Šodien vārdadienu svin Hedviga, Helvijs, Eda, rītdien - Daiga, Dinija
toptitle
banner

Forums

Tēmas nosaukums - Pseido dzīvnieku draugi - jeb kā nomelno medniekus sociālajos tīklos

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 93 lietotāji. Komentāru skaits 422. Pēdējais viedoklis 22.02.2017. 22:19

Andris Zariņš
Biedriba Medniekiem.lv
Andris Zariņš
Pēdējo reizi manīts 2019-10-15 10:03
Lietotāja statuss: Guru
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv
Atrašanās vieta: Marupe
Medību stāžs: No 1989 gada
Aprīkojums: H&K 2000 SLB (30-06), Savage (223), Walther G22 (22lr), Sauer Fulstock (7 mm), IZ 57 (12)
Suņi: Krievu Eiropas laika- Bārts
Medību trofejas: 92
22.12.2016. 20:37
Es tiko ar mednieci parunāju pa telefonu. Dzīvnieks ir nācis viens. Kur ir problēma??? Kurš no jums decembrī ir spējīgs noteikt lūša vecumu? Un kurš ir spējīgs noteikt dzimumu nomedītam īpatnim? Varbūt nevajag pašiem tēlot austrumu gudros? Un kāpēc mums kaunīgi slēpties pa kaktiem un nerādīt sabiedrībai reālos dabas procesus, lai tikai kāds ne tā nesaprot?
Veči! Šobrīd zem sitiena ir medniece, sieviete, mūsu kolēģe, kuru nākošnedēļ vēl "ņems priekšā" VMD spice! Jums kā, neliekas, ka vajadzētu viņu aizstāvēt?
Henrijs Rozenkopfs
Pēdējo reizi manīts 2016-12-22 22:18
Lietotāja statuss: Vērotājs
22.12.2016. 20:39
Arni, ko tu tur "puksti"? Nezināji, ka vistraģiskākajās attiecībās pret visām pārējām sugām savairojies ir tieši "īsspalvainais primāts", cilvēks! A tu vispār citu risinājumu, kā vienīgi izšaušanu zini? Vēlviens stulbais gļēvulis uzradies, kurš savām slimajām tieksmēm piedēvē cēlos nolūkus. Tad jau pēc tavas "loģikas" sanāk, ka man vajadzētu "izraut tev rīkli", un savu stulbumu nosaukt par "rieksiem", un savu ignoranci, par "aukstasinību". Skaitītos pēc "mednieku" (slepkavu) psihopātiskās uztveres par baigo "veci"! Baigi "krutā" fauna būtu Latvijai, ne!? (sarkasms, protams)
Arnis Puksts
Biedriba Medniekiem.lv
Arnis Puksts
Pēdējo reizi manīts 2019-10-14 22:26
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv - tieši un nepastarpināti!
Atrašanās vieta: Latvija
Medību stāžs: ANNO 1998.
Aprīkojums: IMI, Smith & Wesson, Glock, Browning x2, Winchester, Walther, TOZ, Haenel!
Suņi: Dutchhound
Medību trofejas: 30
22.12.2016. 20:43
Henrijs, es domāju, ka ir pienācis laiks likt par saviem vārdiem atbildēt. Attiecīgi, taps iesniegums, par netiešiem draudiem! Gaidi uzaicinājumu sniegt paskaidrojumus :)
Slēpts
22.12.2016. 20:44
Kur tu Arni te redzi pseidonīmu?
Oskars Šulcs
Oskars Šulcs
Pēdējo reizi manīts 2019-10-13 21:36
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Mītava, Vecumnieki,Jaunbērze
Medību stāžs: Ir
Aprīkojums: 32.kal; 12.kal; 30-06.
Suņi: Plānos ir
22.12.2016. 20:44
euw brāļi un māsas mednieki man ir ierosinājums - izrādam solidariāti un atbalstu veiksmīgajai medniecei - mana doma ir tāda, ka soc tīklos profila bildei vajadzētu uzlikt kkādu rāmi/ rāmi vai kā viņu tur sauc ar domu lai citi saprot - es esmu mednieks! nevajag to meitēnu/ jauno sievieti atstāt par barību tiem bezsmadzeņu kormorāniem - ja jau medniekus pārstāvošie vadoņi liec savas muguras un cenšas būt korekti un tēlo atturībniekus atskurbtuvē tad neesam tādi mēs - pārējie mednieki! mani piemēram pārņēma skaudība skatotes to bildi, bet nevis tā latvieša skaudība, ka kādam ir vairāk nekā man, bet tā, ka jaunā medniece pirmajās medības ar pirmo šāvienu iegūst tādu dižmedījumu ar kuru vēlas lepoties katrs normāls mednieks!!! tā kā ja kādam ir ideja kādu un kā atpazīšanas simbolu uzliekam uz soc tīklu bildēm tad gaidu piedāvājumus un variantus!!!
Gunita - es ar Tevi!! neņem galvā to aitu baru kas blēj!!! apsveicu ar trofeju!!!
Arnis Puksts
Biedriba Medniekiem.lv
Arnis Puksts
Aprīkojums: IMI, Smith & Wesson, Glock, Browning x2, Winchester, Walther, TOZ, Haenel!
22.12.2016. 20:46
Redzu infantilu bildi dažos profilos. Ar to pietiek, lai izdarītu attiecīgos secinājumus.
Slēpts
22.12.2016. 20:48
nu re te mēs arī redzam kā rīkojas īsts "vecis" ar "riekstem". Malacis Arni ka atklājies :D.
kautkā viss tipiskā latviešu stilā beidzas ar savstarpējiem apvainojumiem un iesniegumiem :D
a kur palika patiesība? Andra komentu par sarunu ar mednieci visi noignorēja, turpināja cepties.
ja ir tā kā Andris saka tad visa šī diskusija ir bezjēdzīga.
Slēpts
22.12.2016. 20:51
p.s. lai nu kurš runātu par infantilu bildi.. :D
Oskars Šulcs
Oskars Šulcs
Pēdējo reizi manīts 2019-10-13 21:36
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Mītava, Vecumnieki,Jaunbērze
Medību stāžs: Ir
Aprīkojums: 32.kal; 12.kal; 30-06.
Suņi: Plānos ir
22.12.2016. 20:51
izlasīju Baumaņa komentāru par šo situāciju - bezmugurkaulnieka komentārs!!!! iedur dunci mugurā savējam un pameta par barību tādiem maitas putniem kā lētie žurnālisti un nozombētie soc tīklu komentētāji!!! Kur bija/ir teikts ka lūsene iznāca kopā ar lūseniem uz mednieci?! Gunita raksta - LŪSENE IZNĀCA UZ MANI - tā tad viena pati!!! lūsēni varbūt zem kāda celma vai tamlīdzīgi bija palīduši! un medniece nevis LIELIJĀS BET LEPOJĀS ar trofeju!!! kā jebkurš mednieks!!! lielās veči pirtī ar saviem panākumiem pie pretējā dzimuma nevis ar nomedītajām trofejām!
Arnis Puksts
Biedriba Medniekiem.lv
Arnis Puksts
22.12.2016. 20:52
Jā, svarīgākais šobrīd ir atbalstīt mednieci! Tieši tas, ko NEIZDARĪJA LMS runas"vīrs"!!!
Interesants fakts, pietika man norādīt uz daža "priekšstāvja" diezgan neveiklo izgājienu, lai tēma pārslēgtos no mednieces aizstāvēšanas uz kaut ko marginālu. Man būtībā ir vienalga, cik daudz piķi konkrētais kungs "nokāš" gan no biedriem, gan MSAF. Bet šādā brīdī nevis atbalstīt JAUNU MEDNIECI, bet gan publiski pateikt, ka viņa rīkojusies neētiski, tātad, nepareizi!!! Nezinu, manuprāt LMS biedriem vajadzētu uzdot kādu jautājumu savai "publiskajai mutei"!!!