Šodien vārdadienu svin Made, Irbe, rītdien - Una, Unigunde, Dzelme, Benedikts
toptitle

Lielais raksts

Ātrie kredīti var noderēt arī medniekiem?


2016-08-10 12:18

Uz doto brīdi būtu grūti atrast cilvēku, kurš nebūtu saskāries ar ātrajiem kredītiem – cits tos ir pamanījis reklāmās, bet cits ir izmantojis šos pakalpojumus, lai iegādātos sev nepieciešamo mantu ātrāk kā to ļauj maciņa saturs. Būtu interesanti uzzināt, cik tad mednieku ir izmantojuši šādus pakalpojumus un kāds tiem ir izveidojies viedoklis par šo tematu. No vienas puses, mednieks ir cilvēks, kurš visu dara apdomīgi, tas noteikti neskries, neleks un nešaus, ja nebūs pārliecināts par sevi, tāpēc jādomā, ka savos finanšu jautājumos tas rīkosies līdzīgi. Iespējams var rasties situācija, kad pēkšņi parādās iespēja iegādāties kādu medību ieroci vai trofeju, kurai ir ļoti izdevīga cena, taču brīvu līdzekļu uz doto brīdi nav, attiecīgi iegūt šos līdzekļus var tikai aizņemoties. Vieni aizņemas no radiem, draugiem un vecākiem, citi izmanto kaut kādus iekrājumus vai savas bankas piedāvātos overdrafta pakalpojumus, bet citi dod priekšroku tieši ātrajiem kredītiem.

Ātrie kredīti medniekiem

Bez šaubām, ātrie kredīti ir ļoti pievilcīgs pakalpojums, kurš tā vien vilina pastiepties pēc brīvi pieejamās naudas. Bet nevajadzētu steigties un domāt, ka šis pievilcīgais pakalpojums ir drošs un izdevīgs. Ļoti daudzi cilvēki ir guvuši negatīvu pieredzi ar ātrajiem kredītiem, jo ir nonākuši pie situācijas, kad kredīta maksājumi sāk sagādāt problēmas jeb tie netiek veikti. Ja cilvēks nespēj norēķināties ar kreditoru, ierasti tiek aprēķināti soda procenti vai piedāvāta kredīta atmaksas termiņa pagarināšana. Daudziem nelīdz arī kreditoru piedāvātie risinājumi, lai mazāk sāpīgi izietu no krīzes situācijas, un tie nonāk reģistros, kuros tiek fiksēti cilvēki ar sliktu kredītreitingu jeb kā to vēl dēvē – ar sliktu kredītvēsturi. Uz doto brīdi daži aizdevēji sāk piedāvāt arī tādu pakalpojumu kā vairāku kredītu apvienošana, kas ļauj visus savus aizdevumus refinansēt pie viena kreditora, attiecīgi atvieglojot maksājumus un ietaupot arī uz procentiem. Tas, protams, var līdzēt tikai uz neilgu laiku, jo aizņemtā nauda ir jāatdod jebkurā gadījumā.

Cilvēks nekad nevar zināt, kas var notikt ar tā ienākumiem un izdevumiem, tāpēc derīgi būtu ieviest savā ikdienā taupīšanu un iekrājumu veidošanu nebaltām dienām. Skaidrs, ka tāds dzīves stils un hobijs kā medības ir ļoti dārgs un taupīt tur nav kur, tomēr censties un tiekties uz to vajag, katrs ietaupītais cents vai eiro var tikt atlikts nebaltām dienām, kurās varēs iztikt bez ātrajiem kredītiem, neradot sev papildus sarežģījumus. Bez šaubām, situācijas ir dažādas un var nākties arī aizņemties, neskatoties uz taupību un drošības spilveniem. Ja esat nolēmuši aizņemties, sākumā būtu jāiepazīstas ar padomiem, ko sniedz PTAC. Tas ļaus nekļūdīgi izvēlēties sev piemērotāko kredītu un pasargāt sevi no neapdomīgiem un pārsteidzīgiem soļiem. Ņemot vērā, ka mednieku kopiena nav maza un tajā noteikti ir kāds, kurš vēl tikai grasās aizņemties naudu pie nebanku kreditoriem, cerēsim, ka PTAC sniegtie padomi šos cilvēkus atturēs no ātro kredītu ņemšanas, un no savas puses mēs novēlam sakārtot savas finanses tā, lai pietiek ne tikai ikdienas tēriņiem, bet arī atlikšanai nebaltām dienām.

Nesen šo rakstu apskatīja
banner
Medības - vaļas prieks vai nepieciešamība?

Medības - vaļas prieks vai nepieciešamība?

Publicējam ierakstu no Latvijas Radio raidījuma Krustpunktā.

Krietnu mednieku tradīcijas Igaunijā

Krietnu mednieku tradīcijas Igaunijā

...un pats galvenais – dot iespējas medīt nākamajām mednieku paaudzēm un dot iespējas dzīvot nākamajām dzīvnieku paaudzēm!

Seminārs par Āfrikas cūku mēra uzraudzību un savvaļas dzīvnieku pārvaldību

Seminārs par Āfrikas cūku mēra uzraudzību un savvaļas dzīvnieku pārvaldību

Ieskats seminārā, kas notika Hotel Avalon, Rīgā, 15.03.2017.

Kā medī ar revolveri Vācijā

Kā medī ar revolveri Vācijā

Šis apskats drīzāk domāts izklaidei un redzesloka paplašināšanai, jo runa tajā iet par to, kas Latvijas medniekiem nav un..

Kā latvju vikingi par Vāczemes medību ķoniņiem kļuva

Kā latvju vikingi par Vāczemes medību ķoniņiem kļuva

..taču šogad iznākums bija neredzēts - medību ķēniņi (jebšu ķoniņi) izrādījās veseli divi, pie kam saskaņā ar labākajām vikingu..