Šodien vārdadienu svin Verners, Muntis, rītdien - Marianna, Ginters, Guntra
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Pārdomas par likumiem

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 18 lietotāji. Komentāru skaits 56. Pēdējais viedoklis 14.09.2019. 04:19

Slēpts
26.06.2019. 09:36
No mašīņas šaut nedrīks, jākāpj lauka

Un par šo arī ļoti var diskutēt- es likumus lasot, neatradu, ka no stāvošas mašīnas ar izslēgtu motoru, nedrīkstētu medīt.
Protams jāievēro 2.5 metri virs zemes diennakts tumšajā laikā.
Slēpts
26.06.2019. 09:38
Tieši tādi rūdīti čaļi no Jelgavas puses mums ar vienu krotāliju izmedī 2 virslimitus sezonā dobeles galā

Es , kā jelgavnieks varētu teikt to pašu- , dobelnieki arī vazājas apkārt...
Uldis Spārns
Uldis Spārns
Pēdējo reizi manīts 2019-09-16 13:56
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Liepājas raj.
Medību stāžs: No 1993g.
Aprīkojums: Benelli Comfort 12 kal.
Suņi: Latvijas Dzinējs brunčos, vārdā Gunta,
26.06.2019. 13:47
Interesanti, par to mašīnu, ka no salona šaut nedrīkst, kaut arī mašīna ir ar izslēgtu dzinēju, un nav kustībā.
Ja man pļavas malā stāv Zaporožeca vraks, bet pilnā komplektācijā, - ar motoru, sēdekļiem, riepām, nu vienkārši aķītis nosēdies un motoram klanis pa sāniem ārā rēgojas, ....
bet tehniskā apskate vēl derīga, nummura zīmes vietā.
Tad arī no salona nedrīkst?!
Atšķirība tikai tanī apstāklī, ka vienu auto piešķilt var , otru nevar.
Atslēgas vārdi ir - "no KUSTĪBĀ esoša transporta līdzekļa"
Jānis Plotnieks
Jānis Plotnieks
Pēdējo reizi manīts 2019-09-19 15:47
Lietotāja statuss: Lietotājs
26.06.2019. 18:35
Jums jelgava-dobele deretu onkuli valdi uzsutit samais prot paradit kur vezis ziemo!
Aivars Bundzens
Aivars Bundzens
Pēdējo reizi manīts 2019-09-18 22:41
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Saldus , Druva,Zvārde
Medību stāžs: no tāļā 1989.gada
Aprīkojums: sauer, krieghoff,banelli,gruening&elmiger ,anschutz,savage ,blaser R8
Suņi: viens boksers
26.06.2019. 20:27
...,jau rakstiju. no motorlaivas ar izslēgtu motoru ari nav jālec dīķī pirms šauj pa pīlēm.,:)
Slēpts
13.08.2019. 00:06
Ja es vakarā eju medīt cūku uz torni tuvējā mežmalā. Ar ieroci, kuram nakts redzamības tēmeklis. Dzīvoju medību iecirknī. Čeholu, loģiski, atstāju mājās, jo tornī ir krēsls uz kā sēdēt. Satumst... Cūks neatnāk. Izlādēju ieroci. Jāvelkās mājās. Vai es ko pārkāpju sekojošos gadījumos:
1)Pa ceļam no torņa man jāšķērso šoseja?
2)Savu patronu neesmu ielicis krūšu kabatā, bet pie ieroča laides vai siksnas speciāli tam paredzētā vietiņā?
3)Tas pats, kas 2. punktā tikai patronu maciņš uz laides ir aizpogājams ar knopku vai pat šifru kā čemodāniem? (Tas gan laikam vairāk starp iecirkņiem aktuāli)
4)Velkot pār lauku pamanu vai jūtu ko nelāgu. (Varbūt pat iespējamu likumpārkāpumu) Paņemu savu izlādēto ieroci un caur tēmekli paskatos, kas tur ellē notiek? Vai arī ir tik tumšs, ka nesaprotu, kur atrodos un gribu atrast ceļu.
5) Tas pats, kas 4. punktā tikai tēmekli esmu noņēmis un nesu rociņā.
6)Pa ceļam uz mājām ir upmala ar gravu. Upes līmenis savus 4 metrus zemāks par to vietu, kur stāvu un jā! Lejā rukšķ! Nolemju ar savu izlādēto ieroci nopētīt, kas tad tur īsti ir?
7)Tas pats, kas 6. punktā, tikai lejā nevis rukšķ, bet kāds sauc palīgā? Un man ir līdzi tikai štučnijs toziks ar mjortva pielodētu jukonu fotonu?
Slēpts
13.08.2019. 00:31
Jā, citreiz liekas, ka medniekam bez maz obligāti jāpieder arī savam personīgajam automobilim un jāsaaug ar to.
Gribētu mierīgi ar vilcienu un RS puteņa biļeti aizbraukt uz šautuvi- jāpērk ģitāras čehols un jāvelk džemperis ar kādas populāras rokgrupas logo.
Slēpts
13.08.2019. 10:01
Paranoja un pārlieka svarīguma sajūta no to mūsu inspicētāju puses nāk. Saprotu jau ka grib lai labāk un drošāk, bet publiski skanošā argumentācija ir, maigi izsakoties, dīvaina.
Slēpts
13.08.2019. 14:16
Domāju , ka viennozīmīgi, ja tumsā vazājies pa medību objektu ar plinti , kurai pievienots nakts redzamības tēmeklis, un kura nav iesaiņota, gatavojies nepatikšanām.
Visas tās atrunas par ceļa, uc meklēšanu- kas liedz paņemt parastu lukturīti un skatīt ceļu un sniegt palīdzību?
Slēpts
14.08.2019. 15:12
A pa tumsu medību objektā pārvietoties nedrīkst?
Ietinamies guļammaisā un gaidām rītausmu? Nu nevajag! Tas man atgādina to joku ar “20 šāvieniem pa lapsu”
Bet, ja pārvietojies ar automobili, tad esi tankā- tad ierocis drīkst būt tikai izlādēts...