Šodien vārdadienu svin Agija, Aldonis, rītdien - Nanija, Ilgmārs, Igmārs
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Cci Stinger 22LR patronas

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 19 lietotāji. Komentāru skaits 10. Pēdējais viedoklis 06.04.2020. 13:55

Slēpts
30.09.2019. 15:44
Es ar šāvu ar CCI. Patika ,bet Hubertā un arī Diānā vismaz teica ka tādas vairs nebūšot.
Bebriem viņas patika vislabāk,lapsas ar nesmādēja.
Tagat es esmu pārgājis uz Hornady varmint express.Vismaz manam čeham tās bija visprecīzākās.Kaut ar izmēģināju kopā kādas 6 markas.
Slēpts
30.09.2019. 19:16
Uz nelieliem medijumiem pilnīgi pietiek ar RWS HIGH VELOCITY HP. 385 m/s 193 J. Visu ko likums atļauj bliezt ar šo kalibru, krīt labi. Precizitāte arī normala. Ir no veciem laikiem saglabājusies pus paciņa Stingera, bet neredzu diži manāmu šīs munīcijas pārākumu par jau pieminēto.
Slēpts
01.10.2019. 11:16
RWS HIG VELOCITY HP jauda pietiekoša. Kādu laiku atpakaļ, ar šo munīciju un veco toz-8, buciņam uz metriem 70 tika ielikts aiz priekšējās lāpstiņas. Pagāja 20.m. un apgūlās. Kad dīrājām, šoks bij liels. Tik maza lodīte, bet iekšā TĀDU lērumu sastrādājusi!! Lode apstājusies otrā pusē pie ādas, aknas lupatās. Lapsai, ješkam uz tiem pašiem metriem iet cauri! Nepietiek jauda??? (Medību kolēģis pat ar RWS Subsoniku klapē bebrus uz nebēdu, gan tikai paurī..).Ar šo munīciju līdz 70 -100.m. lieliski var medīt sīkos zvērus. Tālākām distancēm ir citi kalibri. (gan jau atsauksies... da es te 200.m u.t.t. .. to jau zinām un nevajag...).
Slēpts
01.10.2019. 11:50
Ehh, Bērziņ .... ...!!! Pat ar 308-to, ja precīzi netrāpa, buķels aizvelk kādus 50.m. un tālāk. Tāpēc jau katram kalibram ir savs drošs, pārliecinošs pieļaujamais attālums, kādos būtu ieteicams medīt. Nu nepiedos Tev tie pārdesmit Stingera J pārākums pār citām 22.LR munīcijām, ja netrāpīsi tur kur vajag!!
Slēpts
01.10.2019. 12:01
Man ar 22WMR, kas ir krietni spēcīgāks par visa veida 22LR, buks ir noskrējis 50m, kaut cauršauts pa diognāli. Iemesls - buks šāviena brīdī paspēra solīti uz priekšu, un lode iegāja krūšu kurvja pakaļējā daļā, nevis priekšā, kā plānots.
Slēpts
01.10.2019. 14:47
(tīri mans personīgs viedoklis) 30.centi par 22.lr puļu ir stipri pa daudz un nav daudz tādu mednieku, kas spītīgi centīsies mocīties šaut ar maseni garākās distancēs, ar cerību, ka nu tikai šī puļa ir vienīgā, kas to spēj nogāzt. (piemēram briedi...) Lielais vairums mednieku ņem citu kalibru, kaut vai 22 WMR un likuma robežās, klapē uz nebēdu to, ko pat super Stingers nespēj novaļīt. (starp citu Stinger puļa ir knapi 2.gr. ,kur parastā 2,6.g. Samazināta lode, lai tai pašā patronā iebērtu kādu miligramu vairāk pulvera. Ja jau šī patrona būtu sevi tik pozitīvi attaisnojusi, tad jau arī veikalu plauktos tā būtu redzama..)
Jānis Plotnieks
Jānis Plotnieks
Pēdējo reizi manīts 2020-07-30 16:04
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Stratosfera
Aprīkojums: black salami magnum железобетонный болт
Suņi: 2 vedeveshniki un 3 sauc nemednieks, ceturtais ir chigans
01.10.2019. 16:03
Manuprat zud masenes jega ja jalieto stingers,kas ir ko ar standartu nevarat trapit tur kur vajag?Varbut tomer nevajag sniperus telot un panem 223 mazajiem!
Slēpts
01.10.2019. 16:16
Bet PURNAVMUIŽA jau pusgadu NEVAR PASUTIT ŠĪS PATRONAS. KĀPĒC????????

Labi zini, ka PM ir šo patronu importētājs?
Ja tās ieved kāds cits uzņēmums- PM var pušu plēsties- bet procesu nevar ietekmēt..
Slēpts
01.10.2019. 19:53
Es gan redzu ka Zommers.
https://www.cci-ammunition.com...
Vari iedot citu info?
Slēpts
02.10.2019. 03:48
Man ir. Laikam. HVZ. Jāskatās.
Kastinja stingeru pret kaut ko garšīgu?
Negribu sadirst, bet mazkalibram bija lielas rezerves.
Cz labi gāja teju ar visām. Nav žēl.