Šodien vārdadienu svin Terēze, Gundega, rītdien - Raimonds, Laine, Vilnis
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Sitka Gear apģērbs medniekiem

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 46 lietotāji. Komentāru skaits 10. Pēdējais viedoklis 25.12.2017. 10:15

Aigars Remess
Aigars Remess
Pēdējo reizi manīts 2022-04-20 15:52
Lietotāja statuss: Eksperts
Mednieku organizācija: M/K"Klīves Mednieks"
Atrašanās vieta: Latvijas vidiene.
Medību stāžs: Kopš 1992.g.
Aprīkojums: МЦ 21-12 , Merkel 12cal,Remington 11-87 12 cal,Tikka M695STD 30-06,Sauer 90 300Win Mag
Suņi: Rietumsibīrijas medību suņi ,vienmēr vismaz 2.Latvijas dzinēji.
Medību trofejas: 6
25.07.2014. 00:20
Latvietim praktiskajam - laikam neies pie sirds:

Intar - ies arī Latvju medniekam pie sirds ies, tikai vajag apčamdīt.....vai redzēt, kā Tu ietērpies Sitkā, pārbrien Lubānas klānus.Vajag redzēt, kas pēc tādām vai līdzīgām darbībām notiek ar Sitku.....
Aigars Urtans
Aigars Urtans
Pēdējo reizi manīts 2024-04-15 14:44
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Riga
Medību stāžs: 17
Suņi: labradors
Medību trofejas: 1
24.07.2014. 23:44
Te Jau visās tēmās kāds kādu noliek izskatās ka galvenais ir stārki un valodas izruna. Zommeru arī ńem priekšā vai tik šis nav Purnavmuižas rupors. Sitkas tēmās likās noderīga jā tās ir Modes brends un arī dārgs bet kas ok vēlās un var atłauties. Man par gadiem garderobe ir apaugusi kā neliels veikalińš taču tik un tā sitku vajag. Patīkami ka kāds arī kautko sakarīgu uzraksta nevis mał propogandu.
Intars Lucjanovs
Intars Lucjanovs
Pēdējo reizi manīts 2022-10-20 10:03
Lietotāja statuss: Eksperts
Mednieku organizācija: Rīts
Atrašanās vieta: Nagļi
Medību stāžs: No 2001
Aprīkojums: Blaser F3, Blaser R8 GRS+Kahles 624i, Keppeler Benchrest 6,5x47+Nightforce 15-55/52
Medību trofejas: 2
24.07.2014. 16:56
Tākā pats esmu apģērba meklējumos, arī man šī tēma ieinteresēja.Par Sitka Gear apģērba piemērotību man, neko neuzzinaju.Cerība uz Intara atsauksmēm pēc iegādes.

Aigar, es Tev "aizkadrā" centos izskaidrot nianses... Bet laikam nemācēju:)
Par Sitku (atsauksmēm) - nav jāgaida, kad atnāks man tas "pīļu" komplekts... Esmu testējis Sitku Austrijas/Itālijas Alpos; ir Itāļu un Amerikāņu draugiem..utt - atsauksme ir viena: pašlaik labākais pieejamais apģērbs aktīvām medībām !
BET dārgs; specializēts un tiek pārmaksāts par "brendu" un stilu :) Varētu salīdzināt ar Apple datoriem...
Latvietim praktiskajam - laikam neies pie sirds:) Tāpēc arī atteicos (bij piedāvājums no Amerikosiem) nodarboties nopietnāk ar tā popularizēšanu/izplatīšanu Latvijā...
Bet šajā laikā tika iegūtā kaudze info(no iekšienes) - tāpēc, ja kādam tiešām interesē, varu palīdzēt ar padomu komplekta izvēlē...
Aigars Remess
Aigars Remess
Pēdējo reizi manīts 2022-04-20 15:52
Lietotāja statuss: Eksperts
Mednieku organizācija: M/K"Klīves Mednieks"
Atrašanās vieta: Latvijas vidiene.
Medību stāžs: Kopš 1992.g.
Aprīkojums: МЦ 21-12 , Merkel 12cal,Remington 11-87 12 cal,Tikka M695STD 30-06,Sauer 90 300Win Mag
Suņi: Rietumsibīrijas medību suņi ,vienmēr vismaz 2.Latvijas dzinēji.
Medību trofejas: 6
23.07.2014. 12:41
es regulāri uzbraucu Aigaram R:)

Ivar - nejūtu, ka Tu man regulēri uzbrauc....normāli papļāpājam,cik nu normāli sanāk interneta vidē. Tēmas kurās padiskutējam pamata ir divas:
1.Medību veidi. (Tu esi piekritējs šaušnai pie barotavām....Man tāds medību veids,kā pamatveids nepatīk, bet neesmu kategorisks noliedzējs....
2.Medību suņi:
Ivar - 30.12.2008 uzņemoties vadīt LMKA zināju uz ko eju....pieļāvu lielu kļūdu iesaistot valdē mēsla gabalu Normundu S., šis savukārt iesaistīja nākamo mesla gabalu Jāni J.,tagad šie cenšas "tuvradniecības procesā" radīt līdzīgus....M.Kalniņa loloto LMKA sa....ši līdz nepazīšanai. Uz to arī centos atvērt, arī tavas acis.
Par Tēmu.
Intara jautājums - Vai kāds lieto Sitka Gear apģērbu?
Kādas atsauksmes?
Tākā pats esmu apģērba meklējumos, arī man šī tēma ieinteresēja.Par Sitka Gear apģērba piemērotību man, neko neuzzinaju.Cerība uz Intara atsauksmēm pēc iegādes.
Pats laikam palikšu pie Jahti Šmahti...pamēģināšu Jahti Jakt Thorn.
Jānis Reblis
Jānis Reblis
Pēdējo reizi manīts 2024-03-28 12:30
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: .I.
Atrašanās vieta: Īdeņa
Medību stāžs: Sāku iet dzinējos 7 gadu vecuma 2007 gadā dabuju mednieku apliecibu un bisi
Aprīkojums: mc, iž, Browning ABolt3 308, CZ 453, Sauer 202 Outback, paštaisīts nazis no husqarnas strelas, ļoti liels akmens!
Suņi: Taiga, Džuļbars, Warwick
Medību trofejas: 21
22.07.2014. 12:12
Jānis R. fano par tiem:)

es nefanoju :D man vienalga kāds ierocis, ka tik šauj, visiem stobriem var labi lodi piemeklēt, pat izšautiem :D
Jēkabs Cibiņš
Jēkabs Cibiņš
Pēdējo reizi manīts 2022-08-03 17:32
Lietotāja statuss: Lietotājs
Mednieku organizācija: Ir
Atrašanās vieta: Ozolnieki
Medību stāžs: no 2008. gada
Aprīkojums: IŽ 43EM, Weatherby Vanguard .30-06 SPRG
Medību trofejas: 1
22.07.2014. 11:25
Tā pat kā ar gražīgiem bērneļiem... :)
Aivars Liepkalns
Aivars Liepkalns
Pēdējo reizi manīts 2022-03-11 17:35
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Jēkabpils
Medību stāžs: 11 gadi (Kā oficiālam medniekam :) )
Aprīkojums: IZH 27-E,TOZ 78, Mosberg 100ATR, Baikal MP - 153, Savage 11 Trophy Hunter - 223 rem.
Suņi: Taksis
Medību trofejas: 44
22.07.2014. 11:06
Nav ko cepties, kā pārstās pievērst uzmanību, tā norimsis.... :) tas tā nedaudz viss pēc uzmanības deficīta izskatās, un jo visi vairāk cepjās, jo cienījamam, labāk... :D
Uģis Gizmo
Uģis Gizmo
Pēdējo reizi manīts 2023-07-18 12:57
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Mežā
Medību stāžs: Pietiekami
Aprīkojums: Ir
Suņi: Patīk
22.07.2014. 10:59
Uģis G. vienmēr uzvelkas par Krievu ieročiem

Nu ne gluži uzvelkos - drīzāk jau ir ko pateikt par tiem :D
Bet, ja par Tavu jautājumu, esmu tikai par to, lai tēmas netiek piedrazotas!
Slēpts
22.07.2014. 10:26
lai jau drukā un piepasē lielos skidonus, lai nebūtu jānokavē tie :D
Slēpts
22.07.2014. 09:22
Adminiem.
varbūt var ieviest komentāru skaitu ierobežojumu vienas dienas laikā.
Citādi te vien skungs to fano par Vāciju, noliekot citus, tagad fano par ASV- pie tam par lietām, ko praktiski katrs datorlietoājs zin..
Piedevām izplata NEPTIESU informāciju.- Cik pārzinu forumu- reti kurš ir pret šo interneta veikalu.
Bet viens vīrs, kam "putni galvā", raksta apzināti nepatiesu info"tomēr pirktu Cabelas lai kā te visi to nosoda"
Vispār jau interesanta publika te esam.
Edgars K. vienmēr sūdzas par Latgali, Uģis G. vienmēr uzvelkas par Krievu ieročiem, Jānis R. fano par tiem:), es regulāri uzbraucu Aigaram R:), bet nu šo jauno biedru laikam ļoti daudzi nevar paciest- ne es vienīgais.
Varbūt uztaisam aptauju - cik ir par to , lai forums turpmāk netiktu piesārņots?