Šodien vārdadienu svin Mirdza, Žanete, Žanna, rītdien - Kazimirs, Izidors
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Kā suni no ērcēm labāk pasargāt?

Ar medībām saistītās tēmasMedību suņi

Slēpts
24.07.2018. 07:47
Tikai atšķirībā no suņa, es zinu, ka man ir telefons kabatā un ūdenī nelienu ar viņu. Lietojat to aparātu, bet arī jāsaka kā ir - ūdeni viņš netur.
Uldis Putniņš
Uldis Putniņš
Pēdējo reizi manīts 2019-03-13 23:39
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: www.logitev.lv
Medību stāžs: 1993 g.
Aprīkojums: Medībām Latvijā pietiek
Suņi: Hanoveras dzinējs Klifs
Medību trofejas: 13
23.07.2018. 22:51
Nu tev ir paveicies, es lasu aprakstu un redzu, ka ūdenī tas aparāts var nobeigties, tātad neder medībām

Arī telefons ūdenī var nobeigties, bet tāpēc jau viņu uz medībām nepārstāj ņemt. Cik zinu ērces ūdenī nedzīvo .
Slēpts
23.07.2018. 22:17
Nu tev ir paveicies, es lasu aprakstu un redzu, ka ūdenī tas aparāts var nobeigties, tātad neder medībām
Uldis Putniņš
Uldis Putniņš
Pēdējo reizi manīts 2019-03-13 23:39
Atrašanās vieta: www.logitev.lv
Medību stāžs: 1993 g.
Aprīkojums: Medībām Latvijā pietiek
Suņi: Hanoveras dzinējs Klifs
Medību trofejas: 13
23.07.2018. 21:40
Tā ultraskaņa der - kamēr suns ir dzīvoklī vai mašīnā.Medībām nederēs gan

No kurienes tāda informācija ? Manam jau trešo gadu kalpo. nomaini tik baterijas un viss. Pilieni gan nekur neder . maksimums 2-3 nedēļas. Bet viņas iedarbojas uz visu suņa organismu. Un visas ērces man sunim pēc šiem pilieniem ir galvā vai nu ausīs vai starp acīm.
Slēpts
21.07.2018. 14:13
Tā ultraskaņa der - kamēr suns ir dzīvoklī vai mašīnā.Medībām nederēs gan.
Slēpts
20.07.2018. 21:15
Kapēc neder? Ja suns ūdenī un slapjā zālē neiet, tad der. :D
Edgars Rudzītis
Edgars Rudzītis
Pēdējo reizi manīts 2019-01-16 15:26
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
Mednieku organizācija: vairāki
Atrašanās vieta: Talsi, Jelgava, Rga
Medību stāžs: 3. sezona ar plinti
Aprīkojums: TOZ-34P 12cal; Merkel RX Helix 7x64 + Meopta R2, Aimpoint H-1
Suņi: vietējie
20.07.2018. 15:07
Tātad tie ultraskaņas nekam neder?
Edgars Konoplevs
Edgars Konoplevs
Pēdējo reizi manīts 2019-03-21 15:39
Lietotāja statuss: Lietotājs
Suņi: Gucci
Medību trofejas: 1
22.06.2018. 22:31
Foresto.. dārgi bet perfekti. Lietoju 5 gadus( suņa vecums). Ja kāda, max viena divas gadā iekožas, tad atrodu sažuvušas. Līdz 30kgsunim maksā ap 40 eiro, bet darbojas 8 mēneši. suns reāli daudz laika pavada ūdenī. Tad kad jāpērk, tad gan ar baltu aci skatos uz abiem rižikiem. divis suņi, viens krūmos pavasarī pazaudēja...
Žanna Zariņa
Žanna Zariņa
Pēdējo reizi manīts 2019-03-23 09:13
Atrašanās vieta: Aizpute
Suņi: 3 jagdterjeri, taksis un Rietumsibīrijas laika
Medību trofejas: 27
22.06.2018. 17:44
Es pilinu ADVOCATE pilienus. Lai gan anotācijā nav minēts, ka tie pasargā no ganību ērcēm (tikai no kašķa ērcēm) , ērces kaut kā neredzu jau n-tos gadus. + vēl izindē visus citus parazītus.
Raimonds Lilita
Pēdējo reizi manīts 2019-03-22 14:28
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Medību trofejas: 1
11.06.2018. 12:41
Vissdraņķīgāk ir "izslimot" encifalitu, bet ja nopietni,potējas un nemeklē fufeļus, kaut gan, kads veikalnieks oponēs vai arī citādi,bet tā kā man ar medicīnu ir uz, tu, ir zināms,ka eef pretinde ir atrodama zem vegāniska cilvēka 7tītās ribas.šo orgānu tvaicējot Jāņa Rebļa samagonā, nāk arā īsts eleksīrs no kura pat upe izžūst palu laikā!

Attiecībā uz sevi varu pateikt, ka šis ieraksts ir tapis ar domu panākt, ka suņa kažokā ir tuč mazāk ērces, nekā tas ir parasti. Skaidrs, ka nav 100% aizsardzības un, skaidrs, ka pašam ir jādomā kā sevi pasargāt (piemēram, potes), bet skaidrs arī ir tas, ka tā pote pasargā tikai no mazas daļiņas ļaunā, ko ērce var dot (encefalīts), bet laima slimība ir gatava savam darbam tikvai tā. Attiecīgi, jo mazāk ērces mājās uz grīdas un citur mētājas (suņa atnestas), jo lielāka iespēja nenoraut tās skanīgos vārdos nosauktās slimības. Uz šo brīdi, kā jau sākotnēji minēju, manam sunim ir izraklamētā, bet, manuprāt, viduvēji strādājošā foresto siksna un, pateicoties komentētāju atsaucībai un zināšanu izplatīšanai, ir plāns doties uz kādu zooaptieku taujāt pēc pretērču tabletēm.