunbērziņa stāsts par medībām Namībijā. Ja tik būtu tā naudiņa, kas guļ jūras dibenā, arī aizbrauktu. Tur nu tiešām dārzu varētu būt ļoti maz.