Šodien vārdadienu svin Jāzeps, rītdien - Made, Irbe
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Pārnadžus bez limita

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 24 lietotāji. Komentāru skaits 6. Pēdējais viedoklis 27.02.2020. 01:54

Slēpts
26.02.2020. 18:42
Nu nezinu, nezinu...
brašuļi, godīgie mednieki, kas uztaisijuši savu "kolektīvu" trīs vīru sastāvā

Apsviedīgie!
Tādi gadījumi ir bezmaz katrā novadā. A kāpēc? Kāpēc kas tāds vispār ir iespējams?
Man jau liekās, ka tāpēc, ka paši plēšās.
Un vai man 50ha vai 2ha, un ja neesmu mednieks- nu neslēgšu es līgumu, ja atnāks bravūrīgs pirkstu locītājs “oj, da es, oj da ja”, sitīs pie krūtīm un błaus “es no kolektīva!”
Jo cilvēkiem arī attieksme sāk besīt. Gluži kā man daža laba- šeit.
Un nav jau šitais forums tāds pasaules centrs.
Slēpts
26.02.2020. 18:52
Komandekonomika brīvajā tirgū nestrādā...
Ārzemnieks ar lielāko prieku atbrauks pa lēto pamedīt.
Un samaksās tā, ka “apsviedīgais” varēs visus pagasta simtlatniekus uz mēnesi noalgot, lai tornīšus taisa un dambīšus ārda.
Tā ka domā līdzi...
Jānis Plotnieks
Jānis Plotnieks
Pēdējo reizi manīts 2020-07-30 16:04
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Stratosfera
Aprīkojums: black salami magnum железобетонный болт
Suņi: 2 vedeveshniki un 3 sauc nemednieks, ceturtais ir chigans
26.02.2020. 18:55
Ari man ir zinams sads gadijums 1
.cilveks kam ir daudz zemes ir sava s platibas mednieks un saimnieks viss notiek un tadi ka mes varam vinam tikai at....,jo mums nav tik daudz naudas un zemju ka vinam!Vari rakstit mesls ja tev paliks vieglak,man reizem paliek!:)
Slēpts
26.02.2020. 19:09
Nu ne jau es pieńemu ārzemniekiem labvēlīgus likumus un ar kapeiku piežmiedzu savējos.
Lauksaimniecībā mēs jau, kā saki at.. . Esam apklapojošais personāls.
https://www.delfi.lv/bizness/b...
Jānis Plotnieks
Jānis Plotnieks
Pēdējo reizi manīts 2020-07-30 16:04
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Stratosfera
Aprīkojums: black salami magnum железобетонный болт
Suņi: 2 vedeveshniki un 3 sauc nemednieks, ceturtais ir chigans
26.02.2020. 19:21
Ja ta nem piii ,kas notiek pie mums,mes esam pliki ka zurkas neka valstij nav visi uznemumi pieder arzemniekiem uz kuriem strada tauta un pelna grasus,kada nauda aiziet prom, un katrs var sevi vareni dizeni saukt par latvieti,patriotu pff nah to visu suna murgi
Slēpts
27.02.2020. 01:54
Kāpēc pliki kā žurkas? Tāpēc ka daudzos pastalniekos mīt padomju injicētā domāšana! Savu senču, sūri, grūti, GODĪGI nopelnīto, izcīnīto zemes pleķīti pārdevuši, nodzēruši, nospēlējuši, ātrajos kredītos pazaudējuši!! Vismaz paaudzei jānomainās, lai kaut tuvinātos citu attīstīto valstu līmenim! Par kādiem bezlimitiem te runāt?! Bet ja bizness, tad gan,- labi iekopta niša, kur kāpostu locīt..