Šodien vārdadienu svin Uvis, Gints, rītdien - Viola, Vizbulīte, Vijolīte
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Jauns rīkojums

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 47 lietotāji. Komentāru skaits 10. Pēdējais viedoklis 29.01.2015. 17:53

Jānis Biders
Pēdējo reizi manīts 2022-07-16 16:03
Lietotāja statuss: Lietotājs
Medību trofejas: 1
21.01.2015. 16:44
Es ticu kad viņš ir,un kur aizies,vai kad aizies,to nu neviens nevar prognozēt.Bet tapēc jau jārāda ,tā diezgan un jārunā,nevis ar pārmetumiem,kad Jūs lūk nešaujat,esat muļķi utt..Tak parastam cilvēkam ,kam tā ap 50 gadiem,ticības valsts iestādēm nav,jo dzīvojuši visi vienā laikā,kad bija viena taisnība,un tapēc tie pārējie jau negrib ticēt,sāk domāt ,kad paši redz.Bet tas viss ir vajadzīgs,lai cilvēkiem,kopumam tie viedokļi rastos vairāk,un sāktu domāt,jo savādāk tāda neticība valda.
Māris Markovs
Māris Markovs
Pēdējo reizi manīts 2023-05-30 10:08
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
21.01.2015. 17:18
Jā,Jāni. Domāju,ka Zariņam,Pukstam un vēl kādam no Medniekiem.lv vajadzēja pasniegt drusciņ vairāk, tieši vizuālo informāciju. Arī manī mājo vecais konservatīvisms,bet ir lietas,pret kurām nevar izturēties ar "..gan jau mums paies garām".Uz kurieni tad paies? Būtu jau labi,ja no Juglas uz Bausku un tālāk uz Pasvali un uz leju izmedītu, pa tīro, 20km platu koridoru,līdzīgi,kā uzar joslas pret mežu ugunsgrēkiem,bet diemžēl praktiski tas nav iespējams.:(
Slēpts
21.01.2015. 17:29
http://www.../lv/article/soned...
Skeptiķiem un lielajiem šļupstētājiem vēl bildītes :D
Slēpts
Slēpts
21.01.2015. 17:33
Zbal, linku nevar ielikt. Ieejiet alforhunt un paskatieties.
Jānis Upmalis
Pēdējo reizi manīts 2023-08-01 12:05
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Medību trofejas: 1
21.01.2015. 17:39
Tās jau tās pašas bildes. Nav fotošops?
Arnis Puksts
Biedriba Medniekiem.lv
Arnis Puksts
Pēdējo reizi manīts 2024-02-15 00:29
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv - tieši un nepastarpināti!
Atrašanās vieta: Latvija
Medību stāžs: ANNO 1998.
Aprīkojums: IMI, Smith & Wesson, Glock, Browning x2, Winchester, Walther, TOZ, Haenel!
Suņi: Dutchhound
Medību trofejas: 30
21.01.2015. 19:28
Valērij - starpība ir. Ja cūkas ir izmedītas, populāciju atjaunot ir kudi vieglāk, nekā, ja apritē cirkulē ĀCM. Es vēlreiz uzrakstīšu, kaut cerība maza, ka Jūs vispār lasīt protat :D
Tātad, ir daži % populācijas, kas no ĀCM nenomirst. Bet nav pilnīgi nekādas skaidrības - ir vai nav tām imunitāte. Ja ir - tas ir super. Bet, ja nav - tad tas nozīmē, ka mums ir staigājoši ĀCM perēkļi. Kas ir drauds ikvienai citai meža cūkai. Tik tālu ir skaidrs? Attiecīgi, jo populācijā ir vairāk indivīdu, jo vairāk absolūtos skaitļos šādi te inkubatori paliek.
Un tad populācijas atjaunošana prasīs tik, ka varbūt Tu jau būsi enģelizējies. Tev tas ir pofig? Ok, attieksme skaidra. A man ne - es vēl gribu izbaudīt normālas meža cūku medības un tepat, savā Dzimtenē.
Arnis Puksts
Biedriba Medniekiem.lv
Arnis Puksts
Pēdējo reizi manīts 2024-02-15 00:29
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv - tieši un nepastarpināti!
Atrašanās vieta: Latvija
Medību stāžs: ANNO 1998.
Aprīkojums: IMI, Smith & Wesson, Glock, Browning x2, Winchester, Walther, TOZ, Haenel!
Suņi: Dutchhound
Medību trofejas: 30
21.01.2015. 19:33
Māri, es jau vasarā biju bildi ielicis. Kad lasīju kaulus rudenī, kaut kā ne līdz bildēšanai bija. Arī to nabagu, kuru dīrāju - jā, nu vajadzēja sabildēt dzīvo ģindeni...
Bet, jo vairāk ĀCM ies plašumā, jo vairāk bilžu būs, par to var nešaubīties...
Starp citu, es ceru, ka tie normālie, kuri saprot situāciju, te sāks rakstīt aizvien vairāk. Kaut vai lai statistiski parādītu, ka ģeniālo tēlu, kas dzīvo paralēlā pasaulē, ir maz...
Alvis Šubenieks
Alvis Šubenieks
Pēdējo reizi manīts 2015-06-10 16:28
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Balvi
Medību stāžs: 7 gadi Tibetā
Aprīkojums: Mauser M12(7x64) extreme + Kahles Helia CSX ; IŽ-12 12/70
Medību trofejas: 2
21.01.2015. 19:46
Arni, pakārdināšu Tevi!
Vakar biju medībās lūkojos un 20+ cūkām un sivēntelim pieliku pie pakaļas ugunsrori!
Trekns, ka bail un gards arī! :))
Jānis Upmalis
Pēdējo reizi manīts 2023-08-01 12:05
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Medību trofejas: 1
21.01.2015. 20:13
Man negribas te baigi diskutēt. Var jau būt, ka Tev, Arni, ir kaut kādā mērā taisnība, bet, atvaino, savu domu gājienu pamatot gan Tu īsti neproti. Citus par muļķiem saukt gan, bet vai Tu neesi iedomājies, ka pašam varētu būt nepilnīgas zināšanas (nez kur Tu būtu apguvis medību saimniecības izglītību). Lai būtu eksperts medību lietās, nepietiek ar pāris grāmatu izlasīšanu un kādu 10 gadu mednieka pieredzi. Es neuzņemos apšaubīt Tavu izglītības līmeni (pats sevi par ekspertu neuzskatu), bet Tavos argumentos nesaskatu nevienu neapšaubāmu teikumu. Tāpēc vēlreiz uzsveru - varbūt, ka Tev ir taisnība, bet sakarīga pamatojuma nav. Arī manam viedoklim sakarīga pamatojuma nav, bet citus par muļķiem es neuzskatu.