Šodien vārdadienu svin Laura, Jadviga, rītdien - Vēsma, Fanija
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Pusautomātu īpašniekiem un visiem kam ir ieroči...


Reinis Bērziņš
Reinis Bērziņš
Pēdējo reizi manīts 2017-12-24 14:27
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Rīga
Aprīkojums: CZ 550, IŽ-12, Marlin 70 PSS, Glock 19
17.06.2016. 18:27
Savukārt tie, kas priecājas, ka man jau tikai divu patronu aptvere vai vispār nav pusautomāts, nesaprot, ka galīgais mērķis ir pilnīga atbruņošana. Šī brīža iniciatīvas nav pamatotas nedz ar kādu statistiku vai tehniska rakstura iebildumiem. Ar tādu pašu pieeju rīt var apgalvot, ka jebkurš vītņustobrs ir bīstams, jo potenciāli var nokļūt terorista rokās, bet parīt - gludstobrs.
Tāpēc satraukties ir pamats jebkuram medniekam, sporta šāvējam vai vienkārši godīgam pilsonim.
Māris Markovs
Māris Markovs
Pēdējo reizi manīts 2023-05-30 10:08
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
17.06.2016. 18:47
Reini!
Netracini mednieku tautu!:) Tev par tautas atbruņošanu ir tāda pat pārliecība,kā man-ka Anglija izstāsies no ES.:):) Par manu pārliecību mēs uzzināsim Jāņos,bet par Tavējo būs drusciņ jāpagaida.:):):)
Reinis Bērziņš
Reinis Bērziņš
Pēdējo reizi manīts 2017-12-24 14:27
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Rīga
Aprīkojums: CZ 550, IŽ-12, Marlin 70 PSS, Glock 19
17.06.2016. 19:19
Tā nav pārliecība, tie ir fakti, manis minētajā mājas lapā ir publisko sēžu ieraksti no dažādām ES institūciju sanāksmēm. EK pārstāvji nebūt neslēpj savus mērķus tiešajā runā. Ja rakstītajā tekstā ir politkorekti termini, tad, runājot mikrofonā, info ir daudz tiešāka un skaidrāka.
Arnis Puksts
Biedriba Medniekiem.lv
Arnis Puksts
Pēdējo reizi manīts 2024-02-15 00:29
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv - tieši un nepastarpināti!
Atrašanās vieta: Latvija
Medību stāžs: ANNO 1998.
Aprīkojums: IMI, Smith & Wesson, Glock, Browning x2, Winchester, Walther, TOZ, Haenel!
Suņi: Dutchhound
Medību trofejas: 30
21.06.2016. 10:59
ASV gan - viss paliek kā ir. http://www.tvnet.lv/zinas/arva...
Kaut gan, priekšlikumos pārbaudīt tos, kas pērk ir racionāls grauds.
Attiecībā par atbruņošanu - tas tā ir, ir vēlme pamazām atņemt efektīvos ieročus Eiropā. Eiropa būtībā kļūst par ideokrātiju. Lai tas viss piebremzētos vai beigtos - vajag kārtīgu spērienu pa ES birokrātu pakaļu. Rītdien Lielbritānija, cerams, šo spērienu iedos. :)
Slēpts
21.06.2016. 11:51
Amerikāņiem viss pie ...
Arnis Puksts
Biedriba Medniekiem.lv
Arnis Puksts
Pēdējo reizi manīts 2024-02-15 00:29
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv - tieši un nepastarpināti!
Atrašanās vieta: Latvija
Medību stāžs: ANNO 1998.
Aprīkojums: IMI, Smith & Wesson, Glock, Browning x2, Winchester, Walther, TOZ, Haenel!
Suņi: Dutchhound
Medību trofejas: 30
21.06.2016. 12:05
Offtopic, bet iespejams, Eiropa kada bridi piespiedis parcelties. Isteniba, kas vainas kada Alaskas nosturi mitinaties... ierocu pieejamiba raksturo sabiedribas brivibas pakapi. Prieks kam dzivot vergu sabiedriba, ja neesi vergturis?
Slēpts
21.06.2016. 12:14
Kaut kādām normām ir jābūt ... gan ES, gan USA ir/mēģina iet galējībās. USA viss ir pārāk vienkārši, bet pat pie tā, ka tādi slaktiņi notiek ar oficiāliem ieročiem viņiem ir galīgi vienalga, bet nav tas īsti normāli ... ES iet otrā grāvī-visu tikai aizliegt, aizliegt, aizliegt, kaut gan ar oficiālajiem ieročiem nav nekāda sakara.
Aigars Remess
Aigars Remess
Pēdējo reizi manīts 2022-04-20 15:52
Lietotāja statuss: Eksperts
Mednieku organizācija: M/K"Klīves Mednieks"
Atrašanās vieta: Latvijas vidiene.
Medību stāžs: Kopš 1992.g.
Aprīkojums: МЦ 21-12 , Merkel 12cal,Remington 11-87 12 cal,Tikka M695STD 30-06,Sauer 90 300Win Mag
Suņi: Rietumsibīrijas medību suņi ,vienmēr vismaz 2.Latvijas dzinēji.
Medību trofejas: 6
21.06.2016. 12:59
... ierocu pieejamiba raksturo sabiedribas brivibas pakapi.

Nevar jau Tev nepiekrist šaja jautājumā.....bet nevar likt vienā "maisā" sadzīvi;
1. Aļaskas nostūrī, ku dzērvenēs nevar aiziet bez plintes plecā jo jākonkurē ar pekaini.
2.Latvijā ar 2-miljoniem iedzīvotajiem....
3.Nu un kaut vai Čehiju, kurai teritorija ir tik pat liela ka Latvijai, bet iedzīvotaju skaits 10-miljoniņi....
Arnis Puksts
Biedriba Medniekiem.lv
Arnis Puksts
Pēdējo reizi manīts 2024-02-15 00:29
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv - tieši un nepastarpināti!
Atrašanās vieta: Latvija
Medību stāžs: ANNO 1998.
Aprīkojums: IMI, Smith & Wesson, Glock, Browning x2, Winchester, Walther, TOZ, Haenel!
Suņi: Dutchhound
Medību trofejas: 30
21.06.2016. 14:15
Aigar, nesapratu Tavu komentāru. Tiesības sevi aizsargāt ir gan Aļaskā, gan Latvijā, gan Čehijā. Šis tiesības realizēt efektīvi var tikai ar šaujamieročiem. Īpaši tādā brīdī, kad ir augsts terorisma apdraudējuma līmenis. Labi, pistole vai revolveris un AK47 nav gluži vienā katlā liekami, bet tomēr - pistole/revolveris pret AK47 ir kaut kas, pretēji tam, ja tā pistole/revolveris nav pieejams. Labāk ir, ja ir kaut kas, nevis nekas.
Aigars Remess
Aigars Remess
Pēdējo reizi manīts 2022-04-20 15:52
Lietotāja statuss: Eksperts
Mednieku organizācija: M/K"Klīves Mednieks"
Atrašanās vieta: Latvijas vidiene.
Medību stāžs: Kopš 1992.g.
Aprīkojums: МЦ 21-12 , Merkel 12cal,Remington 11-87 12 cal,Tikka M695STD 30-06,Sauer 90 300Win Mag
Suņi: Rietumsibīrijas medību suņi ,vienmēr vismaz 2.Latvijas dzinēji.
Medību trofejas: 6
21.06.2016. 18:34
Aigar, nesapratu Tavu komentāru. Tiesības sevi aizsargāt ir gan Aļaskā, gan Latvijā, gan Čehijā. Šis tiesības realizēt efektīvi var tikai ar šaujamieročiem.

Ar ieročiem ir jāmāk apieties,pretējā gadījumā indivīds paliek tik pat bīstams sabiedrībai, kā "terorists iesācējs" ar AK47.....
Tu nesaproti manu komentāru.Toties, Es, saprotu tavējo un galīgi nepiekrītu šim;
pistole vai revolveris un AK47 nav gluži vienā katlā liekami, bet tomēr - pistole/revolveris pret AK47 ir kaut kas, pretēji tam, ja tā pistole/revolveris nav pieejams.

Mums ar Tevīm ir diezgan liela atšķirība, jo Tu esi teorētiķis un diezgan liels fantazētājs. Nezinu vai Tev ir pištolets, bet noteikti nav bijis AK47, UN NEESI BIJIS IESAUKTS OBLIGĀTAJĀ DIENESTĀ.....toties man ir pištoļeta nēsāšanas atļauja vairāk kā 20 gadus, man lietošnā ir bijis AK47 UN ESMU BIJIS IESAUKTS OBLIGATAJĀ DIENESTĀ,kurā arī radās pārliecība - KA NEKURU KATRU DRĪKST LAIST PIE IEROČIEM.No mūsu iesaukuma ātri atsijājās apm 20% jauno zoļļu ,kuru rokās ierocis paliek bīstams pašam.....kur nu vēl apkārtējiem.
Kas potenciālos" cīnītājus ar teroristiem" testē tagad?