Šodien vārdadienu svin Ginta, Gunda, Gunta, rītdien - Agija, Aldonis
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - MMD kauss

Ar medībām saistītās tēmasSacensības

Slēpts
11.06.2015. 21:45
Dilēma, bet man arī visi trāpījumi 15 cm zem centra,neskaitot horizontālo izkliedi no blakusšāvēja stobra bremzes, kaut gan pirms tam treniņā visi baltajā aplī bija, citā šautuvē šaujot.
Jānis Vesets
Jānis Vesets
Pēdējo reizi manīts 2024-03-28 10:38
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Rendas, Kabiles meži, izcirtumi un purvi
Aprīkojums: Titan 6 .30-06, Finn Classic 12.cal.
Medību trofejas: 4
11.06.2015. 21:34
Šoreiz es biju jaunpienācējs, par rezultātu bija iespējas vakarā bēdas paslīcināt: VS akurāt 7 punkti, cik paskatījos tabulās, godpilnā otrā vieta... no beigām :D Svētdien no rīta aizstiepu galdu uz 100m, izšāvu, blīvums normāls, bet 15 cm zem centra. Iedevu kolēģei (topošā medniece, pirmā pieredze ar VS) pamēģināt, rezultāts tāds pats. Šodien aizbraucu uz šautuvi, no maisa viss akurāt 10-niekā. Tā nu nevaru saprast, kura roka līka: labā vai kreisā...
Slēpts
11.06.2015. 19:48
Jaunpienācēji protams būs, šogad arī pirmo reizi aizbraucu, patika gan pasākums gan arī atmosfēra. Ar rezultātiem lepoties nevaru, nākamgad :). Bet galvenais iegūta papildus sapratne, kur iemaņas jātrenē kur aprīkojums jāpapildina. Rūgtumiņs palika par gludā disciplīnu, jo nu bez optikas karstā laikā grūti labu rezultātu izspiest. Bet no otras puses ir ko iespringt lai blīvumu arī no gludā bez optikas izspiestu. Biežāk jāšauj.
Jāpiekrīt Ģirta teiktajam - saprast ko var plinte un ko pats. Pēc tam tak arī mežā vieglāk...
Slēpts
11.06.2015. 18:50
Protams kam negribās pirmo vietu, man sači pa lielam ir tāds kā treniņš, kopā jautrāk :) , tur ari tāpat kā mežā, neviens otru iespēju nedod. Tātad lai to vienu iespeju nesacakaretu nākas aizbraukt arī tāpat uz sautuvi pasaut un saprast ko var plinte un ko pats. Pēc tam tak arī mežā vieglāk
Andis Liepiņlauskis
Andis Liepiņlauskis
Pēdējo reizi manīts 2023-12-28 13:52
Lietotāja statuss: Eksperts
Mednieku organizācija: oksalis.lv
Atrašanās vieta: Austrumlatgales virsmežniecība
Medību stāžs: 3 gadiņi
Aprīkojums: mazs, mazs nazītis...
Suņi: Taksis - Lara
11.06.2015. 17:34
Jaunpienācēji, domāju, ka būs. Pats šogad pirmo reizi biju uz mmd. Patikās pasākums, bet te ir cita lieta apakšā. Ko gribas panākt, un kādus rezultātus gribas redzēt, pāds ir pašmērķis. Es spļaudijos par 87 vītnē, bet tai pat laikā dzirdēju kā pāris vīri priecājās, ka pārkāpuši 60 punktu robežu.
Slēpts
11.06.2015. 17:05
Ģirt.
Cik no tava medību kluba biedriem apmeklē sacensības (Artemīda, Kausu sacensības utt) ?
manuprāt , tieši tie , kas nebrauc ne uz vienām sacensībām ari ir mednieki parastie- jo to ir absolūtais vairākums.
Ja MMD pozicionē sevi kā mednieku sacensības- tad arī mērķim ir jābūt izkustināt no kolektīviem šos nesportistus.
Mani izkustināja un tagad esmu jau pa mērķi šāvis 4 reizes:)
Bet man nav izdevies nevienu no savējiem atvilkt uz MMD- un tas ir slikti arī no šo sacensību attīstības viedokļa- jo jaunpienācējiem ir jābūt, citādi tās izbeigsies dabīgā nāvē:)
Slēpts
11.06.2015. 15:58
Kas ir mednieks parastais? kur sākas tā atšķirība no citiem?
Slēpts
11.06.2015. 13:55
Mārci.
Es biju domājis, ka man personīgi nevajag dalībniekus dalīt pa grupām.- to vajag medniekam parastajam, lai neatsistu interesi piedalīties.
Bet pārtaisīto laidi un jauno plinti vēl neesmu iemēģinājis- nav mazas vaļas:), līdz nākamajiem MMD kausiem domāju ka būšu piešāvis , varēšu ar E. Kecu cīkstēties:)
Mārcis Mūrieks
Mārcis Mūrieks
Pēdējo reizi manīts 2020-09-03 11:00
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Ikšķile, Tirzas pagasts
Medību stāžs: No 2005 gada
Aprīkojums: " Ierindas mednieka darba zirgi"
Suņi: taxis
Medību trofejas: 25
11.06.2015. 13:44
Ivar , nu kas tā par valodu? ."man tās grupas nevajag. " Tad kamdēl es tev laidi pārtaisīju?. Taçu lai ērtāk ßaut un labāk trāpīt. Katru ßāvienu tiesi tur, kur tēmē. MMD kausos tas ir tas mazais' baltais aplītis mērka centrā. Ta ir tā grupa.:-)
Slēpts
11.06.2015. 11:37
Andi.
Man tās grupas nevajag- cik māku- tik šauju.
Runa ir par to - kā piesaistīt vairāk- "mednieku parasto" šim sacensībām..
Manis pēc varētu būt pat pirmgadnieku klase- kurā būtu tie , kas NEKAD nav piedalījušies MMD.