Šodien vārdadienu svin Jevgēņija, Jevgēņijs, Eižens, rītdien - Fricis, Vikentijs, Vincents
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Medību ieroču seifi

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 7 lietotāji. Komentāru skaits 8. Pēdējais viedoklis 20.02.2018. 07:59

Raimond Aure
Pēdējo reizi manīts 2016-09-21 10:39
Lietotāja statuss: Vērotājs
21.09.2016. 10:39
Laipni lūgti manā latviešu valodā nav labi, bet es mēģināšu. Es dzīvoju Latvijā tikai mēnesi. Tagad es esmu meklē kur es varētu ieroču seifi. Es atklāju šo veikalu http://www.saffort.lv/ierocu-s... varbūt kāds būs pirkt no tā?
Slēpts
21.09.2016. 10:54
Jā , lietuvietis ir profesija.
Mājas lapā tāds pats stils, kā iepriekš rakstītājam
Joprojām nav atrast?

Diez, ar ko mūs tur var pievilināt- vai ar šo ?
ar labākās cenas garantiju un bezmaksas piegādi visā Lietuvā
Slēpts
26.10.2016. 23:37
Tie jau būkšķošie. K-rautā tādi vienu brīdi bija.
Slēpts
27.10.2016. 10:16
Būtu man Krieghoff, vai Mauser M03 Meisterklasse nopirktu šādu.
http://www.saffort.lv/technoma...
Interesanti- pēc likuma jau ir atļauts lietot arī citu materiālu seifus, bet kurš tad pieņems lēmumu ka atbilst?
Metāla seifa vai metāla skapja (metāla kastes) sienu biezums nav mazāks par 2,5 mm. Cita materiāla speciāli šaujamieroča glabāšanai paredzētais rūpnieciski ražotais seifs pēc izturības ir ekvivalents šādam metāla seifam vai metāla skapim (metāla kastei).

Pietiek ar ražotāja sertifikātu, vai jāskrien pa ekspertīzēm?
Aigars Sm.....
Pēdējo reizi manīts 2017-02-27 08:46
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
25.02.2017. 13:53
Tukumā taisa normālus seifus pa normālu cenu.
Miks Ozoliņš
Pēdējo reizi manīts 2017-07-14 10:55
Lietotāja statuss: Vērotājs
14.07.2017. 10:24
Sveiki, Man arī ir jautājums par to stiklu. Esmu noskatījis smuku seifu šajā seifu veikalā: http://www.drosiseifi.lv/ieroc...
Ar koka imitāciju un stiklu. Stikls pat varot būt bruņu. Bet pēc likuma īsti nesaprotu vai tāds iet cauri. Var būt kādam ir bijusi pieredze?
Jānis Vesets
Jānis Vesets
Pēdējo reizi manīts 2019-11-12 20:04
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Rendas, Kabiles meži, izcirtumi un purvi
Aprīkojums: Titan 6 .30-06, Finn Classic 12.cal.
Medību trofejas: 3
15.07.2017. 17:57
Ministru kabineta noteikumi Nr.1001
Ieroču un munīcijas iegādāšanās, reģistrēšanas, uzskaites, glabāšanas, pārvadāšanas, pārsūtīšanas, nēsāšanas, realizēšanas un ieroču kolekciju glabāšanas noteikumi
29. Šaujamieroci, tā maināmo stobru, lielas enerģijas pneimatisko ieroci, kā arī patronas un ieroču un patronu sastāvdaļas ieroča glabāšanas vai nēsāšanas atļaujā norādītajā adresē glabā slēgtā metāla seifā, metāla skapī (metāla kastē) VAI CITA MATERIĀLA šaujamieroča glabāšanai paredzētā RŪPNIECISKI RAŽOTĀ seifā, nodrošinot tādus glabāšanas apstākļus, kas nepieļauj nejaušu ieroča vai munīcijas nokļūšanu nepiederošu personu rokās.

Pēc likuma viss ir OK: seifs rūpnieciski ražots (nav kaimiņu Pēteris metinājis), speciāli šaujamieroču glabāšanai.
Gints Bokmanis
Gints Bokmanis
Pēdējo reizi manīts 2019-09-16 08:31
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
20.02.2018. 07:59
Sveiki varbūt ir kāds kas ražo Valmieras puse seifus?