Šodien vārdadienu svin Raimonds, Laine, Vilnis, rītdien - Liāna, Lilija, Alta
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Par foruma darbību un vērtībām!

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 60 lietotāji. Komentāru skaits 10. Pēdējais viedoklis 04.03.2024. 20:25
Ar medībām saistītās tēmasForuma jautājumi

Andis Anspoks
Andis Anspoks
Pēdējo reizi manīts 2014-02-11 12:32
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Mālpils
Medību stāžs: 10
27.08.2012. 16:18
Cienījamie un ne tik cienījamie foruma dalībnieki!
Forums jau darbojās diezgan ilgi un ir, savā laikā, pārņēmis foruma www.medibas.lv dalībniekus un vērtības – palīdzēt jaunajiem medniekiem, kāpināt pieredzes bagātāku mednieku zināšanas un vērtības, kā arī stiprināt mednieku saimi.
Šis forums radās īstajā laikā, kad medniekiem, tehnisku problēmu dēļ, izzuda iespēja komunicēt ļoti augstā un pieklājīgā līmenī forumā www.medibas.lv. Mednieki, meklējot iespēju komunicēt, atrada jaunu forumu, kura reklāma, pompozums un striktie nosacījumi solīja ko labu un jaunu, arī kārtību – www.medniekiem.lv.
Tomēr, diemžēl, jāsaka, ka dažādu iemeslu dēļ, forums ir pārvērties par biznesa projektu, kurā valda viedokļu uzspiešana, konstruktīvās un ne tik konstruktīvās kritikas apspiešana represīvā ceļā – banojot un dzēšot viedokļus! Vispirms tika banoti cilvēki, kuri izteica savus viedokļus par Zommers veikalu. Šobrīd tiek banoti cilvēki, kuri izsaka savus ne tik patīkamos un cildinošos jautājumus un viedokļus pret foruma vadību un tiem pietuvinātiem cilvēkiem, kā arī Biedrības „Medniekiem.lv” darbību, aizbildinoties ar to, ka vārdi un uzvārdi ir izdomāti.
Tomēr, forumā pastāv atklāti rupji dalībnieki (arī tādi, kuru identitāte nav pierādīta), kuri foruma tēmās atļaujās savus oponentus atklāti nozākāt, izkliedzot rupjības, kuras pieejamas ne tikai jaunajiem un gados cienījamiem medniekiem, bet arī ar medībām nesaistītiem cilvēkiem.
Šis autoritārais stils, šķirojot foruma dalībniekus draugos un nedraugos, saudzējamos un dzēšamos - nav pieņemams!
Ja Jūs esiet ne tikai forums, bet arī „medniekus pārstāvoša organizācija”, reklāmas izkārtne, kā arī televīzija, kura tērē mednieku naudu – ir jāiemācās konsekvence pret visiem, kā arī jāiemācās sniegt atbildes un uzņemt konstruktīvu kritiku, sniedzot uz to argumentētu viedokli, jeb arī jāatzīst kļūdas un jācenšas tās labot!
Ņemot vērā iepriekšminēto, uzskatu, ka forums vairs nesniedz tā sākuma sūtību – izzināt un apvienot!
Administrācija – Andri Zariņ!; Daniēl Buk-Vaivad! un Arni Pukst! Beidziet dzēst foruma dalībniekus, kuri bez apvainojuma izsaka savu sāpi un prasa atbildes uz jautājumiem, bet sāciet dzēst un banot tos, kas šo forumu iznīcina no iekšienes!
Arnis Puksts
Biedriba Medniekiem.lv
Arnis Puksts
Pēdējo reizi manīts 2024-02-15 00:29
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv - tieši un nepastarpināti!
Atrašanās vieta: Latvija
Medību stāžs: ANNO 1998.
Aprīkojums: IMI, Smith & Wesson, Glock, Browning x2, Winchester, Walther, TOZ, Haenel!
Suņi: Dutchhound
Medību trofejas: 30
27.08.2012. 16:31
Andis - oGlasiķe ves spisok, požalusta!
sāciet dzēst un banot tos, kas šo forumu iznīcina no iekšienes!

KURI TIE IR?!
Andis Anspoks
Andis Anspoks
Pēdējo reizi manīts 2014-02-11 12:32
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Mālpils
Medību stāžs: 10
27.08.2012. 16:34
Dzintars Graudužis tēmā Winchester Power Max Bonded
Imants Vilks tēmā Cik ērti ir pusautomāti gaides un dzinējmedībās?
Sākumā tiec ar šiem galā, pērējos došu "po mere postupļeņija"!
Andis Anspoks
Andis Anspoks
Pēdējo reizi manīts 2014-02-11 12:32
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Mālpils
Medību stāžs: 10
27.08.2012. 16:36
Un vēl, vai niks, piemēram, Edgars MMK ir atšifrējams un nav dzēšams?
Andris Zariņš
Biedriba Medniekiem.lv
Andris Zariņš
Pēdējo reizi manīts 2024-04-10 13:29
Lietotāja statuss: Guru
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv
Atrašanās vieta: Marupe
Medību stāžs: No 1989 gada
Aprīkojums: H&K 2000 SLB (30-06), Savage (223), IŽ 57
Suņi: Krievu Eiropas laika- Bārts, Latvijas Dzinējsuns Dārts Veiders
Medību trofejas: 93
27.08.2012. 16:51
Andi! Tu nu gan dod..:) Biznesa projekts, pietuvinātās personas...Nu terors, nav vārdam vietas!! :D
Man gangribētos redzēt gan kārtību, gan vārda brīvību, gan atbildību no abām pusēm: administrācijas un lietotājiem! Kā piemēru tam kas tiek banots varu parādīt vieno no pēdējiem dzēstajiem profiliem
CKarlis Kaza
Vārds:
Uzvārds:
Lietotāja vārds: kaka2
Parole: 74ZVQ83Vnmwhu7AaDZiOPA67nB2V9ahe3iKgpwD+yRM=
E-pasts: kaka@inbox.lv
Pēdējo reizi manīts 2012-08-26 13:29:34. Profils reģistrēts 2012-08-26 10:06:43
Lietotājs izveidojis 0 diskusijas. Lietotājs pievienojis 5 komentārus
Lietotājs nosūtījis 0 un saņēmis 0 ziņas
Lietotāja pievienotās tēmas
Lietotāja komentētās tēmas
1. Winchester Power Max Bonded (3)
2. Vītņstobru munīcija (2)
Lietotāju sarakste

Visskaistākais ka šis konkrētais tēls sev ir ierakstījis ļoti simptomātisku lietotājvārdu- kaka2..:)
Ja gribi statistiku, tad no šobrīd datu bāzē esošajiem 9090 profiliem, visu šo gadu laikā ir izdzēsti kādi 300( plus mīnus). Ja ir inetrese, tad vari nosēsties man blakus pie datora un visu parādīšu.
Protams ir apsveicama tava vēlme cīnīties par taisnīgumu un vienādām tiesībām visiem, bet vai viņa dažreiz nav pārspīlēta???
Tas ko tu pieminēji par to ka tikuši dzēsti komentāri kas ir pret veikalu Zommers, es personīgi nevienu tādu izdzēsis neesmu. Šobrīd tiek meklētas iespējas piesaistīt Portālam vēl vairākus interneta veikalus, lai lietotājiem būtu lielākas izvēles iespējas. Ja tev būs savs interneta veikals, tad sadaļā "interneta veikali" parādīsies arī viņš!
Protams labi ja ir diskusija par trūkumiem un nepilnībām, bet tad viņai jābūt objektīvai un konkrētai. Nevis vispārinot apvainot piemēram mani visādās "draugu būšanās"...
es personīgi esmu vienmēr centies darīt visu lai Forums būtu pieejams un funkcionāls, cenšos ieklausīties objektīvā kritikā un likt lietā interesantas un derīgas idejas! Dažreiz esmu arī mierinājis sakarsušus prātus pa telefonu un klātienē.
Tāpēc lūdzu, ja ir konkrētas idejas tad arī precīzi formulē, ko jādara citādi.
P.S. Acīmredzot pie vainas ir Tavs un Dzintara "virtuālais konflikts". Ja kas es Dzintaram jau pa telefonu teicu, ka pēdējie dzēstie Feikie profili, nav identificējami, kā tavējie...
Imants Vilks
Pēdējo reizi manīts 2017-03-08 15:12
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: ventspils
Medību stāžs: kopš 1997 gada
Aprīkojums: BROWNING BAR BOSS 30-06, IZ-58 (16k), MC 21-12, IZ-18 (32k)
Suņi: drathārs (K.)
27.08.2012. 16:54
Andiņ, man tavi spriedumi par medību ieroču pielietojumu šķiet nesalīdzināmi aizskarošāki, par to, ka nosaucu tevi par muldoņu.
Pat ja mani trīs reizes nobāņos, no tā tak tu netapsi gudrāks:)
Arnis Puksts
Biedriba Medniekiem.lv
Arnis Puksts
Pēdējo reizi manīts 2024-02-15 00:29
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv - tieši un nepastarpināti!
Atrašanās vieta: Latvija
Medību stāžs: ANNO 1998.
Aprīkojums: IMI, Smith & Wesson, Glock, Browning x2, Winchester, Walther, TOZ, Haenel!
Suņi: Dutchhound
Medību trofejas: 30
27.08.2012. 16:58
Vai iepriekšējā komentārā divi minētie kungi tiešām IZNĪCINA FORUMU NO IEKŠIENES?
Pirmkārt, tā bija emocionāla viedokļu apmaiņa no abām pusēm. Otrkārt, un tas ir pats svarīgākais - es neesmu forumā nevienu nekad banojis, un to nedarīšu. Augstākais - reizēm izņemu pilnīgi neētiskas fotogrāfijas, debilus tekstus un debilas tēmas. Attiecīgi, neredzu pamatu par vienas tēmas "grēkiem" liegt piekļuvi forumam.
Treškārt, nevajag izplatīt nepatiesu informāciju par to, ka briesmīgi kāds tiek banots dēļ "nepareiza viedokļa" - bija ekscess 2011.gada sākumā, bet tā iemesls bija IP adrešu grupu bloķēšana masveida flooda dēļ. Citādi portāls būtu nonests. Viss pārējais ir "pilsētas leģendas".
Par neidentificētajiem kadriem - tur būs nopietnāka kampaņa jārīko. Tas prasa tehnoloģiskas izmaiņas, tādēļ uz sitiena tas nav realizējams. Bet piekrītu - korekti tas nav, ka daži ir identificējami, daži nav. Tas fakts tos, kas nav, nostāda izdevīgākās pozīcijās pret tiem, kas ir...
Bet tās ir tikai manas domas - ne jau man pieder portāls :) Jā, portālu izmanto biedrība Medniekiem.lv - bet biedrība to izmanto konkrētās pozīcijās - forums ir ārpus biedrības kompetences.
Andis Anspoks
Andis Anspoks
Pēdējo reizi manīts 2014-02-11 12:32
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Mālpils
Medību stāžs: 10
27.08.2012. 16:59
Andri un Arni!
Parādiet, ka esiet veči un ievērojiet konsekvenci!
Ja nevariet, nu tad gari raksti nepalīdzēs!
Imants Vilks
Pēdējo reizi manīts 2017-03-08 15:12
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: ventspils
Medību stāžs: kopš 1997 gada
Aprīkojums: BROWNING BAR BOSS 30-06, IZ-58 (16k), MC 21-12, IZ-18 (32k)
Suņi: drathārs (K.)
27.08.2012. 17:09
Andi. Atslābinies. Kas viņiem tieši tev jāparāda?
Sestdien aizbrauc uz buļļiem. Vai ar draugiem uz klondaiku. Nu ko Tu cepies?
Patīk tev vai nē, bet PA ir un būs vēl ilgi. Vēl mūžs nau nodzīvots - varbūt pats kādreiz nopirksi tratatā.
Arnis Puksts
Biedriba Medniekiem.lv
Arnis Puksts
Pēdējo reizi manīts 2024-02-15 00:29
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv - tieši un nepastarpināti!
Atrašanās vieta: Latvija
Medību stāžs: ANNO 1998.
Aprīkojums: IMI, Smith & Wesson, Glock, Browning x2, Winchester, Walther, TOZ, Haenel!
Suņi: Dutchhound
Medību trofejas: 30
27.08.2012. 17:13
A.Zariņš parādīja, ka ir vecis:
Andris Zariņš
Pēdējo reizi manīts 2012-08-27 16:59
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Marupe
Medību stāžs: No 1989 gada
Aprīkojums: H&K 2000 SLB (30-06), Savage (223), Timber Wolf (357), Walther G22 (22lr), TOZ 34 (12), IZ 57 (12)
Suņi: Nu Jau vairs nav...;(
Trofejas: 41
Šodien, 16:57
Es piedāvāju sekojošo!
1.Ņemu kameru un vienojamies par tikšanās vietu.
2.Ierodas Andis Anspoks un Dzintars Grauduzs.
3.Kameras priekšā norisinās diskusija, kurā abas puses drīgst izmantot Datorus (ar atbilstošām programmām) un literatūru, munīcijas paraugus utt.
4.Cerams ka pusstunads laikā varēsim tikt pie skaidrības.
5.varētu uzņemties šis diskusijas moderēšanu, ja kādai no pusēm es neliekos pieņemams (ir aizdomas par ieinteresētību utt), tad meklējam citu kandidātu. Tehniski nodrošināsim, lai rezultāts, bez izmaiņām tiktu publicēts šeit.
Domāju ka visiem būs interesanti!!!
P.S. Ja tas ir pieņemami, tad dodiet ziņu!