Šodien vārdadienu svin Matīss, Modris, Mariss, rītdien - Maigurs, Mārica, Māris
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Dīrāšnas verķis.

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 6 lietotāji. Komentāru skaits 13. Pēdējais viedoklis 06.03.2010. 13:13

Ojārs Žvagiņš
Ojārs Žvagiņš
Pēdējo reizi manīts 2018-12-14 00:27
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Latvijas vidus, Daugavas krasts
Medību stāžs: Pirmais medījums septiņdesmitajos.
Aprīkojums: stobri vairāki
Suņi: Četrus draugus esmu pārdzīvojis
Medību trofejas: 21
06.03.2010. 13:13
viens mednieks ar ļoti labu mednieka pieredzi ejot mastā paspēja nomedīt stirnu āzi, to nodrītās, sadalīt pa gabaliņiem, salikt maisiņos, ielikt mugursomā un ar visiem vienlaicīgi izziet no masta, it kā nekas nebija noticis, lūk tā ir profesionalitāte un to darīja ar parasto medību nazīti!!!!

Jā, reti kurš ierindas oberis tik ātri nostrādātu, tur tiešm jābūt profesionālim ... ;)
Edgars Kecs
Edgars Kecs
Pēdējo reizi manīts 2019-09-03 10:48
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Kaut kur Latgalē
Medību stāžs: Kas to jau zin cik tā stāža :)
Aprīkojums: Kaut kādi dzelži ir!!!
Suņi: Kaut kad būs!!!
Medību trofejas: 17
06.03.2010. 12:16
Aizmirsu piebilst!
Vēs sava laikā viens mednieks ar ļoti labu mednieka pieredzi ejot mastā paspēja nomedīt stirnu āzi, to nodrītās, sadalīt pa gabaliņiem, salikt maisiņos, ielikt mugursomā un ar visiem vienlaicīgi izziet no masta, it kā nekas nebija noticis, lūk tā ir profesionalitāte un to darīja ar parasto medību nazīti!!!! Mēs paskaitījām cik viņam aizņem viss process no A līdz Z ap 3 min maksimums 4 min.
Tagad jau ir aizgājis pelnītā pensijā, lai atpūšas :)
Edgars Kecs
Edgars Kecs
Pēdējo reizi manīts 2019-09-03 10:48
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Kaut kur Latgalē
Medību stāžs: Kas to jau zin cik tā stāža :)
Aprīkojums: Kaut kādi dzelži ir!!!
Suņi: Kaut kad būs!!!
Medību trofejas: 17
06.03.2010. 12:12
Alvi nezinu kā tu dīra, bet man pagaidām dīrājot ne reizi nav pirksti griezti vai ievainoti, ja dari visu ar galvu un skaidru prātu tad jābūt visam štokos. Jo vairāk visādu pribambasu, jo sarežgītāk ir strādāt. JO tad iztiksi nevis ar vienu vai maksimums diviem nazīšiem, bet vajadzēs veselu komplektu kā hirurgam :) Man ir tikai viens neliels medību nazītis, es ar to gan dīraju, gan atdalu gaļu no kauliem, gan arī krūškurvim pietiek. protams alni nepaņemsi, bet ruksi droši. Bukam nazis ir vajadzīgs lai iztaisīt iegriezumus un lai sadalītu to gabalos, ādu tikai ar rokām ņemu nost.
Man ar mājās ir miesnieku nazis, speciāls ,ko lieto lopkautuvēs pagaidam pielietojis nēesmu.
Viņiem tas nazis ar apaļo uzgali vajag lai nesabojātu gaļu, bet izdarīt iegriezumu ādā, bet dīrā, jau citi spečuki ar citiem nazīsiem. kā saka katrs nzis katram darbiņam domāts. Universālāks par vienkārsu medību nazi pagaidām nekas nav izgudrots.
Alvis Bronts
Alvis Bronts
Pēdējo reizi manīts 2015-07-29 11:48
Atrašanās vieta: Limbaži
Medību trofejas: 6
Vairis Lasmanis
Vairis Lasmanis
Pēdējo reizi manīts 2019-08-06 12:49
Atrašanās vieta: Jelgava
Medību stāžs: 1994
Aprīkojums: Savage 30-06, IŽ-27
Suņi: Vācu aitu
Medību trofejas: 18
03.03.2010. 22:14
Man ir šāds dīrāšanas nazis
Vairis Lasmanis
Alvis Bronts
Alvis Bronts
03.03.2010. 22:13
LV 25 LS USA 40 USD
linku neliek iekšā automātiski dzēš laukā. Šī portāla līdzīga nosaukuma konkurentu lappusē ir pie "Citi medību piederumi"
Slēpts
03.03.2010. 22:06
1)Droši vien atkarīgs, cik par tādu verķi ir jādod skanošais...
2)Ja neizmēģināsi, tad nepateiksi..:)
Varbūt vari ievietot arī linku, kur šo var apskatīt...:), lai nav jāboksterē teksts no spalas..:D
Vairis Lasmanis
Vairis Lasmanis
Pēdējo reizi manīts 2019-08-06 12:49
Atrašanās vieta: Jelgava
Medību stāžs: 1994
Aprīkojums: Savage 30-06, IŽ-27
Suņi: Vācu aitu
Medību trofejas: 18
03.03.2010. 22:04
Man grūti teikt, bet doma jau nav slikta, bet pa tādu naudu... Liekas ka tomēr ja ir cimdi rokas un labs nazis, tad var arī bez šāda verķa iztikt. Man dīrāšanai ir savs nazis un dalīšanai savs.
Alvis Bronts
Alvis Bronts
03.03.2010. 22:01
jā labs jautājums esmu tikai bildē redzējis, tapēc vaicāju moš kādam ir. Man domāt ka jā, jo viņa taču arī nodilst ne tikai aizķep, tad ko pirkt jaunu>?
Jānis S
Jānis S
Pēdējo reizi manīts 2019-05-13 21:59
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
Medību trofejas: 1
03.03.2010. 21:50
uzparikte asināšanai ir noņemama nost? Savādāk to galodiņu ātri ar taukiem aiztrieps...