Pamazām meklēju austiņas medībām. Zinu, ka ir šādas tēmas bijušas, bet pasen. Tāpēc: 3M Peltor SportTac aktīvās austiņas Vai ir vērts šādas pirkt? Kādi ir +/-? Varbūt ir labāki varianti, kurus varētu ieteikt? Priecāšos dzirdēt atsauksmes no lietotājiem Paldies.
Es lietoju 3M Peltor SportTac austiņas jau trīs sezonas. Esmu apmierināts. Viens liels mīnus ir, kad ir stiprāks vējš. Tad visas skaņas ir spēcīgi pastiprinātas un ir grūti izšķirt, kur ir vēja radītā graboņa mežā un kuru rada dzīvnieks. Šādos gadījumos ir grūti sadzirdēt dzinējus un skaidri sadzirdēt tālākas skaņas. Esmu ievērojis, kad mežā dēļ vēja ir skaļš, virzienu no kurienes nāk skaņas ir grūti izšķirt. Vel esmu pamanījis, ka šosezon kaut kā vairs austiņas neizceļ skaņas tik ļoti, ka tad, kad tikko nopirku. Varbūt vienkārši baterijas jānomaina vai esmu pieradis. Bet kopumā esmu apmierināts! Bez austiņām uz medībām vairs nebraucu un ja pirms masta aizmirstu mašīnā, tad sajūta, ka kaut kas pietrūkst. Citas firmas austiņas neesmu lietojis, tāpēc nav sanācis salīdzināt savstarpēji.
Vel esmu pamanījis, ka šosezon kaut kā vairs austiņas neizceļ skaņas tik ļoti, ka tad, kad tikko nopirku. Varbūt vienkārši baterijas jānomaina vai esmu pieradis.
Baterijas mainīt ir veltīgi... ;)) Tāds sīkumiņš 2015. gada rudens ir īpašs ar to, ka ir siltāks par citiem rudeņiem un tādēļ izpaliek rudens vēji... :))
Aprīkojums: pietiekams lai varētu izvēlēties kurus divus ņemt līdz uz medībām un kuriem jāpaliek mājās
Suņi: Riko - poļu dzinējs
Medību trofejas: 5
16.11.2015. 22:05
Šautuvē - perfektas , bet par medībām negribētu piekrist .Man piemēram tas fons traucē .Es labāk dzirdu visus trokšņus un labāk saprotu no kurienes tie nāk bez austiņām.
šādas austiņas lietoju 2 sezonas. nav tas ko gaidīju. ja tagad būtu jāpērk, domātu par klusinātāju ierocim. dzinējmedībās stāvot ar austiņām uz masta nevar īsti saprast no kurienes nāk troksnis. Gaides medībās ņemu līdz vienmēr un izmantoju,lai saudzētu dzirdi šāviena brīdī, bet auzās apm. 70m nevar dzirdēt,ka cūkas ēd auzas, bet noņemot austiņas labi var dzirdēt. austiņas izmantojot uz pieiešanu var labi sevi disciplinēt,jo ļoti izceļ paša radītās skaņas ar soļiem,apģērbu.
Zinu, ka ir šādas tēmas bijušas, bet pasen.
Tāpēc:
3M Peltor SportTac aktīvās austiņas
Vai ir vērts šādas pirkt?
Kādi ir +/-?
Varbūt ir labāki varianti, kurus varētu ieteikt?
Priecāšos dzirdēt atsauksmes no lietotājiem
Paldies.
Viens liels mīnus ir, kad ir stiprāks vējš. Tad visas skaņas ir spēcīgi pastiprinātas un ir grūti izšķirt, kur ir vēja radītā graboņa mežā un kuru rada dzīvnieks. Šādos gadījumos ir grūti sadzirdēt dzinējus un skaidri sadzirdēt tālākas skaņas. Esmu ievērojis, kad mežā dēļ vēja ir skaļš, virzienu no kurienes nāk skaņas ir grūti izšķirt.
Vel esmu pamanījis, ka šosezon kaut kā vairs austiņas neizceļ skaņas tik ļoti, ka tad, kad tikko nopirku. Varbūt vienkārši baterijas jānomaina vai esmu pieradis.
Bet kopumā esmu apmierināts! Bez austiņām uz medībām vairs nebraucu un ja pirms masta aizmirstu mašīnā, tad sajūta, ka kaut kas pietrūkst.
Citas firmas austiņas neesmu lietojis, tāpēc nav sanācis salīdzināt savstarpēji.
Jā , mekletājs arī strādā, bet tomēr slinkums meklēt..., bet man slinkums rakstīt..
http://www.medniekiem.lv/discu...
http://www.medniekiem.lv/discu...
http://www.medniekiem.lv/discu...
http://www.medniekiem.lv/discu...
Baterijas mainīt ir veltīgi... ;))
Tāds sīkumiņš 2015. gada rudens ir īpašs ar to, ka ir siltāks par citiem rudeņiem un tādēļ izpaliek rudens vēji... :))
Te būs video:
[youtube::_6ixI8qV4mE]
Pimeram stokker majas lapa tagad var pasutit par 120 eur.