Šodien vārdadienu svin Agija, Aldonis, rītdien - Nanija, Ilgmārs, Igmārs
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Cilvēka alkatībai nav robežu.

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 14 lietotāji. Komentāru skaits 7. Pēdējais viedoklis 24.12.2009. 10:32

Edgars Kecs
Edgars Kecs
Pēdējo reizi manīts 2022-06-14 14:15
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Kaut kur Latgalē
Medību stāžs: Kas to jau zin cik tā stāža :)
Aprīkojums: Kaut kādi dzelži ir!!!
Suņi: Kaut kad būs!!!
Medību trofejas: 17
23.12.2009. 08:52
Es ar pāris reizes esmu iepircies caur netu pa taisno un nekādu problēmu nekad nav bijis, pat viena lieta pēc garantijas nojūdzās, aizsūtīju atpakaļ un atsūtīja pilnīgi jaunu. Tagad kalpo godam :)
Māris Mednieks
Pēdējo reizi manīts 2024-02-27 20:10
Lietotāja statuss: Eksperts
Atrašanās vieta: Vidzeme
Medību stāžs: 30
Aprīkojums: Labs.
Suņi: Ir
23.12.2009. 09:42
Int, vari parādīt norādi uz linku, kur tādu lukturi ar tieši tādu pašu komplektāciju, var dabūt uz pusi lētāk? Bez slēdža un bez kronšteina(klasiskā ķīniešu iepakojumā :)) ) var atrast, bet tādu, ko piedāvā medniekiem.lv sludinājumā, tādu neredzu.
Slēpts
23.12.2009. 09:50
"LED LENSER izmaksā 51,2 ls.piegāde nedēļas laikā.Bet te sludinājumos Gromskis piedāvā par 79"
Nu šis uzcenojums ir gana korekts- it seviški ja to dara Juridiskā persona. Cita lieta- kādā veidā tas lukturis tika reklamēts- vācu brīnums, utt, lai gan ātri vien atklājās ka ražots turpat Ķīnā vien ir:)))
M Medniek.
Es neesmu pazaudējis NEVIENU sūtījumu ne no ASV ne no Honkongas- protams ir bijis ka paka klīst pa pasauli 2 mēnešus, bet nevajag biedēt kolēģis ar problēmām- to vienkārši nav:))
Māris Mednieks
Pēdējo reizi manīts 2024-02-27 20:10
Lietotāja statuss: Eksperts
Atrašanās vieta: Vidzeme
Medību stāžs: 30
Aprīkojums: Labs.
Suņi: Ir
23.12.2009. 10:13
Ivar, es nebiedēju - tā ir realitāte. Ja maz pasūti, tad Tev ir grūti spriest. Vari kaut vai palasīt Ebay forumu, tur tādu bēdubrāļu ir gana. Pēdējo reizi iekritu http://www.dealextreme.com. It kā ļoti liels neta veikals... Izdarīju pirkumu ar Paypal - gaidu jau gandrīz 2 mēnešus. Sazinoties ar ar veikalu, no vairākām vēstulēm, tikai uz vienu atbildēja. Neko konkrētu nepateica.. :)) Tagad iesniedzu prasību Paypalā - gaidu rezultātus.
Ivar, nevajag izdarīt secinājumus citu vietā - ja Tu esi pāris reizes Ebayā iepircies un Tev viss ir bijis OK, - tad apsveicu Tevi ar to, bet neizdari spriedumus par citu pirkumiem. Tas būtu korektāk... :)
Vēl piebildīšu - juridiskai pesonai , ievedot preces valstī, ir jāmaksā PVN un muita. Tas, protams, diezgan dramatiski iespaidos gala cenu.
Ints Neilands
Ints Neilands
Pēdējo reizi manīts 2016-01-15 10:40
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
Medību trofejas: 1
23.12.2009. 12:59
http://cgi.ebay.com/LED-LENSER...
Nu drusku dargak sanak! 55 dolari pa lukturi, 40 pa pasta izdevumiem, bet ja suta vairaus pa katru nakamo 20. Drusku dargak jau ir bet nu...
Un viena bilde ta pati! :D :D
Un ja ebaya pasuta maksajot caur paypal tad nebus nekadu bedu! Ja ar preci bus problemas vares naudu dabut atpakalj, vienreiz bij tads gadijums, drusku savas vainas delj iegrabos un dabuju naudu atpakalj.
Ilmarsons .
Pēdējo reizi manīts 2013-04-12 22:01
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
Atrašanās vieta: Jēkabpils raj.
Medību stāžs: >20
Aprīkojums: Savage 308win
Medību trofejas: 1
23.12.2009. 13:21
To ugis jansons!
Man ir Led Lenser H7 galvas lukturis. No galvas lukturiem viens no labākajiem. Tā mazs sūdiņš, bet spiež diezgan normāli, baterijas ilgi tur.Iesaku.Iepriekš lietoju lētos ķīniešus pa 5-10 Ls-kā diena pret nakti.
Slēpts
24.12.2009. 10:32
M. Medniek!
Es pasūtu gana daudz-biznesu netaisu, bet draugiem palīdzu.
Par DX- es oktobrī šeit forumā brīdināju ka DX ir problēmas- nu man arī kārājās tur pāris pasūtījumi- pašlaik es esmu saņēmis no viņiem VISU, arī novembra pasūtījumus. Pēdējo paku saņēmu vakar. Laiks gan pagāja vairāk kā divi mēneši, ja pareizi atceros tur problēmas sākās septembrī- bet tad viņi nomainīja serverus un lēnu garu visu piegādāja.
PAr ebay- ja pārdevējam ir 10 darījumi, vai atsauksmes ir 85 procenti- pie tāda es nekad neko nepirkšu.
MAn jau vienalga- var citi sūtīt, var nesūtit:)
Šauj garām!