Šodien vārdadienu svin Mintauts, Alfs, Bernadeta, rītdien - Rūdolfs, Viviāna, Rūdis
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Par foruma darbību un vērtībām!

Ar medībām saistītās tēmasForuma jautājumi

Andis Anspoks
Andis Anspoks
Pēdējo reizi manīts 2014-02-11 12:32
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Mālpils
Medību stāžs: 10
28.08.2012. 13:48
Man vēl tā par tiem biedriem, bet, Arni, Tu kaut ko pīpē?! :D
Arnis Puksts
Šodien, 13:36
Priekš kam ir vajadzīga mistiska kārtība, ja reālā dzīvē kārtības nav? Ja visur būtu kārtība, mūsu nemaz nebūtu - sākot no matērijas izveidošanās (pēc pašreiz ticamākajām teorijām) un beidzot ar cilvēku dzimtas turpināšanos...
Kārtība nav rezultāts - kārtība ir process. Respektīvi - ikvienā mirklī var teikt, ka kārtības ir par maz.
Rezumējot - kārtība ir relatīva un te tāda tā ir. Tāpat kā tur, ārā, reālajā dzīvē. Portāls un tajā notiekošais ir reālās dzīves spogulis - un droši vien tieši tas cilvēkiem vairumā patīk, nevis sintētiska "kārtība".
Ja kaut kas nepatīk - taisi savu portālu, ar saviem noteikumiem un tā tālāk...
Aivar Liepkaln:
Viens ir izteikt viedokli (piemēram, man loku medības nepatīk un viss), cits teikt kaut kādu muļķību, kas citiem, mazāk zinošiem, rada problēmas dzīvē (piemēram, ka .308win un 7,62 x 51 patronas nav savstarpēji aizvietojamas)! Un es, kā apzinīgs būdams, cenšos paskaidrot un parādīt tiem, kuriem tas interesē un nezin, kas ir kā, obligāti pamatojot to!
Iedomājies, tagad kāds jaunais, kuram ir .308win karabīne, ieiet veikalā un grib pirkt Barnaul 7,62 x 51, bet nepērk un baidās, jo forumā Graudužis uzrakstīja, ka viņš uzsprāgs! :D
Aigars Eglītis
Aigars Eglītis
Pēdējo reizi manīts 2020-09-28 13:10
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
Atrašanās vieta: Saldus
Medību stāžs: 8 gadi
28.08.2012. 13:49
Nu ja, strīdos jau vienmēr gudrākais piekāpjas, jo strīdēties ar muļķi ir bīstami. Viņš novelk tevi līdz savam līmenim un tad paņam ar pieredzi! :) Tas tā, humoram
Juris Lode
Pēdējo reizi manīts 2012-10-01 11:57
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Ludza
Aprīkojums: žigulis
28.08.2012. 13:50
Artur - nepareizi importēts maksājumu saraksts var izsaukt tehnisku kļūmi...

Mmmmmja...., bez komentāriem. :D
Bet nu visticamāk konkrētu biedru skaitu tā arī neuzzināsim, tāpat kā info par MSAF līdzekļu izmantošanu. :) Vairāk komentāros šeit: http://www.medniekiem.lv/video... daļa tika izdzēsta ... :/
Slēpts
28.08.2012. 13:52
Uģi.
Ja man Bandito5 vai makaka 6 ieteiks kaut ko darīt, vai nedarīt, tad tomēr es labāk darīšo to ko man ir ieteicis konkrēts cilvēks, kuru varbūt es tieši nepazīstu, bet no citu kolēģa, kas viņu personīgi pazīst, zināšu, ka varu uzticēties rakstītajam.
Latvija ir gana maza, lai paziņas ātri atrastu.
Arī bandito8 vai makaku2 kopīgos paziņas atradīsim, tik kādu dienu vairāk laika vajadzēs:)
Arnis Puksts
Biedriba Medniekiem.lv
Arnis Puksts
Pēdējo reizi manīts 2024-02-15 00:29
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv - tieši un nepastarpināti!
Atrašanās vieta: Latvija
Medību stāžs: ANNO 1998.
Aprīkojums: IMI, Smith & Wesson, Glock, Browning x2, Winchester, Walther, TOZ, Haenel!
Suņi: Dutchhound
Medību trofejas: 30
28.08.2012. 13:58
Precīzi!
Nu ja, strīdos jau vienmēr gudrākais piekāpjas, jo strīdēties ar muļķi ir bīstami. Viņš novelk tevi līdz savam līmenim un tad paņam ar pieredzi!

Palasiet diskusiju - ir redzams, kuri maļ vienu un to pašu un mēģina novilkt līdz kādam tur līmenim :)
Andis Anspoks
Andis Anspoks
Pēdējo reizi manīts 2014-02-11 12:32
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Mālpils
Medību stāžs: 10
28.08.2012. 14:00
Ivar, ja Tev zināms "Graudužis" uzraksta, ka ir tā un šitā, jo viņš tā grib! Bet kaut kāds "Makaka" uzraksta ar simtiem norāžu un neapstrīdamiem pierādījumiem, ka Graudužis ir kļūdījies! Kam Tu ticēsi?!
Uģis Gizmo
Uģis Gizmo
Pēdējo reizi manīts 2023-07-18 12:57
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Mežā
Medību stāžs: Pietiekami
Aprīkojums: Ir
Suņi: Patīk
28.08.2012. 14:02
Es domāju ka ne Bandito ne Makaks vienalga kuš pēc kārtas Tev neko sliktu nav ne nodarījis ne pateicis!
Es jau teicu, ka svarīgs ir viedoklis nevis, kas to izsaka, ja grib iepazīties var rakstīt privāti!!! Un pilnīgi pareizi - šeit neviens viedoklis nav jāuztver par vispārēju patiesību - pašam ir jāanalizē - šeit var ņemt tikai pieturas puktus!!!
P.S. Stilam nav nozīmes visu izšķir slāpes - cilvēkam nav nozīmes visu izšķir viedoklis :D He... kā man sanāca ;)
Uģis Gizmo
Uģis Gizmo
Pēdējo reizi manīts 2023-07-18 12:57
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Mežā
Medību stāžs: Pietiekami
Aprīkojums: Ir
Suņi: Patīk
28.08.2012. 14:05
Arni a kā es varu kļūt par aktīvu lietotāju? Cik man postu jāuzraksta - skatos Tu esi aktīvs lietotājs? ;D
Raitis Freimanis
Raitis Freimanis
Pēdējo reizi manīts 2014-05-24 20:41
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Starp Skrundu un Zemgali
Medību stāžs: Kopš šī gadsimta 1. gada
Aprīkojums: 2stobrene bez vītnes, 1stobrene bez vītnes un 1 stobrs ar vītni, saujiņa patronu. Nazīt's arī ir.
Suņi: Nav
28.08.2012. 14:07
Ehh...taustiņu klabinātāji, metiet tak mieru :D Riktējos uz mežu kādai bebru saimei pazemināt dzīves līmeni...
Arnis Puksts
Biedriba Medniekiem.lv
Arnis Puksts
Pēdējo reizi manīts 2024-02-15 00:29
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv - tieši un nepastarpināti!
Atrašanās vieta: Latvija
Medību stāžs: ANNO 1998.
Aprīkojums: IMI, Smith & Wesson, Glock, Browning x2, Winchester, Walther, TOZ, Haenel!
Suņi: Dutchhound
Medību trofejas: 30
28.08.2012. 14:08
Uģi - esot aktīvam lietotājam ilgtermiņā. Metrikas ir iekodētas un attiecas uz ilgtermiņu.