Šodien vārdadienu svin Agija, Aldonis, rītdien - Nanija, Ilgmārs, Igmārs
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Prasmīgās rokas

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 10 lietotāji. Komentāru skaits 4. Pēdējais viedoklis 15.11.2010. 15:26
Ar medībām saistītās tēmasBrīvie temati

Slēpts
29.09.2010. 07:30
Sava laika es ladeju tikai pats un ne tapec ka tas bij letak bet tapec ka biju parliecinats par šavienu. Ja ir velesanas dabut labus rezultatus no bisites tad japiešauj ar renkuliem, lodem, skrotim ta ir vesela epopeja... man ir sarakstits vesels blociņš, ko un ka dariju kamer atradu to ko mekleju. Svarigs ir viss sakot no prapiem, mainot tos mainisies izkliede un viss parejais, to visu var atrast gramatas, vienkarši jamekle...un tas prasa ļoti daudz laika, menešiem.
Osvalds Nolbergs
Pēdējo reizi manīts 2023-09-28 21:17
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: jelgavas. raj.
Medību stāžs: 8
Aprīkojums: Biistams
Suņi: krievu eiropas laika
Medību trofejas: 3
29.09.2010. 06:50
Aizmirsu piebilst , nedomaju ka tas viss darbs iznak letak neka veikala nopirkt gatavas monolit patronas
Osvalds Nolbergs
Pēdējo reizi manīts 2023-09-28 21:17
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: jelgavas. raj.
Medību stāžs: 8
Aprīkojums: Biistams
Suņi: krievu eiropas laika
Medību trofejas: 3
29.09.2010. 06:46
Es pats virpoju lodes, tapec ka Dundurs savus meistardarbus atsevishki netirgo!
Mani stobri shauj ari nedauz precizak ar manis darinatam lodem.
Raitis Freimanis
Raitis Freimanis
Pēdējo reizi manīts 2014-05-24 20:41
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Starp Skrundu un Zemgali
Medību stāžs: Kopš šī gadsimta 1. gada
Aprīkojums: 2stobrene bez vītnes, 1stobrene bez vītnes un 1 stobrs ar vītni, saujiņa patronu. Nazīt's arī ir.
Suņi: Nav
29.09.2010. 02:21
Ne jau viss ir pērkams un pārdodams. Cilvēka izdomai nav robežu. Ne visi mednieki var atļauties vai arī negrib iegādāties dārgus importa "pričindāļus", jo lielu daļu medību inventāra var izgatavot paši, vai pieaicinot vietējos speciālistus par nedārgu atalgojumu. Tēma ir par pašizgatavotiem medību piederumiem (lukturiem, pašu lietām lodēm, pašu lādētām patronām un to komponentēm) Izgatavošanas tehnoloģijas, rasējumi, pieredze izmantošanā, problēmas un to risinājumi. Neturam sveci zem pūra :)