Šodien vārdadienu svin Agija, Aldonis, rītdien - Nanija, Ilgmārs, Igmārs
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - vītņstobra patronu lādēšana/aprīkojums

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 91 lietotāji. Komentāru skaits 10. Pēdējais viedoklis 19.02.2024. 09:44

Mārcis Mūrieks
Mārcis Mūrieks
Pēdējo reizi manīts 2020-09-03 11:00
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Ikšķile, Tirzas pagasts
Medību stāžs: No 2005 gada
Aprīkojums: " Ierindas mednieka darba zirgi"
Suņi: taxis
Medību trofejas: 25
05.08.2014. 20:43
Cenas starpība ir 1/3 neatkarīgi no kalibra. Ņemot vērā ka uzlādēt vari labāko un vienmēr vienādi, bet bodē pirksi lētāko un katru reizi vajadzēs piešaut pa jaunu.
Anrijs Priede
Anrijs Priede
Pēdējo reizi manīts 2023-05-25 16:07
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
05.08.2014. 20:51
Intara saraksts, starp citu, ļoti jēdzīgs. Es tikai lēto elektronisko bīdmēru nomainītu pret kaut vai tikpat lētu, bet mehāniku. 20 dolāru ķīnietis nemaz nav tāda katastrofa. Pa cik tāpat visi galvenie ikdienas mērījumi ir relatīvi.
Par čaulu trimeri. Sākumā bija skepse, likās, kas var būt ātrāks un labāks par wilsona trimeri, bet patīkami pārsteidza šis:
http://www.sinclairintl.com/re...
Nav obligāti urbjmašīnā jāliek.
Par svariem. Viss atkarīgs no kopējā uzstādījuma un mērķiem. Labi elektroniskie svari labi maksā. Tā ir aksioma. Ja tomēr negribas ieguldīties, bet gribas tomēr ticēt saviem mērījumiem, tad labi mehāniskie ir alternatīva. Piemēram RCBS 10-10. Ja gadās tikt pie USA (New Jersey) ražojuma, vispār ideāli. Ar lētākiem variantiem tiešām nav jēga sieties. Ne tur reakcija, ne atkārtojamība. Tam Reddingam, kas sarakstā, vajadzētu iet ar lielu līkumu :)
Intars Lucjanovs
Intars Lucjanovs
Pēdējo reizi manīts 2022-10-20 10:03
Lietotāja statuss: Eksperts
Mednieku organizācija: Rīts
Atrašanās vieta: Nagļi
Medību stāžs: No 2001
Aprīkojums: Blaser F3, Blaser R8 GRS+Kahles 624i, Keppeler Benchrest 6,5x47+Nightforce 15-55/52
Medību trofejas: 2
05.08.2014. 21:02
Anrij, es to RCBS 10-10 nerakstīju ar nolūku :) Cena 160 $= 150 jurīši Latvijā...
Par Wilsona trimeri - man arī ir palikušas mieles pēc tā... Tas mikrometrs ir nelietojams. Tāpat griežu pēc viens references čaulas..
Bet pa lielam, es jau paredzēju ka šī diskusija tā aizies :)
Nu vismaz ir par ko gudri pairst:)
Anrijs Priede
Anrijs Priede
Pēdējo reizi manīts 2023-05-25 16:07
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
05.08.2014. 21:16
Nu bet tas Reddings ir nelietojams. Es ļoti ilgi esmu to sporta pēc mēģinājis tūnēt. Bezjēga pilnīgākā.
Diskusijai nav ne vainas.
Anrijs Priede
Anrijs Priede
Pēdējo reizi manīts 2023-05-25 16:07
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
05.08.2014. 21:44
es jau paredzēju ka šī diskusija tā aizies

Vienā krievu forumā bija tēma par paranoidālo lādēšanu. No malas tas tiešām VARBŪT izskatījās pēc mērīšanās ar krāniņiem, retais tikai novērtēja, ka zem katra teikuma bija nenormālākais laiks, nauda un pieredze, lai nonāktu pie vienas vai otras atziņas. Man vecā joprojām krīt piecminūšu komā, uzzinot par katru jaunu pirkumu,
Bet tas ir hobijs un dzīvesstils, cits braukā pa pasauli makšķerēdams, cits notriec krogā ar vecenēm. Neviens pat nepamanīs, ja tev ir jauns mersis, taču ja tu merša vietā esi nopircis militāro tālmēru, tad toč griezīs pirkstu pie deniņiem. Tāpēc arī ir vārīšanās savā sulā ļoti šaurā lokā.
Mārcis Mūrieks
Mārcis Mūrieks
Pēdējo reizi manīts 2020-09-03 11:00
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Ikšķile, Tirzas pagasts
Medību stāžs: No 2005 gada
Aprīkojums: " Ierindas mednieka darba zirgi"
Suņi: taxis
Medību trofejas: 25
05.08.2014. 22:54
Jebkurā gadījumā darīt to, kas tev patīk, ir daudz feināk nekā nedarīt neko un čīkstēt, ka viss tik dārgi, dārgi. Pa lielam jau nav svarīgi ar ko tu šauj, lādē , brauc vai dzer. Ja rezultāts pašu apmierina, tad viss ir kārtībā .Un dārgi jau ir tikai tad ,kad naudas nav.:)
Aigars Urtans
Aigars Urtans
Pēdējo reizi manīts 2024-03-25 14:14
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Riga
Medību stāžs: 17
Suņi: labradors
Medību trofejas: 1
05.08.2014. 23:18
https://m.facebook.com/story.p... Iesaku noskatīties praktiski lādēšanu
Aivars Bundzens
Aivars Bundzens
Pēdējo reizi manīts 2024-03-14 00:16
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: LMS
Atrašanās vieta: Saldus , Druva,Zvārde
Medību stāžs: no tāļā 1989.gada
Aprīkojums: sauer, krieghoff,banelli,gruening&elmiger ,anschutz, ,blaser R8
Suņi: viens boksers
05.08.2014. 23:56
...nu īsta talantu fabrīka tas mednieku forums .atklājās te negaidot zelta fonda nominācijas pretendenti. ij' frankonijā ,ij' pie viena lādēšanā ,ij' daudzās citās jomās orientējās.,un, pie reizes ar plašu sirdi citiem ar iesaka. tā turēt.,:).
Aigars Urtans
Aigars Urtans
Pēdējo reizi manīts 2024-03-25 14:14
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Riga
Medību stāžs: 17
Suņi: labradors
Medību trofejas: 1
06.08.2014. 00:34
Jūs Kungs laikam sapīpējies uz nakti ka Frankonija visur rādās:::::::
Anrijs Priede
Anrijs Priede
Pēdējo reizi manīts 2023-05-25 16:07
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
06.08.2014. 09:57
Iesaku noskatīties praktiski lādēšanu

... gadījumā, ja kāds nezina, ar kuru galu galu uz leju skrūvēt matricu un kā spiest SAAMI izmēros, lai čaula neizdomā ilgi dzīvot, Vairāk arī nekā tur nav.
Te jau vairs nav runa par brendu vai cenu, tas ir vienkārši bīstami. Ja sīkā kalibra čaula sadalās divās daļās - tas nu vēl tā, bet šis jau to attiecina arī uz vienu no skarbākajiem kalibriem.