Šodien vārdadienu svin Agija, Aldonis, rītdien - Nanija, Ilgmārs, Igmārs
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - mmd un medibas

Ar medībām saistītās tēmasLiteratūra

Jānis Eniņš
Jānis Eniņš
Pēdējo reizi manīts 2022-01-27 10:08
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Krimuldas pag.
Medību stāžs: no 1988g.
Aprīkojums: Iž27; Haenel Jaeger 10, 30-06; Meopta Meostar R1r 3-12x56
Suņi: KEL
Medību trofejas: 6
07.02.2013. 18:09
Pilnīgi pievienojos Ulda teiktajam. Jau vairākkārt esmu secinājis, ātri pāršķirstot žurnālu uzmet aci virsrakstiem- super būs ko palasīt. Izlasi rakstu un viss pa tukšo. Rakstā nekas konkrēts pateikts nav nofotogrāfēti pieci naži, kam kurš domāts, ar ko tas ir labāks par citiem tā arī nav. Salīdzinam divas karabīnes un pāris optikas jaunais ir labāk, bet ar ko tā ari nav pateikts "ASV+", kas tas tāds varbūt es to jau zinu, bet tad es šo rakstu nelasītu, bet paskaidrot var divos teikumos. Tad rakstam ceļas vērtība. Laidēm dažādi vaidziņi. Nu un tad. Kāda jēga no tā. Vairāk kā puse ražotāju (arī no biezā gala)ražo ieroču laides bez vaidziņiem. Kas tie ir galīgi ambāļi, vai tomēr tā vajag. Izlasot rakstu pa vairākām lappusēm gribas tomēr kādu gala rezultātu. Patīk "Medības"mazie sīkie knifiņi. MMD Zihmaņa veidotie ieroču apskati. Konkurence vedīs uz attīstību - cerēsim!
Kārlis Ozols
Kārlis Ozols
Pēdējo reizi manīts 2014-12-07 23:55
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Mednieku organizācija: LMS
Atrašanās vieta: Latvija
Medību stāžs: 11 gadi
Aprīkojums: Browning Gold Fusion
08.02.2013. 16:56
Pilnībā piekrītu iepriekšējos divos postos rakstītajam par žurnālā Medības publicētajām garajām tēmām, kuras pēc virsraksta liekas interesantas, bet satura ziņā tulkojums no kāda kataloga un interesants tikai puišeļu līmenim, kas redz to lietu pirmo reizi! Daudz ūdensgabali, t.sk. redaktores slejas bez odziņas. Pirmā nakts burvība ir pāri, tagad sāksim vērtēt reāli pēc darbu (satura) kvalitātes un cerēsim, ka konkurence nostrādās pozitīvi!