Šodien vārdadienu svin Karīna, Gaits, rītdien - Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends
toptitle
banner

Forums

Tēmas nosaukums - Klusinataji

Ints Freibergs
Ints Freibergs
Pēdējo reizi manīts 2019-10-17 05:52
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Mednieku organizācija: m/k Spārne Ģibuļu pag.
Atrašanās vieta: Talsi
Medību stāžs: no 2004.g
Aprīkojums: IŽ 27, CZ 452 22LR, Weatherby Vanguard S2 308, Winchester XPR 308
Medību trofejas: 17
03.07.2018. 06:24
Varbūt izbeigsim spriest par to, ko paši nedarām (vismaz es), ja ir kāds profs, kas to vītni griež, lai padalās pieredzē, ja nav, neuzspiedīsim katrs savu varbūtības teoriju...
Slēpts
03.07.2018. 12:21
Labāk klausīties Bundzena kunga "varbūtības teorijas" (šo domāju bez ironijas), nekā redzēt uz sava ieroča 2 lielu kantoru "meistaru" praktiskos piemērus. :)
Mārcis Mūrieks
Mārcis Mūrieks
Pēdējo reizi manīts 2019-10-14 12:52
Atrašanās vieta: Ikšķile, Tirzas pagasts
Medību stāžs: No 2005 gada
Aprīkojums: " Ierindas mednieka darba zirgi"
Suņi: taxis
Medību trofejas: 25
03.07.2018. 17:47
Varbūt kāds var nosaukt tos " kantorus" , kur tik tiešām nevajadzētu griezties pēc šāda , konkrēta pakalpojuma .
Slēpts
03.07.2018. 18:13
Mārci, kāda Tev vītne zastavai? Dikti jau plāns tas galiņš viņām.
Mārcis Mūrieks
Mārcis Mūrieks
03.07.2018. 18:33
Negribu samelot. m16, man liekas. Bet man ir pāreja starp stobru un bunduli. Un varu apgalvot, ka šāvienam līdz 300m tas nekādi netraucē. Pārbaudīju Palejās.
Mārcis Mūrieks
Mārcis Mūrieks
03.07.2018. 18:36
Ja pievelk bildi tuvāk var redzēt.
Slēpts
03.07.2018. 21:32
Bij tāda doma, savu CZ vest pie Talsu ''SIA ieroči'' spečiem uzgriezt stobram galā vītni. Dažus darbiņus, kas saistīti ar nestandarta kronšteiniem, tur tiešām paveica teicami. Tagad, pēc dažu ''virpotāju'' komentāriem, galīgi sagriezās prāts... Kā tur Talsos griež stobram vītni? Vai kādam ir pieredze? Likās jau tāds nopietns kantoris. Bet redz, ir arī kāds kam nav paveicies pat ar diviem lieliem kantoriem... Tiešām gaidu kādu nopietnu ieteikumu, vai labu pieredzi.
Antons Vuclavs
Pēdējo reizi manīts 2019-10-10 23:44
Lietotāja statuss: Lietotājs
Mednieku organizācija: Nafig
Atrašanās vieta: Latvija
Medību stāžs: Daudz
Aprīkojums: STEYR MANNLICHER CL II SX Light,MANNLICHER DUETT Duke
Suņi: Ir
03.07.2018. 21:59
Man Sia Ieroči, ir uzgriezuši vītni četrām karabīnēm, nezinu nekādas problēmas neesmu novērojis nevienam stobram, viss darbojas labi. Cik zinu tiek noskrūvēta laide un stobrs tiek iecentrēts virpā, kas notiek tālāk nezinu, neesmu virpotājs, un godīgi sakot mani tas neinteresē.
Mārcis Mūrieks
Mārcis Mūrieks
03.07.2018. 22:15
Nu labi . Neturēšu sveci zem pūra.Man nav paveicies ar Regro. sen atpakaļ man tur sabojāja optiku ( saspieda trubu) un Purnavu muiža. Gribēja par visu varu notirgot un uzmontēt vīvera sliedi zastsvai pa taisno bez bāzēm kaut gan jau pieliekot klāt bija skaidri redzams, kā tas numurs cauri neies taču pārdevējam pietika nekaunībss vai pietrūka zināšanu mēģināt mani pārliecināt. Un pārdot parastās kapseles Magnum vietā, jo redziet diametrs esot vienāds un noteikti derēšot par ko pilnīgi nešaubos, bet man vajadzēja Magnum kapseles.
Slēpts
03.07.2018. 23:36
Man Talsos uzlika optiku labākajās kolhoza tradīcijās. Prasīju, lai uztaisa riņķus uz bezdelīgas asti (tajā laikā nevarēju atrast priekš 11 mm), - riņķus uztaisīja un bez manas ziņas safrēzēja ieroča kārbu - lai precīzāk noraksturot to meistaru, būtu jālieto kaut kas no krievu valodas nenormētās leksikas. Čomam arī tur šmuce sanāca, bet to, ja gribēs, lai pats atreferē.