Šodien vārdadienu svin Jevgēņija, Jevgēņijs, Eižens, rītdien - Fricis, Vikentijs, Vincents
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - "zelta hlami" SS-ā

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 120 lietotāji. Komentāru skaits 686. Pēdējais viedoklis 07.11.2019. 10:34
Ar medībām saistītās tēmasMedību veikali

Jānis Krams
Pēdējo reizi manīts 2019-11-02 08:53
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
01.08.2014. 09:44
Kādreiz, kad zāle bija zaļāka, tas saucās - nopirku, veco žiguli par jaunās volgas cenu.
Cenas tādas ne tikai ieročiem. Kad sanāk laiks, paskrūvēju vecos 2 riteņu braucamos. Šajā lauciņā tāda pat dziesma.
Dzintars Graudužis
Biedriba Medniekiem.lv
Dzintars Graudužis
Pēdējo reizi manīts 2019-11-11 19:02
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Rīgas raj.Inčukalns
Medību stāžs: Labs laiks jau pagājis
Aprīkojums: gludais,kombi,vītne
31.07.2014. 23:04
:D:D:D,atceraties kad vēl atminamos laikos mašīnas lietotas no ārturienes bija topā,staigāja tādi anekdotiski teksti reklāmā,vai mutiski,tipa,BMW 325,viens īpašnieks-mācītāja sieva,mašīna mazlietota-tikai pa sestdienām braukusi pie draudzenēm spēlēt pokeru,noskrējiens 25 000 km,ideālā stāvoklī!Realitātē,sēdināta ka zem sliekšņa labi ja kulaku var pabāzt,riteņi sliki,daža laba 1. formula no skaudības ar siekalām aizrītos,spoileri-trūkst tikai uzraksta-Leburžjē aviošovs,pakaļējā panelī tukši caurumi skaļruņiem-derētu par spaiņu turētājiem.Un cena tikai drusku augstāka kā jauna salonā,jo ļoti grūti bija pierunāt saimnieci šķirties no tik labas un jaunas mašīnas!:D Tā arī ar ieročiem SKS tikusi izmantota goda sardzē pie ļeņina mauzoleja ,pēc tam piederējusi kosiginam,šauj ideāli no šķūņa laukā iet lode lodē!Jāsaka gan ne vienmēr,gadās rīki par saprātīgām cenām un labā stāvoklī.Kādu gadu atpakaļ,bija Iž-54 ap 56-60 gadu izlaiduma,ar side by side lodējuma stobriem,kārba dedzinātas ādas oksidējumu,rieksta laide,pat gravēts dāvinājuma uzraksts kaut kādam bonzam.Un vizuāli vietām sīki korozijas pleķīši(izskatās ka ilgstoši glabāta ādas čeholā pagultē),tāds rīks jau būtu interesants un šauj laikam arī ideāli,jo visi ražotāji tajā laikā vēl labi atcerējās Staļina tētiņa biezās uzacis!:D
Slēpts
31.07.2014. 22:22
A ko padarīsi ja cilvēks ierēķinājis cenā iztērēto munīciju,bendžu ceļam līdz bodei, negulētās naktis pavadot smagās izvēles priekšā ko pirkt un tad vīlies mēģina notirgot dārgāk kā bodē. ;)
Ja kas pavisam legāli nopirktu nojātu 30-06 Tikku T3 ņeržā, bet cik redzu lietotas tirgojas dārgāk kā jaunas. Stobra kvalitāte un laide mazsvrīga, lai apgreidotos uz LW.
Andis Liepiņlauskis
Andis Liepiņlauskis
Pēdējo reizi manīts 2019-07-21 18:29
Lietotāja statuss: Eksperts
Mednieku organizācija: oksalis.lv
Atrašanās vieta: Austrumlatgales virsmežniecība
Medību stāžs: 3 gadiņi
Aprīkojums: mazs, mazs nazītis...
Suņi: Taksis - Lara
31.07.2014. 21:54
Aivar - katrs tirgo savu mantu kā grib, bet par to bez iegādes atļaujas netraucēt ir ko man pateikt. Kad tirgoju savu veco bisi tādu tekstu nebiju pielicis un vismaz puse no zvaniem bija ar tekstu "vai var bez papīriem". Vai tas ir normāli? Tamdēļ tāds teksts ir nepieciešams, lai netraucētu kaut kādi huligāni..
Aivars Bundzens
Aivars Bundzens
Pēdējo reizi manīts 2019-11-13 07:28
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Saldus , Druva,Zvārde
Medību stāžs: no tāļā 1989.gada
Aprīkojums: sauer, krieghoff,banelli,gruening&elmiger ,anschutz,savage ,blaser R8
Suņi: viens boksers
31.07.2014. 21:48
...pa laikam sekoju līdzi medīblietu tirgum SS-ā . pēc eiro ienākšanas Latvijā lietotajām mantām šķiet ir zelta maliņa vai galiņš pielipis.,:). katrs,protams, brīvā zemē sauc brīvas cenas,...bet vajadzētu tomēr saprast-vai tirgot grib,vai ar savām mantām izlielīties. jāapzinās ,ka "pirmās nakts tiesības" lietai no veikala plaukta maksā kā minimums 30-40% . un var stāstīt sausu muti,ka tur piem.plintei ir izšauta viena vai pusotra patrona. vēl mani "sajūsmina" tāds stila šedevrs- bez iegādes atļaujas (vai tamlīdzīgi) netraucēt.,:) , nu milzīgi man vajadzīgs kārtot atļauju ,lai kādu lietotu hlamu apskatītos.,:)