Šodien vārdadienu svin Laura, Jadviga, rītdien - Vēsma, Fanija
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Lepoties ne tikai ar Trofejām!

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 18 lietotāji. Komentāru skaits 10. Pēdējais viedoklis 16.02.2017. 10:44

grace love
Pēdējo reizi manīts 2010-07-21 11:57
Lietotāja statuss: Vērotājs
21.07.2010. 10:05
HELLO
Komplimentus no dienas jums.
Esmu žēlastību pēc nosaukuma esmu viens, kā kādreiz, kā jūs, ceru, ka jums ir naudas sodu Es devos caur savu profilu (www.medniekiem.lv) un i izlasiet to un paņēma intersest tajā, ja jums nav prātā, es mīlu zināt, jūs daudz labāk, lūdzu, man ir labi tāpat kā jūs, lai nosūtītu man e-pastu uz manu privāto e-pastu (gracedesmond111@yahoo.fr) iekļauts, lai es jums pateiks, viss, kas jums jāzina par mani un par myself.i attēla do uzskata, attālums un krāsu nebūs barear starp mums, cerot, lai uzzinātu no jums, paldies un Dievs svētī Best Ievēro žēlastības.
lūdzu, sazinieties ar mani tagad caur manu e-pasta adresi (gracedesmond111@yahoo.fr)
...............................................................
HELLO
Compliments of the day to you.
I am grace by name I am single how ever how are you,hope you are fine I went through your profile on (www.medniekiem.lv)and i read it and took intersest in it,if you don't mind i will love to know you much better , please i well like you to send me your email on my private email (gracedesmond111@yahoo.fr) included,so that i will tell you all you needs to know about me and a picture of myself.i do believe distance and colour will not be a barear between us,hoping to read from you,thanks and God bless a Best Regard grace.
please contact me now through my email address(gracedesmond111@yahoo.fr)
Pēteris Jaunzems
Pēteris Jaunzems
Pēdējo reizi manīts 2022-08-09 23:18
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Alūksnes novads.
Medību stāžs: no 2007. gada.
Aprīkojums: TO3 - 34
Medību trofejas: 1
06.01.2017. 17:53
Domāju ka tas ka mēs lepojamies ar savām trofejām ir lieliski un to arī vajag darīt, bet mums arī jāsāk stāstīt un lepoties ar tiem darbiem ko 2/3 cilvēku nezin. Jāstāsta, tas ko mednieks izdara, paveic un ziedo, lai tiktu pie veselīgas, tīras pārtikas, pie skaistas lūša apkakles vai siltas bebra vestes. Tas ko indivīds trešajā paaudzē dzīvojoš pilsētā neredz. Domāju tādā veidā jākliedē sabiedrībā radītais tēls par mednieku, kā asinskāru briesmoni, kas tik zin kā nogalināt!
Renārs Kļaviņš
Renārs Kļaviņš
Pēdējo reizi manīts 2018-03-17 23:20
Lietotāja statuss: Lietotājs
Mednieku organizācija: IR
Atrašanās vieta: Rīga, Berģu puse.
Medību stāžs: no 2017
Aprīkojums: Gludais - Bettinsoli x-trail 12kal. Spicais - Sauer 202 classic
Suņi: Haskijs, Taksis
Medību trofejas: 4
06.01.2017. 18:16
Viss jau pareizi ;) Bet ir nereāli daudz tādu kuriem vispār neko nevar ieborēt un ir bezcerīgi kaut ko stāstīt.
Es te pavēroju savu facebook un sapratu, ka man draugu bariņā arī netrūkst tādi kuri taurē tikai savu un liekas, ka batoni ausīs būtu, jo kad izskaidro mazliet plašāk un argomentēti....
Tad seko frāze "man vienalga - mednieki slikti" - tādiem īsti neko daudz nevar ieskaidrot, izskaidrot.
Tā sabiedrības daļa, kura piemēram lūša brēkā vispār neko nerakstīja, nerunāja par to un arī paši nav mednieki tie varētu ieklausīties un uztvert to, bet brēcēji, brēc brēkšanas pēc un tur neko nevar izdarīt....
Jānis Vesets
Jānis Vesets
Pēdējo reizi manīts 2024-04-17 15:59
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Rendas, Kabiles meži, izcirtumi un purvi
Aprīkojums: Titan 6 .30-06, Finn Classic 12.cal.
Medību trofejas: 4
06.01.2017. 18:33
Diemžēl tā ir problēma, ka mūsdienās daudzi, kas it kā rakstīt (un lasīt) iemācījušies, ir, hmm, stingri savā pārliecībā. Sākoties lūša epopejai, pieņēmu, ka daudzi info par dzīvnieku attiecībām no multenēm smēlušies. Bet, kad vienveidīgie komentāri turpinājās arī pie Anda A un J.Baumaņa rakstiem, tad kļuva skaidrs, ka vieglāk virtuves ķeblītim kaut ko ieskaidrot (tas vismaz pretī nerunā, kaut arī intelekta tikpat daudz, kā soctīklotājiem, jeb kā viņus tagad sauc)...
Kaspars Kusiņš
Kaspars Kusiņš
Pēdējo reizi manīts 2024-03-29 17:44
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Jēkabpils nov.
Medību stāžs: No 28.09.2006
Aprīkojums: Titan 6 .308 win., MC-21-12
Medību trofejas: 12
06.01.2017. 18:38
lai tiktu pie skaistas lūša apkakles vai siltas bebra vestes.

Tas kaa reiz ir peedeejais ko mediibu noliedzji grib dzirdeet, labaak pastaasti cik daudz cilveeki ir prasiijushi Tavu kaa mednieka paliidziibu.
Pēteris Jaunzems
Pēteris Jaunzems
Pēdējo reizi manīts 2022-08-09 23:18
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Alūksnes novads.
Medību stāžs: no 2007. gada.
Aprīkojums: TO3 - 34
Medību trofejas: 1
06.01.2017. 23:30
Tieši otrādi viņi domā ka medību trofejas ir tikai putekļus krājoši dekori, viņi nespēj savās galvās iedomāties ka tā lūša vai bebra āda var nest labumu, gan vizuālu, gan praktisku.
Kaspars Kusiņš
Kaspars Kusiņš
Pēdējo reizi manīts 2024-03-29 17:44
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Jēkabpils nov.
Medību stāžs: No 28.09.2006
Aprīkojums: Titan 6 .308 win., MC-21-12
Medību trofejas: 12
07.01.2017. 16:33
Problēma ir nevis ādu praktiskumā bet gan dzīvnieka nogalināšanas iemeslā, ja nogalinot pasargā lopus, vistas, sējumus tad viss ir kārtībā un ādas tajā gadījumā ir lietderīgs blakusprodukts. Mums pēc būtības jābūt pasūtījuma slepkavām, gaļu vai ādas varam saņemt tikai kā atalgojumu un medīt tikai postījuma vietās, vilku drīkstētu medīt tikai tad kad mežā visu apēdis sāktu uzbrukt mājlopiem.
Arnis Puksts
Biedriba Medniekiem.lv
Arnis Puksts
Pēdējo reizi manīts 2024-02-15 00:29
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv - tieši un nepastarpināti!
Atrašanās vieta: Latvija
Medību stāžs: ANNO 1998.
Aprīkojums: IMI, Smith & Wesson, Glock, Browning x2, Winchester, Walther, TOZ, Haenel!
Suņi: Dutchhound
Medību trofejas: 30
07.01.2017. 18:51
Mednieks nav nekads pasutijuma slepkava. Medibas ir tautsaimniecibas nozare, senaka profesija. Senaka pat par prostituciju, jo bez medibam musu platuma grados agrak vienkarsi nevareja izdzivot. Vispar. Sobrid nozime medibam ir mazaka, tacu tas nenozime, ka medibas musdienas butu kaut kas stipri savadaks ka agrak. Ja, mednieka viens no pienakumiem ir palidzet citam tautsaimniecibas nozarem, turot savvalas populacijas ramjos, tacu tas nav medibu pats galvenais uzdevums! Mednieks pirmkart ir senakas profesija parstavis. Un tikai pec tam regulators, dabas draugs un kas tik vel ne.
Vilis Ernstsons
Vilis Ernstsons
Pēdējo reizi manīts 2024-04-16 12:36
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
07.01.2017. 19:26
Vot nezinu par to.prostitūciju, ar to varēja nodarboties arī kokos dzivojot un banānus vien ēdot. :D
Bet ja nopietni-nevajag tik tāli iedziļināties pagātnē,citadi pie kārtējās medicīnas komisijas apmeklējuma nāksies aizpildīt jocīgu psihiatrijas testu ,un mednieku skaits saruks vēl vairāk.
Kaspars Kusiņš
Kaspars Kusiņš
Pēdējo reizi manīts 2024-03-29 17:44
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Jēkabpils nov.
Medību stāžs: No 28.09.2006
Aprīkojums: Titan 6 .308 win., MC-21-12
Medību trofejas: 12
07.01.2017. 19:51
Mums ir jāsaglabā dabas resursi nākošajām paaudzēm bet tā lai neciestu citas tautsaimniecības nozares. Lai piemēram novērstu bebru postījumus var izmedīt visus bebrus bet tad bebrs kā medījamais dzīvnieks nesaglabāsies nākošajām paaudzēm, tāpēc LVM iedala bebru apmetnes iznīcināmās un apsaimniekojamās, kur bebrs postu nenodara tur lai viņš dzīvo bet kur rada postu tur viņš ir jānomedī. Ja gribas medības tīri kā atpūtu, kurā regulāri varētu tikt pie gaļas vai arī ādām tad vai nu pašam jābūt tik bagātam, lai būtu pāris tūkstoši ha zemes vai arī medību iecirknis jāveido tikai un vienīgi no kolektīva biedru īpašumiem un tad var audzēt cūkas, briežus, aļņus un kādu vilku, lai nebūtu garlaicīgi.