Šodien vārdadienu svin Vera, Vaira, Vairis, rītdien - Liesma, Elita, Alita
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Vīri padalieties pieredze!!!

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 10 lietotāji. Komentāru skaits 24. Pēdējais viedoklis 30.08.2009. 15:58

Rolands Melnacis
Rolands Melnacis
Pēdējo reizi manīts 2014-06-09 23:10
Lietotāja statuss: Lietotājs
Medību trofejas: 2
29.01.2009. 22:23
Kas ir 21.februārī? Man jau īstenībā patīk, kā mēs te baigo kašķi taisam. Bet, ja nopietni, manuprāt, Latvijā nav tādas labas sportinga skolas, jo es nevienu nezinu, kas būtu tāds īsti "pareizais". Domāju, te pat Kristapam nebūs argumentu, jo vienīgais sporta meistars mums ir Kārlis Strazdiņš (ā, Runnim Ģirtam tagad arī vajadzētu būt), bet nezinu gan nevienu, kurš varētu šaut tādā tehnikā kā Kārlis.
Andis Anspoks
Andis Anspoks
Pēdējo reizi manīts 2014-02-11 12:32
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Mālpils
Medību stāžs: 10
30.01.2009. 08:40
Ja Kristaps Ozoliņš ir Kristaps B., tad jau parunāsim kādā tikšanās reizē... :)
21.februārī būs Otra foruma tusiņš - burziņš ar pašaudīšanos Mārkulīčos. Ja kādam interese - andis.anspoks@gmail.com
Kristaps Broks
Pēdējo reizi manīts 2009-11-01 14:35
Lietotāja statuss: Vērotājs
30.08.2009. 15:56
Kristaps Ozoliņ - tu esi totāls murmulis!! Lai šautu ar galvu, par šo sportu ir k-kas jāzin!
Es šogad piedalos tikai sacensībās - tur vien kopā pa gadu sanāk ap 2000 mērķiem - nemaz nepiedaloties visās sacensībās! es nerunāju par izšauto patronu daudzumu - bet par mērķu daudzumu uz kuriem tu esi šāvis!
Šeit Rolandam un Andim ir pilnīga taisnība - TRENNIŅU vajag! Arī Strazdiņam nemaz nav nekāds lielais talants - vienkārši viņš šauj jau 8 gadu - ja nemaldos! man šis ir 3 pilnais gads! Es Kārli šogad pats esmu apšāvis tiesa gan Rīgas šautuvē! Tur es to varu tikai tādēļ ka tieši tur esmu visvairāk piedalījies sacensībās un savlaik arī trenējies!
Kad sāku trenēties - jeb aizrauties ar šo sportu es šāvu 37/100 bet jau tā paša gada beigās man bija 84/100 un tajā gadā arī izšāvu vairāk kā pa 10 000 mērķiem (2006. gadā)
un lieki muldēt ka treniņiem un treneriem nav nozīmes ka viss sākās un beidzas galvā ir gatavās muļķības! Ir jāzin ko domāt, ir jāzin varianti kā to izdarīt - lai to varētu ir daudz jāredz kā šauj, kā lido utt. Jāredz arī ārzemju šāvēji! Esmu tiesājis Pasaules čempionātu lielajā sportingā - un tad tu reāli redzi ko un kā šāvēji dara!
Tev Ozoliņ novēlu šaut cik vin vari - un kad uzrādi labāko rezultātu Rīgas šautuvē sacensībās - tad paprasi Olgai marķeri un uz tablo uzraksti ka tu esi Ozoliņš!! Nu tā atklātības pēc!
Kristaps Broks
Kristaps Broks
Pēdējo reizi manīts 2009-11-01 14:35
Lietotāja statuss: Vērotājs
30.08.2009. 15:58
Vēl pāris tabulas - lai tu varētu salīdzināt cik ļoti mainās rezultāti sportistiem! Šeit daduz kas ir atkarīgs no veiksmes!
Kristaps Broks