Šodien vārdadienu svin Līksma, Bārbala, rītdien - Rūsiņš, Sandris, Alīna
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Pirmā bise jaunam medniekam. Jauna vai lietota? Kalibrs?

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 22 lietotāji. Komentāru skaits 10. Pēdējais viedoklis 03.03.2009. 12:41

Ivars Krūmiņš
Ivars Krūmiņš
Pēdējo reizi manīts 2017-02-19 11:21
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
Atrašanās vieta: Kuldīgas rajons
Medību stāžs: 12
Aprīkojums: 12;16;7,62;308win
Medību trofejas: 3
01.02.2009. 09:30
Ja ir piķis, tad jaunu, ja nav-tad lietotu.Galvenais jau ir pats šāvējs...
Ugis L***
Ugis L***
Pēdējo reizi manīts 2011-11-05 22:02
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
Atrašanās vieta: Rīga,Ogre... Latvija...
Medību stāžs: No '93.g.
Aprīkojums: Gludstobri 12kal
01.02.2009. 09:40
Viss atkarīgs,kāda ir rocība un vēlmes,mērķis,ko gribi šaut. Tālāk viss ir šāvēja ziņā...
Martins Kudins
Martins Kudins
Pēdējo reizi manīts 2022-03-28 23:04
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
Atrašanās vieta: Bebrene
Medību stāžs: no 2003.g
Aprīkojums: IZ-27M CZ 550
Suņi: Krievu Eiropas laika Draudzņš
Medību trofejas: 11
01.02.2009. 10:07
Man liekas ka vislabākais ierocis jaunam medniekam ir 12kl. vai 16kl. divstobrene, jaauna vai lietota tas atkarīgs no rocības.
Slēpts
01.02.2009. 11:32
Janam medniekam iesaku jaunu,var arī lietotu divstobreni.Jo ja paņemsi labu stobru tad attiecīgi rūpējoties pietiks ļoti ilgam laikam.Ideāls variants ir ja pirms pirkšanas dabū izšaut.Ir dzirdēti gadījumi ka viens no otra stobrs pārāk daudz atšķiras ar trāpijumu.Es vislabāk savai divstobrenei to redzēju piešaujot sarkano punktu.Ja ir maināmi čoki,tad var mēģināt savilkt tuvāk trāpijumus pārskrūvējot čoku.
Aivars Bundzens
Aivars Bundzens
Pēdējo reizi manīts 2024-03-14 00:16
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: LMS
Atrašanās vieta: Saldus , Druva,Zvārde
Medību stāžs: no tāļā 1989.gada
Aprīkojums: sauer, krieghoff,banelli,gruening&elmiger ,anschutz, ,blaser R8
Suņi: viens boksers
01.02.2009. 11:42
...emi emi,vai pats esi sertificēts gudrībā? varbūt pašam pieder izcili,inteletuāli portāli? ja gudri padirsi caur muti,tad vismaz paraksties ar vārdu un uzvārdu. te cilvēks par plinti runā.ja vajag portāla kritikas tēmu,tad atver tādu,vai izmanto esošo,un uz priekšu. es neuzskatu sevi par stulbu jefiņu,kas arī izpaužās šinī portālā.
Krišs Kursītis
Krišs Kursītis
Pēdējo reizi manīts 2017-10-18 08:28
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Vidzeme
Medību stāžs: 2006
Aprīkojums: iz54,saiga.223rem
Medību trofejas: 10
01.02.2009. 12:07
Kādu marku vīri ieteiktu, es tā vairāk skatos uz Krievu raž.,ņemšu jaunu, jo esmu radis rūpēties par rīkiem un pastāv iespēja nopirkt kaķi maisā( pērkot lietotu).Brālis nopirka lietotu ar ierūsējušu mehānismu, pēc pīlem pa dzelkšņu caurumiem nāca brūni melns zaņķis. Kas ir ar eiropas ražojumiem kautkas no fričiem, itāļiem? Vai ir liela ašķirība ne tikai cenā? Ar cieņu Krišs
Armands Liepiņš
Armands Liepiņš
Pēdējo reizi manīts 2020-04-24 15:03
Lietotāja statuss: Lietotājs
01.02.2009. 12:26
Pats lietoju iž-27-1C,Nu nekādi nevaru sūdzēties ka krievu ierocis būtu slikts.Es pat viņu vēl paslavētu par praktiskumu.Protams ir savi mīnusi,bet cena arī ir atbilstoša.Kā mīnus varētu būt tas ka nekrīt tik labi plecā.Ir pamēģināts ar pāris smalkāk nostrādātiem dūmu kokiem protams atšķīrība ir ,bet kā pirmais ierocis ir
ļoti labs .Vismaz es netaisos no viņa šķirties.
Verners Mašinskis
Verners Mašinskis
Pēdējo reizi manīts 2022-06-30 11:07
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Koknese
Medību stāžs: 32
Aprīkojums: pilns
Medību trofejas: 81
01.02.2009. 15:35
Varbūt ir vērts ieguldīt vairāk un iegādāties pirmo un vienīgo, bet tādu kura tiešām Tevi uzrunā! Pievienojos tiem, kas kā pirmo izvēlās gludo. Esmu redzējis ļoti labas lietotas plintes, bet diemžēl ne Krievijā ražotas. Galvenais ir nesteigties un tā manta ir jātausta!
Arnis Puksts
Biedriba Medniekiem.lv
Arnis Puksts
Pēdējo reizi manīts 2024-02-15 00:29
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv - tieši un nepastarpināti!
Atrašanās vieta: Latvija
Medību stāžs: ANNO 1998.
Aprīkojums: IMI, Smith & Wesson, Glock, Browning x2, Winchester, Walther, TOZ, Haenel!
Suņi: Dutchhound
Medību trofejas: 30
01.02.2009. 15:36
Paņēmu jaunu TOZ-120. Patīk, īpaši tas, ka viens sprūds. Citiem atkal tas besī, tā kā - vajag pamēģināt pašaut droši vien ar dažādiem variantiem un tad jau pamazām nonākt pie tā kas pašam tuvāks.
Protams, tas ir tikai mans viedoklis, bet - es labāk izvēlos jaunu lietu, nekā lietotu. Nav jaunajiem gludajiem [darba nevis luksus klases, protams :)] tās cenas tik augstas, lai īpaši ņaudētu par rocību :)
Un vēl - kad pats pirku gludo, domāju apmēram tā: "Gludais ir vienkārša caurule. Līdz ar to, ir maza atšķirība, vai to cauruli radījis krievs vai itālis..."
Skaidrs, ka starp IZ vai TOZ un Beretta atšķirības ir daudz un dažādas, bet tomēr - tās pa lielam ir caurules :)