Šodien vārdadienu svin Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna, rītdien - Emīlija
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Kaads ir Juusu lielaakais ruksiissu bars bijis pie barotavas??:)


Raivis Miglinieks
Pēdējo reizi manīts 2013-01-16 09:52
Lietotāja statuss: Lietotājs
Aprīkojums: I
17.06.2012. 00:09
Šovakar iznāca 4 mammas ar veselu baru stripainajiem. Pernie kadu menesi vispar nav apkartne maniti.
Normunds Pētersons
Normunds Pētersons
Pēdējo reizi manīts 2019-02-03 18:25
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Mārupe
Medību stāžs: Cik sevi atceros
Aprīkojums: Bise, Karabīnes un kas sitams :)
09.07.2012. 22:18
Viss jau jauki pa tiem bariem, bet lai piedod zemnieki ( pats tikko lūdzu palīdzību informācijā par elektriskajiem ganiem) , es nevaru izšaut pa cūku ja neesmu pārliecināts ka netrāpīšu mammai un tā ja paskatās tad tikai vienā no kādām septiņām reizēm kad redzētas cūkas tiek izdarīts šāviens.
Slēpts
10.07.2012. 07:03
a pabiedēt ar šāvienu tak drīkst
Mārtiņš Kuplais
Mārtiņš Kuplais
Pēdējo reizi manīts 2023-06-30 23:55
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Trikāta
Medību stāžs: no 87.g
Aprīkojums: 16., 12., 243.
Suņi: taksis Teodors
Medību trofejas: 25
10.07.2012. 11:22
Es tomēr pirmkārt esmu mednieks,nevis tīrumu naktssargs,un pa tukšo saudīties nemēdzu.
Ints Freibergs
Ints Freibergs
Pēdējo reizi manīts 2024-05-20 07:57
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Mednieku organizācija: m/k Spārne Ģibuļu pag.
Atrašanās vieta: Talsi
Medību stāžs: no 2004.g
Aprīkojums: IŽ 27, Weatherby Vanguard S2 308, Winchester XPR 308
Medību trofejas: 39
10.07.2012. 12:24
Cūka paliek cūka pat Āfrikā! Ja kvieši piengatavībā, nāks tā kā tā- šauj vai ne. Šajā laikā viņas mežā nenoturēsi pat ar *štopkūkām* barotavās. Izšausi, nebūs ne stunda, kad būs atpakaļ, ja ne turpat, tad drusku tālāk, bet būs!
Slēpts
10.07.2012. 18:13
tā tad sanāk, ka tie lielie lauku sargātāji līdz laukam aiziet tikai ķeksīša pēc? un būtībā, tad nav atšķirības sēdi katru nakti vai reizi mēnesī, jēgas tāpat nav :D
Jānis Eniņš
Jānis Eniņš
Pēdējo reizi manīts 2022-01-27 10:08
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Krimuldas pag.
Medību stāžs: no 1988g.
Aprīkojums: Iž27; Haenel Jaeger 10, 30-06; Meopta Meostar R1r 3-12x56
Suņi: KEL
Medību trofejas: 6
10.07.2012. 20:35
Ģirt, Tu kaut ko neesi sapratis un ķeksē ne pa to aploku.
Manuprāt nekad nav bijusi runa par to ka medniekiem būtu jāuzņemas zemnieka lauku apsardzes funkcija, bet gan limitu robežās jāizšauj postītāji. Un ja mednieks to ir izdarījis tad zemnieks pats domā kā savu lauku sargāt.
Ja man vaktējot kviešu laukā cūkas ienāk briežu saime un sāk secīgi to lauku pļaut, ko nu, histēriski šaut gaisā. Vai piezvanīt zemniekam, lai ar Ziemassvētku plaukšķenēm pats skrien savam laukam uz riņķi. Ja uz briežiem licenzes nav tad tie mierīgi ēd zemnieka laukā un mednieks velk ķeksīti, veic briežu uzskaiti.
Pieļausim brīnumu. Ka pēc šīs šūmēšanās medniekiem tomēr izdodas atšaut piešķirtos limitus. Ceru, ka VMD nelicenzēs pēdējo cūku. Ko tad darīsim. Arī pēdējā cūka ēdīs vasarā kviešus un kartupeļus un tad pat medniekam nebūs iemesla ķeksīti ievilkt. Nav licenzes nav medību. A gaisā plīkšķināt tas nu patiešām nav mednieku pienākums.
Laimonis Jukša
Laimonis Jukša
Pēdējo reizi manīts 2021-07-24 16:16
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Kurzeme
Medību stāžs: ilgs
Aprīkojums: pamatīgs
Suņi: trīs
Medību trofejas: 1
10.07.2012. 22:12
Jāni, ar tādu domāšanu Tu ilgi tajā zemnieka laukā nemedīsi. Būs cits, kas paplaukšķinās briežiem un vēlāk nomedīs gaidīto cūku.
Raimonds Runts
Biedriba Medniekiem.lv
Raimonds Runts
Pēdējo reizi manīts 2024-03-29 20:31
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Mežmaliņa
Medību stāžs: 1992
Aprīkojums: Norrmāls...
Suņi: Dvorterjērs
10.07.2012. 22:28
Kaut kas traks, te pec diskusijām spriežot "nabaga" zemnieks vienīgais apdalītais uz pasaules, sanāk, visi viņu čikā un mednieki tai skaitā. Tas ka es apmedīju zemnieka lauku un ir noslēgts līgums par to nekur nav vienošanās, ka es kā naktsargs veikšu apsargāšanu cauru gadu, nu piedodiet, varat jau te oponēt, bet vai tas no šī zemnieka nebūtu tā kā par daudz gribēts. Jā piekrītu, ja normāli cilvēki vienojās, zemnieks pats pieskata, mednieks pieskata nu ir jau normāli cilvēki, vairums zemnieku paši ir mednieki. Bet patreiz izskatās, ka zem šī trokšņa nu ir jautras lietiņas paslēptas. Ja runā par ķeksīšiem, ja es kā mednieks likumīgā kārtā uz likumīga lauka izeju, tad izdarīt šāvienu vai neizdarīt paliek tikai un vienīgi manā kompotencē diemžēl tā vēl ir palikusi mednieka izvēle. Un ja vēl kolektīvs atšauj izdalītos limitus, kādi vēl var būt jautājumi????
Māris Mednieks
Pēdējo reizi manīts 2024-02-27 20:10
Lietotāja statuss: Eksperts
Atrašanās vieta: Vidzeme
Medību stāžs: 30
Aprīkojums: Labs.
Suņi: Ir
10.07.2012. 22:33
Raimond, nav tik traki. Ja zemnieks prasa neiespējamo, tad nevajag ar viņu slēgt līgumu. Tas taču ir tik vienkārši atrisināms...