Šodien vārdadienu svin Karīna, Gaits, rītdien - Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - CZ 550 vai CZ557

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 37 lietotāji. Komentāru skaits 79. Pēdējais viedoklis 27.02.2019. 08:10

Raitis Svikša
Raitis Svikša
Pēdējo reizi manīts 2019-09-27 20:14
Lietotāja statuss: Lietotājs
Mednieku organizācija: MK" Laidze"
Atrašanās vieta: Talsi
Medību stāžs: no 1988gada
Aprīkojums: MP-153,Mossberg4x4
06.02.2017. 21:09
Salvi ir IŽ18 mh man ar pa 150
Kristaps Priedīte
Pēdējo reizi manīts 2017-06-12 22:12
06.02.2017. 20:43
Salvi,ir IŽ18 mh,SIA ieroči,pārlaužamā,bet par 292€
Arnis Puksts
Biedriba Medniekiem.lv
Arnis Puksts
Pēdējo reizi manīts 2019-10-16 15:44
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv - tieši un nepastarpināti!
Atrašanās vieta: Latvija
Medību stāžs: ANNO 1998.
Aprīkojums: IMI, Smith & Wesson, Glock, Browning x2, Winchester, Walther, TOZ, Haenel!
Suņi: Dutchhound
Medību trofejas: 30
04.02.2017. 22:47
Pa lielam pat ir ta, ka, apskatot igaunos un leisos netu, un saprotot, ka ta ievesana nemaz tik sarezgita nav, ja Latvija veikali nevar tik daudz, ka salikt info neta...nu tad sorry, izteret 1,5k par stroki, tie ekstra 100eur par ievesanu ir vienkarsak, neka zvanit, prasit, braukt ntas reizes, trapit ne taja Meness faze...Es nezinu, varbut veikaliem sniegt nelielu konsultaciju marketinga? Dargi nenemsu...
Salvis Vētra
Salvis Vētra
Pēdējo reizi manīts 2019-10-15 09:11
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Mednieku organizācija: Kaut kur zemgalē
Atrašanās vieta: Rīga
Medību stāžs: No 1997.gada
Aprīkojums: Iztikt var.
Suņi: Diemžēl nav.
Medību trofejas: 2
04.02.2017. 20:59
Uz doto momentu interesē 223.rem, ir tikai Hubertā pa 1100,-. Paskatījos citās i-lapās neko nepiedāvā. Apzvanīt visus veikalus nav vēlmes. Redzot karabīnes maksā sākot no 600,- bez optikas un ar optiku no 875,- nav vēlme maksāt vairāk par ieroci ar kuru caurumošu papīru un dažas reizes gadā aiziešu uz lapsām vai bebriem.
Pēteris Siksna
Pēdējo reizi manīts 2019-10-17 10:29
04.02.2017. 20:19
pazvanu vienalga ir mājaslapa vai nav, laikam esmu vecmodīgs.
Un kā vēl ! Jēkabpilī ir divi medību veikali , Huberts un vēl viens . Hubertam mājas lapa ir , paskatos , redzu, ko šis veikals "elpo" , tālāk var zvanīt un precizēt ja ko vajag. Tas otrs , nezinu pat viņa nosaukumu , pāris reizes esmu bijis , nekā īpaša , vairāk nebraukšu . Zvanīt ir baigi nogurdinoši , ne vienmēr var visu izskaidrot , ne vienmēr tevi saprot . Reizēm saka jā , aizbrauc tomēr nav , izrādas- tas otrais pārdevējs esot kaut ko sajaucis . Ja būtu mājas lapa - cita lieta . Žēl , ka Lijai nav mājaslapas , ieroči tur labi , bet braukt speciāli tikai apskatīties', nu tas ir par traku . Telefoniski , tas pārdevējs traks paliks, kamēr man izstāstīs par visiem ieročiem mani interesējošo info . Ja dienā piezvana tādi desmit ? Esmu teicis un saku , tie veikali, kuri negrib iet vienā solī ar laiku , tiem ir kaput .
Antons Vuclavs
Pēdējo reizi manīts 2019-10-10 23:44
Mednieku organizācija: Nafig
Medību stāžs: Daudz
Aprīkojums: STEYR MANNLICHER CL II SX Light,MANNLICHER DUETT Duke
Suņi: Ir
04.02.2017. 17:36
bet kāpēc nevar pazvanīt arī dzīvojot 21.gs. ? sliktāk jau nepaliks. es vienmēr ja mani kaut kas interesē pazvanu vienalga ir mājaslapa vai nav, laikam esmu vecmodīgs.
Slēpts
04.02.2017. 17:23
Anton,
Ja neesi pamanījis , dzīvojam 21. gadsimtā, kāpēc būtu jāzvana lai uzzinātu cenu?
Ja cena apmierina, nauda un atļauja kabatā, tad gan vēlams sazināties, lai nav pa tušo braucies un laiks
Antons Vuclavs
Pēdējo reizi manīts 2019-10-10 23:44
Mednieku organizācija: Nafig
Medību stāžs: Daudz
Aprīkojums: STEYR MANNLICHER CL II SX Light,MANNLICHER DUETT Duke
Suņi: Ir
04.02.2017. 15:12
nu telefonsakarus jau neviens nav aizliedzis, kaut kas interesē uzzvani kas un kā, galu galā Latvija nav tik milzīga var arī izbraukāt un apskatīt klātienē.
Arnis Puksts
Biedriba Medniekiem.lv
Arnis Puksts
Pēdējo reizi manīts 2019-10-16 15:44
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv - tieši un nepastarpināti!
Medību stāžs: ANNO 1998.
Aprīkojums: IMI, Smith & Wesson, Glock, Browning x2, Winchester, Walther, TOZ, Haenel!
Suņi: Dutchhound
Medību trofejas: 30
04.02.2017. 12:48
Stobram vitne nav daudziem, nu jau to uzgriezt ir iemacijusies, ta ka ta nav milziga problema. Modelet ieroca Brenda un cenas teoretiski pienemamo robezu ari isti pareizi nav. Ne jau brendu pirmkart perk. Cz jau nav tas sliktakais gals, ka nevaretu adekvatam razojumam but ari 1k cena. Ierocis nav zekes, velams pirms pirkt, ar to vismaz sausaja paspeleties klatiene. Bet to, Kadel pie verkiem neta dazi veikali spitigi nepieliek cenu, goda vards nav saprotams.Es jau labu laiku paskatos neta, saprotu keshflowu un tik tad vispar planoju atlauju iegadei nemt. Iespejams, kada reize kads veikals pazaude klientu tik del neta. Piemeram, siaieroci, strelnieks a, lija, kurai vispar lapas vairs nav. Divaini oldskuliga pieeja. Ja pasi nevar, var tak atrast kadu, kas par mazu bet taisnigu samaksu uztures to saiti aktuala formata.
Salvis Vētra
Salvis Vētra
Pēdējo reizi manīts 2019-10-15 09:11
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Mednieku organizācija: Kaut kur zemgalē
Atrašanās vieta: Rīga
Medību stāžs: No 1997.gada
Aprīkojums: Iztikt var.
Suņi: Diemžēl nav.
Medību trofejas: 2
04.02.2017. 12:27
Youtube video