Šodien vārdadienu svin Ziedonis, rītdien - Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Nelimitēto medības savā zemē

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 27 lietotāji. Komentāru skaits 10. Pēdējais viedoklis 05.02.2017. 00:07

Leiba Bronšteins
Pēdējo reizi manīts 2021-10-12 22:46
Lietotāja statuss: Lietotājs
15.02.2016. 14:20
Manā "laivu laukumiņā" Babītes ez. krastā, laika posmā no 1996.g. - 2016.g., divus ezera apmeklētajus, no ezera izveda glābšanas dienests..... jau "stīvus". Abiem būtu iespēja izdzīvot, ja mugurā būtu drošības vestes.....
- mazliet nost no tēmas, bet tā pagrūti saprast, kā Babītē veste var noderēt. Drīzāk jau garie zābaki.
Cita lieta, ja katrs ir pirms pīļošanas/copes iztriecis kādu trauku, tad gan arī veste neko nedos.
Medniekiem jābūt baltiem un pukainiem, ne izkauties, ne lieka promiles 1/10 drīkst būt, ierocis metru pirms iecirkņa robežas vēl nedrīkst būt izņemts no kofera... tad kāpēc no tādiem, kas sevi iedomājas dieva vietā, es nedrīkstētu prasīt likumu ievērot 100%? Godīgi sakot mani kaitina tas, ka tā pašplūsma jau eksistē neskatoties uz visu inspekcijas esamību.

Ak, draugs, izlasi manu komentāru kaut kur iepriekš. Kā tad sanāk, ka viens gan medībās mazlietiņ saprāta robežās pagrēko , bet vienalga viss ir kārtībā, kamēr citam allaž neiet un šis tik spļaudās par nekrietnajiem darbiniekiem, kuri ir tādi un šādi. Domāju, Tev ir problēmas ar normālu uztveri. Pieņemu, ka man vai absolūtajam vairumam forumiešu arī tas nejaukais inspektors (kas uzdrošinājās laivā ieskatīties, nelietis, ne?) liktos cilvēks, kas veic savus tiešos darba pienākumus un droši vien nemaz tik uzpūtīgi neizturējās.
Kaspars Kusiņš
Kaspars Kusiņš
Pēdējo reizi manīts 2024-04-25 22:11
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Jēkabpils nov.
Medību stāžs: No 28.09.2006
Aprīkojums: Titan 6 .308 win., MC-21-12
Medību trofejas: 12
15.02.2016. 13:09
Kas būtu, ja neeksistētu? Vai nebūtu tā, ka tautai atkal būtu slikti, jo neviens tak nekontrolē, viss pašplūsmā, visi šauj visu.

Medniekiem jābūt baltiem un pukainiem, ne izkauties, ne lieka promiles 1/10 drīkst būt, ierocis metru pirms iecirkņa robežas vēl nedrīkst būt izņemts no kofera... tad kāpēc no tādiem, kas sevi iedomājas dieva vietā, es nedrīkstētu prasīt likumu ievērot 100%? Godīgi sakot mani kaitina tas, ka tā pašplūsma jau eksistē neskatoties uz visu inspekcijas esamību.
Jānis Bolmanis
Jānis Bolmanis
Pēdējo reizi manīts 2024-03-17 15:00
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Jelgava
Medību stāžs: Neliels
Aprīkojums: ИЖ - 27E, Tikka T3, Savage 25
Medību trofejas: 3
15.02.2016. 12:31
Man palika reāli interesanti. Vai jums, Dzintar, ir nokārtoti visi papīri āpsīša turēšanai mājās?
Aigars Remess
Aigars Remess
Pēdējo reizi manīts 2022-04-20 15:52
Lietotāja statuss: Eksperts
Mednieku organizācija: M/K"Klīves Mednieks"
Atrašanās vieta: Latvijas vidiene.
Medību stāžs: Kopš 1992.g.
Aprīkojums: МЦ 21-12 , Merkel 12cal,Remington 11-87 12 cal,Tikka M695STD 30-06,Sauer 90 300Win Mag
Suņi: Rietumsibīrijas medību suņi ,vienmēr vismaz 2.Latvijas dzinēji.
Medību trofejas: 6
15.02.2016. 12:27
pie putnu medībām 1. ir maskēšanās,, pēc likuma man jābūt mugurā glābšanas vestei, ,laiva riņķim, utt, ...kādas pīles sagaidīt, visu ievērojot, ,

Vestes ir dažādās krāsās....arī maskēšanās.
Pēc likuma Tev vestei NAV jābūt mugurā.

Bet pēc veselā saprāta, tomēr jābūt.
Manā "laivu laukumiņā" Babītes ez. krastā, laika posmā no 1996.g. - 2016.g., divus ezera apmeklētajus, no ezera izveda glābšanas dienests..... jau "stīvus". Abiem būtu iespēja izdzīvot, ja mugurā būtu drošības vestes.....
Slēpts
15.02.2016. 12:16
ja tev mašīnā šautene nav futrālī , tu malumednieks
Iecirkņa robežās ierocim nav jābūt futrālī..

gan jau piemirsa, ka ierocim jabut izlādētam un aptverei, ja pievienota pie ieroča, tad tukšai. Paši saraksta pārkāpumus un tad brīnās, kad burta kalps raksta papīrus :D
Māris Mednieks
Pēdējo reizi manīts 2024-02-27 20:10
Lietotāja statuss: Eksperts
Atrašanās vieta: Vidzeme
Medību stāžs: 30
Aprīkojums: Labs.
Suņi: Ir
15.02.2016. 12:09
pēc likuma man jābūt mugurā glābšanas vestei

Pēc likuma Tev vestei NAV jābūt mugurā.
ja tev mašīnā šautene nav futrālī , tu malumednieks

Iecirkņa robežās ierocim nav jābūt futrālī..
Slēpts
15.02.2016. 09:30
Kāpēc vienam otram nekad nerodas problēmas ar inspekcijām, policiju u.c. institūcijām, bet ir tādi, kam vienmēr inspektori ne to paprasījuši, policija bijusi iedomīga, bet visi pārējie nepamatoti traucē dzīvot?

Cilvēki un situācijas ir dažādas.
Nav tikai VIENS inspektors uz visu Latviju. tāpēc ir reālas situācijas, ka inspektora viedoklis un darbības var atsķirties no analoga gadījuma citā Latvijas rajonā.
un es sevi pieskaitīšu pie tā pulciņa, kas priecājas , ka inspektori ir.
Leiba Bronšteins
Pēdējo reizi manīts 2021-10-12 22:46
Lietotāja statuss: Lietotājs
15.02.2016. 08:29
Kāpēc vienam otram nekad nerodas problēmas ar inspekcijām, policiju u.c. institūcijām, bet ir tādi, kam vienmēr inspektori ne to paprasījuši, policija bijusi iedomīga, bet visi pārējie nepamatoti traucē dzīvot?
Varbūt vaina būtu jāsāk meklēt sevī?
Problēmas personīgi nekad nav bijušas bet vai tāpēc jāpriecājas ka inspektori eksistē?

Kas būtu, ja neeksistētu? Vai nebūtu tā, ka tautai atkal būtu slikti, jo neviens tak nekontrolē, viss pašplūsmā, visi šauj visu.
Tagad kontrolē, bet tas ierobežo cilvēktiesības... neaizmirsīsim, ka medības ir privilēģija, nevis pašsaprotama lieta.
Aigars Remess
Aigars Remess
Pēdējo reizi manīts 2022-04-20 15:52
Lietotāja statuss: Eksperts
Mednieku organizācija: M/K"Klīves Mednieks"
Atrašanās vieta: Latvijas vidiene.
Medību stāžs: Kopš 1992.g.
Aprīkojums: МЦ 21-12 , Merkel 12cal,Remington 11-87 12 cal,Tikka M695STD 30-06,Sauer 90 300Win Mag
Suņi: Rietumsibīrijas medību suņi ,vienmēr vismaz 2.Latvijas dzinēji.
Medību trofejas: 6
15.02.2016. 08:05
un kur vēl lielāku kontroli, ja Nagļos uz pīļu atklāšanu 4 vai 6 policijas brigādes,

Kas ir Nagļi? .....proti, vai tā ir publiski pieejama teritorija?
Neesmu manījis ,ka inspektori bezmērķīgi klīstu pa LV, AR MERĶI, VAR BŪT KĀDU MEDĪBU NOTEIKUMU PĀRKĀPĒJU ,PA CEĻAM, SAŠNORĒJAM.Nav šīm struktūrām tādu resursu.
Parasti jau ir iestrādes no abam pusēm.
Aigars Remess
Aigars Remess
Pēdējo reizi manīts 2022-04-20 15:52
Lietotāja statuss: Eksperts
Mednieku organizācija: M/K"Klīves Mednieks"
Atrašanās vieta: Latvijas vidiene.
Medību stāžs: Kopš 1992.g.
Aprīkojums: МЦ 21-12 , Merkel 12cal,Remington 11-87 12 cal,Tikka M695STD 30-06,Sauer 90 300Win Mag
Suņi: Rietumsibīrijas medību suņi ,vienmēr vismaz 2.Latvijas dzinēji.
Medību trofejas: 6
15.02.2016. 07:38
..Remes tu ar nekaitini , viena pagale..,,,intresanti kas būtu ja tava laivu laukumiņā attiecīgajos datumos ar trubu apstaigātu, kā to dara citur,,cik tur pagales nodegtu,,, visas,,un tu tai skaitā..

Laivu "laukumiņš", no Valsts inspekcijas tiek,ļoooti labi, pieskatīts cauru gadu.Tāpēc jau man sakarīga truba ir vienmēr līdzi....