Liekas,ka tadam gudram,kaa tu esi pavisam nav Dzimtene,ta pec ka,vispirms tu raksta sito vardu ar mazo burtinu.2.Manam vectevam lidz 40 gada,un logiski ,kaa tagad mani,pieder Latgalee loti loti daudz Ha medubu platibas-un tas nozime,ka mes bijam un esam un busim istie saimnieki sitai zeme,bet tu .istais patriots,var sedet mierigi savai vienistabu dzivokli un neplapat-ta pec ,kaa tava Dzimtene -40 m2!Saki,kaa ne?Tad varam kopaa apskatiit tava zemesgabala ipasuma plans-un visiem bus skaidrs,sik liela ira tava Dzimtene,gudrnieks.
Atrašanās vieta: Jelgavas novads, Kalnciema pagasts
Medību stāžs: 52 gads
Aprīkojums: IŽ-58MAE, TIKKA 650M (30-06)
Suņi: pašreiz nav
Medību trofejas: 6
05.09.2012. 10:51
Baurs jau iet ilgāk par nedēļu. Naktī no 29. uz 30. augustu bija salniņa, buļļi bauroja kā traki, dzirdēju no vienas vietas 6gb., pārbraucot mājās, vēl 4. Sāk gan pavēlu, ap 21, bet beidz baurot no rīta jau ap 7- 7.30. Praktiski bauro katru nakti, tikai citās naktis tā retāk un arī mazāks buļļu skaits, varbūt vējā nevar dzirdēt. Silts, tas protams bauri ietekmē un vēl jau tikai sākums. Vienam no rīta jau ir pieiets klāt- pajauns, labs, saudzējams (13 žuburu, ragi gari, smuki, gadi 5-6). Vispār šogad baurs, vismaz manā apkārtnē ( Saldus novada, bijušajā Grāveru mežniecības teritorijā), tik intensīvs, iesākās agrāk kā citus gadus. Ne spalviņas!
Vienam no rīta jau ir pieiets klāt- pajauns, labs, saudzējams (13 žuburu, ragi gari, smuki, gadi 5-6). Vispār šogad baurs, vismaz manā apkārtnē ( Saldus novada, bijušajā Grāveru mežniecības teritorijā), tik intensīvs, iesākās agrāk kā citus gadus.
Ne spalviņas!