Šodien vārdadienu svin Vēsma, Fanija, rītdien - Mirta, Ziedīte
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Ieroči


Slēpts
20.06.2018. 11:10
man izham ir orģinālā plastmasas plāksne amortiņa vietā, ieplecojot labāk slīd pa drēbi un ieliekas pareizā vietā, nevis nosprūst padusē.
Slēpts
24.06.2018. 14:40
Šobrīd man ierocis pa plecu nesit, bet ir par garu - ieplecojot ķerās padusē, tāpēc gribu uzlikt plānāku amortizatoru, nekā ir tagad (šobrīdējais amortizators arī ir pirktais - man ir ierocis ata arms sp white, tam komplektā esošais amortizats bija ļoti sāpīgs). Vēl jau varētu mēģināt saīsināt laidi, bet nezinu, vai tā vispār dara un vai tas būtu pareizi? Pa vaigu gan viņš man sper - izšaujot 3-4 kastītes pa šķīvjiem, vaigs vairākas dienas sāp - cilvēki saka, ka tā nevajadzētu būt. Varētu aiziet pie kāda ieroču speciālista, kas varētu apskatīties, ko man vajadzētu pamainīt, bet īsti nezinu, kur tādu atrast.
Mārcis Mūrieks
Mārcis Mūrieks
Pēdējo reizi manīts 2020-09-03 11:00
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Ikšķile, Tirzas pagasts
Medību stāžs: No 2005 gada
Aprīkojums: " Ierindas mednieka darba zirgi"
Suņi: taxis
Medību trofejas: 25
24.06.2018. 19:24
Pajautā jebkuram labam šķīvīšu šāvējam. Dainis Upelnieks, Namejs Vinovskis uc. Viņi tev paskaidros kā sakārtot šo jautājumu . Un tad kad zināsi precīzi ko vajadzētu pārtaisīt varu palīdzēt , bet amortizators tur būs pēdējā vietā.
Mārcis Mūrieks
Mārcis Mūrieks
Pēdējo reizi manīts 2020-09-03 11:00
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Ikšķile, Tirzas pagasts
Medību stāžs: No 2005 gada
Aprīkojums: " Ierindas mednieka darba zirgi"
Suņi: taxis
Medību trofejas: 25
24.06.2018. 19:28
Ja ierocis ir par garu to nevar pareizi ieplecot . Tas ir tā pat kā ar biksēm-vai kurpēm -staigāt var bet ērti nav :)
Slēpts
25.06.2018. 10:41
Man arī kādreiz tāda problēma bija. Kā stendā pa cūku sēriju izšāvu tā vaigs zils. Manā gadījumā laidne pārāk taisna bija, pārtaisīju laidni drusku "līkāku" un viss štokos. Laikam auguma īpatnības vai kas, tāpēc nevaru šaut ar citām plintām, neviena neder. To viegli konstatēt, vienkārši atri iepleco un paskaties pēc sliedes kur skatās stobrs, uz augšu vai leju. Man bija uz augšu un tad ar plecu vajadzēja pieregulēt. Tagad kā piemetu tā ir. Nezinu kā citi, bet es laidnes garumu nosaku, ielik bises laidni elkoņa iekšpusē un rādītjpirksta pirmajai locītavai jābūt ar gaili. Nu tā apmēram.
Ivars Linde
Ivars Linde
Pēdējo reizi manīts 2023-02-26 10:34
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Bauska
Medību stāžs: Ilgs
Aprīkojums: Pagaidām pietiekošs
25.06.2018. 12:43
Ja sit pa vaigu.nav pareizs laides muguras slipums.
Jānis Krams
Pēdējo reizi manīts 2023-12-08 15:13
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
25.06.2018. 12:51
Par laides garumu, aprēķini, tabulas u.t.t. (krieviski)
https://sites.google.com/site/...
Jānis Krams
Aivars Bundzens
Aivars Bundzens
Pēdējo reizi manīts 2024-03-14 00:16
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: LMS
Atrašanās vieta: Saldus , Druva,Zvārde
Medību stāžs: no tāļā 1989.gada
Aprīkojums: sauer, krieghoff,banelli,gruening&elmiger ,anschutz, ,blaser R8
Suņi: viens boksers
25.06.2018. 21:49
...,tajā mirklī ,kad attālums "a" ir lielāks vai vismaz vienāds ar b (kirilicā) rakstito plinte vnk nav spejiga sist pa vaigu.
Slēpts
26.06.2018. 10:37
LA.lv interesants raksts.
http://www.la.lv/vanlu-vu-ar-p...
būtība- mājās atrasts GLUDSTOBRA revolveris , kurš šauj ar 4 mm patronām.(interesanti kāds kalibrs collās?)
Arī tādam vajag visas šaujamieroču atļaujas...
Juris Orinskis
Juris Orinskis
Pēdējo reizi manīts 2022-12-13 19:01
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Kurzeme
Medību stāžs: No 1981.g.ar papīriem
Aprīkojums: pietiekams
Medību trofejas: 5
26.06.2018. 13:07
Tieši otrādi. Ja laide ir par īsu, tad sitīs pa vaigu. Minētajā gadījumā izklausās, ka cilvēks nemāk veikt ieplecošanas kustību un varbūt nepareizi stāv, vai tur ieroci. Un droši vien plinte šāvienā brīdī paliek rokās karājoties. Tad arī ir sitiens pa plecu un vaigu. Ar garu laidi parasti vienmēr kārtīgi atspiež plecā un atsitiena efekts mazāks.Var jau būt, ka par līku laide, vai vaidziņš neadekvāti liels un tā pacēlums.