Šodien vārdadienu svin Irīda, Īrisa, rītdien - Daina, Dainida, Dainis
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Mednieku sievas!

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 13 lietotāji. Komentāru skaits 24. Pēdējais viedoklis 05.04.2009. 09:44
Ar medībām saistītās tēmasBrīvie temati

Vika Žuravļova
Vika Žuravļova
Pēdējo reizi manīts 2009-04-09 19:12
Lietotāja statuss: Vērotājs
28.03.2009. 08:07
Vot mans virs nu jau ir kluvis par riktigu mednieku, man intrese vai sievas ari var piedalities kautka medibu procesa...? Varbut nakotne ari es nolikshu tas mednieku "tiesibas" un kadu dzivniecinju noshaushu :D, bet pagaidam radas tads jautajums, vai es viram lidz drikstu braukt uz medibam, nu zinu citi kolektivi brauka uz 2-3 dienam, a ko sievam majas sedet...? Gribu vilkties lidz, bet mums ari dels ir 1,7 gadus vecs, vai vinju var njemt? Un vispar ko jusu sievas dar, paliek majas, vai brauc lidz, vai medi kopa...? Pagaidam es tikai taisu est no medijumu galjas un tie ir visi mani medniekusievas pienakumi :D. Draugam kursh ievilinaja manu viru shaja hobija sieva vispar nekadigi nepiedalas un neizrada intresi, bet man gan ir intresanti, ja jau patik manam viram znachit ari man vajadzetu patik un ka neka tada nauda ielikts ;D
Vika Žuravļova
Vika Žuravļova
28.03.2009. 08:08
Vai nepareici pateicu, neviss noshaushu, bet gan nomedishu, sory...!
Māris Markovs
Māris Markovs
Pēdējo reizi manīts 2019-10-12 00:08
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
28.03.2009. 08:36
Pareizāk jau būs-nomedīsi.Tas ir ļoti apsveicami,ka Tev vīrs vēl nav apnicis un Tu vēlies būt ar viņu kopā pat medībās.Tikai ir viens bet.Jūsu dēlēns vēl ir par maziņu,lai visu dienu mežā, purvā,aukstumā,sniegā,lietū,vējā,...nu nē.Ja nu vienīgi var atstāt pie vecmammas.Mani puikas sāka nākt līdzi apm. ap 10gadiem,konkrēti vairs neatceros,un arī tad jāatcerās, ka tie ir tikai bērni.Cita lieta-azbraukt vakarā vīram pretī,labā laikā arī piedalīties pie akniņu cepšanas,to jā,pagaidām jāpaciešas.
Vika Žuravļova
Vika Žuravļova
28.03.2009. 09:06
Mari, man virs tochna nav vel apncis (kopa jau dzivoja 5 gadus), vienmer sagaidu vinju majas no medibam. Citreiz tikai 2-3 nakti atbrauc, jo kamer vel izdira utt. Pec tam vel stundu sezham un virs stasta savus mednieku stastus sajusma un visu piedzivoto taja vakara. Mes vienmer visi kopa esam (sicis mazak visa piedalas, bet pec maximuma velkamies tetim lidz visur). Es biju domajusi kad brauc uz tam 2-3 dienam, cik atceros man stastija ka viss kolektivs brauc un vinji parasti noire vai caur pazinjam paliek kada lauku maja, tada gadijuma tachu mes ari varam braukt ne? Nu nevis pa mezhu baigi skraidit, bet ja smuks laiks kadas mellenes palasit, vechiem paest uztaisit (ka neka noskrejushies gribes est). Svaiga gaisa nekad nebus par maz... Mes jau vispar skaitamies tada jauna gimenite, man 21 viram 25 a delam nepilni 2 gadi, bet esam baigie aktivisti un visi vienmer iesaistamies...
Māris Markovs
Māris Markovs
Pēdējo reizi manīts 2019-10-12 00:08
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
28.03.2009. 09:15
Vika, ar prātu var visu.Mani bērni,īpaši vecākais,kamēr es lidoju, kabīnē,uz aizmugures sēdekļa gulēja,un Cēsu aeroklubs bija viņiem otras mājas,tikai maziņiem tas ir grūti.Jā, protams,kādreiz, skaistā laikā,kāpēc nē.
Vadims Basovs
Vadims Basovs
Pēdējo reizi manīts 2018-01-17 13:33
Lietotāja statuss: Lietotājs
Medību trofejas: 11
28.03.2009. 09:15
Vika,ja domā ka tev patis droši uz priekšu!
Galvenāis ko par to domā vīrs? Varbūt uz mežu mūk no tevis? HACitās eirops valstīs sieviešu medībās ir vairāk kā pie mums.Kapēc tā? Nezinu.
Vadims Basovs
Vadims Basovs
28.03.2009. 09:18
Par vīru, tas bija joks.
Slēpts
28.03.2009. 09:19
Nu ir jau kolektīvi kur sievas iet medībās pa dzinējiem.Man sieva ar taisās visu laiku līdzi-traucē vienīgi tas viņai ka būšot vienīgā kolektīvā un esot neērti.Uz pīlēm gan šad tad atbrauc līdzi.Nu uz vairākām dienām gan nēsu braucis medībās,bet ja apstākļi atļauj kapēc lai nebrauktu līdzi,un ja vel vairākas sievas salasās kopā-reāls pasāciens sanāk! :)
Vadims Basovs
Vadims Basovs
28.03.2009. 09:41
Sievietēm ir jabūt drošākām un ja velk uz mežu tad aiziet un nāv svarīgi ko teiks.Pieradīs!
Māris .
Pēdējo reizi manīts 2009-12-20 00:23
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
28.03.2009. 09:45
Mēs abi ar sievu esam mednieki. Tik viņa besās ārā ja katru vakaru braucu uz vakti. Uz Pīlēm patīk,šad tad kādu dambi nolaižam un pāris reizes atnāk uz dzinējmedībām.