Šodien vārdadienu svin Raita, Jogita, Evija, rītdien - Baiba, Barba, Barbara
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Frankonia.de

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 27 lietotāji. Komentāru skaits 10. Pēdējais viedoklis 24.07.2014. 23:53

Aigars Urtans
Aigars Urtans
Pēdējo reizi manīts 2020-09-08 11:35
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Riga
Medību stāžs: 17
Suņi: labradors
Medību trofejas: 1
06.07.2014. 13:19
Negribētu piekrist tiko paskatījos Frankonia un Purnavu Muiža Internet veikala cenas Krieghoff vidēji par 600€ lētāk Frankonia arī Zeiss . Tas ir bez atlaidēm protams Frankonia atlaides ir iespaidīgas .
Aigars Urtans
Aigars Urtans
06.07.2014. 13:53
Nu negribētu kungiem piekrist no ASV sanāk gala rezultātā kā no Frankonia diemžēl. Tiko salīdzinājumam paskatījos Frankonia un Purnavu Muiža internet veikalus. Frankonija ir krietni lētāka un ar daudzpusīgāku piedāvājumu . Piemēram Krieghoff par 1000€ lētāk :::::::::
Matīss Bruģis
Matīss Bruģis
Pēdējo reizi manīts 2018-03-12 21:54
Medību trofejas: 6
06.07.2014. 17:38
http://www.frankonia.de/Wechse...
Kā tad šis jāsaprot?
Varbūt kāds var pateikt,kāda ir iespēja iegādāties ieroci Vācijā.Piemēram,ja pats braucu komplektēt visu tur uz vietas!!!
Kāda atļauja ir vajadzīga,kas ir ar muitu utt.
Dzintars Graudužis
Biedriba Medniekiem.lv
Dzintars Graudužis
Pēdējo reizi manīts 2020-11-28 07:33
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Rīgas raj.Inčukalns
Medību stāžs: Labs laiks jau pagājis
Aprīkojums: gludais,kombi,vītne
06.07.2014. 17:40
Kungi saskaitiet visus papildmaksājumus,tādu sīkumu kā eiropas ieroču atļauju-pasi,eiropas iegādes atļaujas,piegādi piegādes apdrošināšanu,nervus kad kāds speciālists ieraksta nepareizo nummuru,muitu ,kura noteikti iebāzīs degunu kaut arī piegāde no eiropas,Vāciešus kuri noteikti iebāzīs kādu ieroci no kura vācu klients atteicies,(vispār kā var pirkt ieroci vai optiku kuru pats neesi apošņājis.Un vispār lai kā mēs te spiegtu par eiropu mūs vienalga uzskata par 3.valsti,ar visām izrietošām sekām.Un lielāku birokrātu par vācieti vai austrieti neatradīsiet.Diemžēl,diemžēl!!
Rūdolfs Kroičs
Pēdējo reizi manīts 2014-07-31 20:21
06.07.2014. 18:49
Vai kāds lodes vītnei ir sūtījis? Kā norit process un cik sanāk pārmaksāt? Es domāju sūtīšanas izmaksas un t.t.
Intars Lucjanovs
Intars Lucjanovs
Pēdējo reizi manīts 2018-01-29 14:21
Lietotāja statuss: Eksperts
Mednieku organizācija: Rīts
Atrašanās vieta: Nagļi
Medību stāžs: No 2001
Aprīkojums: Blaser F3, Blaser R8 GRS+Kahles 624i, Keppeler Benchrest 6,5x47+Nightforce 15-55/52
Medību trofejas: 2
06.07.2014. 19:22
http://www.frankonia.de/Wechse...
Kā tad šis jāsaprot?
Varbūt kāds var pateikt,kāda ir iespēja iegādāties ieroci Vācijā.Piemēram,ja pats braucu komplektēt visu tur uz vietas!!!
Kāda atļauja ir vajadzīga,kas ir ar muitu utt.

To jāsaprot, ka tā nav plinte, bet tikai maināmais stobrs... Sauer 202 Take down arī tur maksā ~ 4,5 K Eur
Viss ir salīdzinoši vienkārši.. Nevajag nekur braukt. Nopērc internetā un DPD atvedīs uz mājām..
Ja skatās uz ieroča cenu EU internetbodē tad klāt jāpieliek:
-eiropas atļauja ~ 32 Eur
-atšaušana - ~ 62 Eur + 3 patronas :)
-eksporta atļaujas kārtošana tai galā + sūtīšana no DE - 130 Eur
Kopā ~ 225 Eur
BET ! nekas tur diži lētāk nesanāks kā Latvijā (atlaidi var izkaukt gandrīz visos veikalos)..
Manuprāt ir vērts pirkt tikai, ja Latvijā konkrēto ražotāju/modeli neviens netirgo...
Intars Lucjanovs
Intars Lucjanovs
Pēdējo reizi manīts 2018-01-29 14:21
Lietotāja statuss: Eksperts
Mednieku organizācija: Rīts
Atrašanās vieta: Nagļi
Medību stāžs: No 2001
Aprīkojums: Blaser F3, Blaser R8 GRS+Kahles 624i, Keppeler Benchrest 6,5x47+Nightforce 15-55/52
06.07.2014. 20:25
Vai kāds lodes vītnei ir sūtījis? Kā norit process un cik sanāk pārmaksāt? Es domāju sūtīšanas izmaksas un t.t.

Lodes medībām Hubertā ir lētāk nekā Frankonijā un izvēle arī pilnīgi pietiekama.. Ja vēl pieskaita klāt piegādi... tad vispārībā kosmoss.
Atkal - ja gribās kaut ko specifisku, piemēram, Brenneke TOG - tad var ņemt...
Lodes sportam un sīkajiem (lapsas un Co) - labāk sūtīt no Luksemburgas - https://www.shooting-supplies.... Piegāde būs no 15-30 Eur; atkarībā no pasūtījuma summas. Nepilnas nedēļas laikā DPD pievedīs pie mājas sliekšņa.
Tur gan Sierra beigusies, bet uz jūlija beigām būs pievedums. Bergers būs uz augusta beigām..
Jānis Ulpe
Jānis Ulpe
Pēdējo reizi manīts 2017-05-02 23:26
Medību trofejas: 52
06.07.2014. 20:33
Tas viss ir blefs Dzintar.Es pats esu sutijis,tas bija 5gadi atpakal.Noskatiju ieroci Vacija,tad devos uz Policiju pec atlaujas ierocu iegadei no Vacijas.Ta tik ilgi bija jagaida,ka iegade prieks LV,vajadzeja iedot ,ieroca numuru,kalibru un iestadi no kuras perk (adresi),ja privatais tad vards uzvards un adrese.Vai pirms ta visa var jau ieprieks paintereseties,kadi dati vajadzigi.Un ja ta atlauja ir uz rokas,var doties pakal ierocim.Atlauju atdot pardevejam,vins dodas uz attiecigo iestadi un 1h laika papiri ir kartiba ieroca nogade uz LV.Es vinu iepakoju,apdrosinaju un ierakstita paka nosutiju pa pastu uz LV savu adresi.Piecu darbadienu laika mans ierocis bija LV,tad es Riga atsavu un policija pieregistreju.Galvas sapju nekadu,papildizmaksas 1)uz Rigu braukt atsaut2)pasts,apdrosinasana un Vacu iestade aptuveni 100€3)2x DE,bet es to nerekinu,darba darisanas,sefs apmaksaja.Tas ar nav trakakais,ir ari biletes letas,ja pamekle interneta.Ari pirksanu var nokartot pa telf. tikai valodai ir jabut un iegades atlauju var pa pastu aizsutit,pasam nav nemaz klat jabut.Ta es sev otru ieroci atsutiju atrodoties LV.Un parejas izmaksas ka pieregistre ieroci pirktu LV.Nu dargakais ir dosanas uz DE.Es personigi esu apmierinat un sutisu no DE tikai un ar municiju tapat,ta tika kopa ar ieroci iepakota.
Valdis Burvis
Valdis Burvis
Pēdējo reizi manīts 2019-06-16 19:53
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Mednieku organizācija: m/k avots.
Atrašanās vieta: kurzeme
Medību stāžs: 23
Aprīkojums: iz .ij27em.cz550 7*64.MARLIN -22WMR
Suņi: jaktis rasa.
06.07.2014. 20:53
Vācu patriots,laikam jau bijis kas briesmīgaks ,ja visa šī jezga lai nopirktu tādu pašu ieroci kas tirgojas LV ir nekas briesmīgs.....
Aigars Urtans
Aigars Urtans
06.07.2014. 21:34
Vācijā iegādāties ieroci ir ļoti vienkārši .1
Izvēlies ieroci . 2 Latvijā izņem atļauju ieroča iegādei un nosūti uz meilu piem Frankonia . 3 Saņem ieroci ar DPD vācu pastu