Šodien vārdadienu svin Agija, Aldonis, rītdien - Nanija, Ilgmārs, Igmārs
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - VMD rīkojumi

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 18 lietotāji. Komentāru skaits 10. Pēdējais viedoklis 21.12.2017. 11:12

Pēteris Siksna
Pēdējo reizi manīts 2024-03-20 23:16
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
03.12.2017. 09:13
Nu beidz Gati , man pie mājas pastāvīgi dzīvo trīs gabali . Tie postījumi ir tik niecīgi , ka smieklīgi pat pieminēt . Ziemājiem pat ieteicams , ka nograuž lieko . Agrāk pa ziemājiem laiduši ganīties kazas . Zaķis nodara daudz vairāk posta .
Slēpts
03.12.2017. 09:53
Man rīkojums par briežiem, vakar atviegloja medību vadīšanu. Instrukcija, ka šaujam vispirms teļus, tagad govis. Un nekāda stresa, zvanīšanas pēc katra šāviena. Nācās pat izmantot šo atļauju. Buki , gan nezināja , ka pagarināta sezona, skrēja virsū viens pēc otra, bet mums visi savilcēji godam jau iztērēti.
Gatis  Briedis
Gatis Briedis
Pēdējo reizi manīts 2023-10-20 21:07
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Mednieku organizācija: pagaidām 3
Atrašanās vieta: Zemgale un Kurzeme
Medību stāžs: nemulsināsim citus
Aprīkojums: pietiekams lai varētu izvēlēties kurus divus ņemt līdz uz medībām un kuriem jāpaliek mājās
Suņi: Riko - poļu dzinējs
Medību trofejas: 5
03.12.2017. 11:41
Pēteri - neiet runa par ziemājiem . Mans vecaistēvs pa pirmo salu speciāli ganīja aitas pa rudzu zelmeni . Kas ir trīs stirnas , ja Es izeju no pagalma un ar nočņiku apkārt varu saskaitīt kā minimums ap 20 .Ja agrāk apkārtējo labvēlību varēja iekarot ar to ka teicām : " Mēs stirniņas nemedījām " , Tad tagad paši nāk un prasa lai tik viņējās nomedījot , visus dārzus un puķes nograuž .Tas tā ir Zemgalē , bet Kurzemē ir cits stāsts - vilki un lūši ( nāk jau iekšā apdzīvotās vietās ) .
Es gan neieteiktu aizrauties ar govju izšaušanu , ka nenāk atpakaļ kā bumerangs .Rēķini ka tagad tas nozīmē -2 .Nebūs govju , nebūs arī buļļu .Esam jau tam gājuši cauri .
Slēpts
03.12.2017. 15:29
Manis rakstīto telefons atkal sagrozīja. Rakstīju, ja vispirms teļus un tad govis.
Bet cik nav bijis, ka agrāk bija jādomā, kā pērno goteli, lai nokristī par teļu.
Pilnīgi atbalstītu, ka teļš licenču izpratnē ir līdz 2 gadi.
PS. Zaj..... tas telefons un Google. Lai arī esmu pareizrakstīšanas palīgu atslēdzus, tik un tas sūds maina vārdus pēc uzrakstīšanas.
P.p. un CAT telefons arī ir s...., jau jānes uz garantijas remontu- 4 mēneši.
Slēpts
03.12.2017. 19:04
Par briežiem ir diezgan smieklīgi :D nevar atšķirt govi no teļa, tad nu izdodam rīkojumu :D tas ir vienk pisec
Arnis Puksts
Biedriba Medniekiem.lv
Arnis Puksts
Pēdējo reizi manīts 2024-02-15 00:29
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv - tieši un nepastarpināti!
Atrašanās vieta: Latvija
Medību stāžs: ANNO 1998.
Aprīkojums: IMI, Smith & Wesson, Glock, Browning x2, Winchester, Walther, TOZ, Haenel!
Suņi: Dutchhound
Medību trofejas: 30
03.12.2017. 19:45
Ģirts, nu teļš labā maizē šobrīd un pērnā gotele VAR NEBŪT ATŠĶIRAMI, īpaši, ja runa ir par dzinējmedībām!
Slēpts
03.12.2017. 20:00
Nešauj, ja nevari skrējienā atšķirt.
Slēpts
03.12.2017. 20:40
Tur jau tā lielā problēma daudzos kolektīvos, nošauj kaut ko un tad taisnojās ka izskatījās ka skrien zīlonis, nu tad to zaķi arī noraksta kā zīloni.
Slēpts
03.12.2017. 21:11
Ģirt,
Jūsu kolektīvam dzinējmedībās nekad nav sanācis kļūdīties?
Jau jau mēs tik nepareizi medījamo, tad kāpēc mums licenču skaits ir pieaudzis aptuveni 3 reizes?
Un kāpēc NEIZMANTOTO licenču skaits Latvijā ir tik liels ?
Gribam sagaidīt nākamo sērgu?
P.s tās pašas stirnas, nu kā dubļu šogad...
Slēpts
03.12.2017. 21:32
Nu tad atceļam noteikumus, lai nebūtu jākļūdās? Kur es minēju par nepareizu medīšanu?
Nu ja, vienīgais veids kā samazināt skaitu ir šaut visu kas kustās. Vienk tā noteikumu staipīšana izskatās kā pakaļas piesegšana, redz mēs jums atļāvām, a jūs neko. Bet kad uzreiz ir jādod, tad pašol