Šodien vārdadienu svin Agija, Aldonis, rītdien - Nanija, Ilgmārs, Igmārs
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Ja ņem lēto galu kura labāka Nikko Stirling Diamond 3-12x56 30mm Illum #4 Dot vai Hawke Endurance 30 IR 3-12x50 vai BushnellTrophy3-12x56IRp .

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 33 lietotāji. Komentāru skaits 10. Pēdējais viedoklis 10.06.2015. 14:49

Māris Markovs
Māris Markovs
Pēdējo reizi manīts 2023-05-30 10:08
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
13.05.2009. 18:03
Ivar,paldies.Es dotajā momentā raujos kā bebrs ūdens palos,jo sestdien man sākas jauna pilotu grupa.Vispār lai nepiesārņotu forumu,kad atbrīvošos,tad es tev uzrakstīšu privāti un visu sarunāsim.
Kārlis Ozols
Kārlis Ozols
Pēdējo reizi manīts 2014-12-07 23:55
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Mednieku organizācija: LMS
Atrašanās vieta: Latvija
Medību stāžs: 11 gadi
Aprīkojums: Browning Gold Fusion
13.05.2009. 23:32
Ir bijusi pieredze ar lētā gala Bushnell Banner 6-18x50 - izturēja apmēram 30 šāvienus no 7mm RemMag, izsita krustu. Runājot par Bushnell, labas atsauksmes ir par Legend un, protams, Elite sēriju.
Ainis Priediņš
Pēdējo reizi manīts 2024-02-27 18:26
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Medību trofejas: 11
14.05.2009. 08:50
Nevienu optiku vēl neesmu izjaucis(atšķirībā no modinātājiem bērnībā),bet varbūt tās varētu "dovesķi do uma'? Ja nē- tad ar makrofleksu un izmest misenē.
Janis Strupausis
Janis Strupausis
Pēdējo reizi manīts 2023-08-01 13:22
Lietotāja statuss: Lietotājs
Mednieku organizācija: Pie Mednieku ugunskura
Atrašanās vieta: Salaspils
Aprīkojums: Tikka M695 30/06, Toz 34 E
Suņi: Dvorterjers, spalvainos ņem!
Medību trofejas: 11
14.05.2009. 10:46
Valerij ja tu piekop tadu temeklu lietosanu tad nelielies ar to ari es savaa optika loti labi redzu kreslaa tacu es sezu uz cukam visu nakti, jo gadas ka tas atnak tikai no rita un katra laika redzamiba atskiras, reizem gadas kad pavisam maz pierukst gaismas ir bijis kad vienaa plavas malaa var notemet normali bet otraa nekaa, ir bijis taa kaa Andis saka; sivens izbazis galvu no zales varetu saut tikai krusts nav saredzams, biezi trauce migla,vienreiz bija ka uz kartupelu lauka nevaru notemet, tacu tiklidz ruksi iegaja auzaas ta viena nepaveicas, jo uz auzam nakti labi var redzet gaiss fons melni ruksi, citreiz palidz meness...! Un ja nemaldos tad runa par sausanu ar musku bija teikts ka luktura gaisa nelielas distances pietiekosi labi var trapit tikai ar musku...! Un lai cik laba optika tomer kada bridi paliek par tumsu...!!!
Slēpts
14.05.2009. 13:21
Atbalstu tikai optikas ar izgaismotajiem punktiem, tad nebūs jāsudzas ka nevar krēslā notēmēt.Un tā ka ar aci redz ,bet optikā vairs ne nudien man nav gadijies.
Edgars Kecs
Edgars Kecs
Pēdējo reizi manīts 2022-06-14 14:15
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Kaut kur Latgalē
Medību stāžs: Kas to jau zin cik tā stāža :)
Aprīkojums: Kaut kādi dzelži ir!!!
Suņi: Kaut kad būs!!!
Medību trofejas: 17
14.05.2009. 13:37
Piekrītu Valērijam, es ar atbalstu tikai ar izgaismotiem punktiem. Izgaismotots krustus neatbalstu, jo pārāk nosedz vajadzīgajā brīdi dzīvnieku pat tā ka nekas nav redzams. Un atbalstu 30 cm trubas ar izeju ne mazāku kā 50 cm, jo gaismas caurlaidība ir lielāka nekā mazajām trubām.
Bet protams cik būs mednieku tik un viedokļu!
Slēpts
14.05.2009. 13:56
Valerij- Tev ir paveicies ar optikām- man nē, jo es ar savu Narconiju neredzēju. Varu aizdot testiem , ja gribi to izbaudīt:))))
edgar!
Iesaku papētīt arī citas optikas. Ja TEV Leopold FINE DUPLEX tīkliņš nosedz dzīvnieku- tad droši vien Tavs iecienītākais medījums ir vāveres:)) Toties krustiņš dod papildus iespēju nolīmeņot ieroci.
Edgars Kecs
Edgars Kecs
Pēdējo reizi manīts 2022-06-14 14:15
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Kaut kur Latgalē
Medību stāžs: Kas to jau zin cik tā stāža :)
Aprīkojums: Kaut kādi dzelži ir!!!
Suņi: Kaut kad būs!!!
Medību trofejas: 17
14.05.2009. 14:06
Nolīmeņot ieroci vajag kad uzliec optiku, bet kad šauju man līmens nav vajadzīgs. Esmu medījis ar izgaismotiem krustiem kad tumš fons un krustam uzlikta min apgaismojums vienalga neredzi kur tēmēt. Punkts protams ideāls varinats. Bet lētajiem galiem ir mīnus, nevar noregulēt to punktu tā lai neaizsegtu medījumu.
Tieši Leopoldu es neatbalstu. Labāk Buris vai Doctor.
Slēpts
14.05.2009. 14:26
edgar!
Slikti ka neatbalsti Leopoldu, tad zinātu, ka tumsā šis krusts neko nevar nosegt:))))un min apgaismojums bieži vien naktī ir par mazu- es parasti lieku 3/4, un ne reizi man nav bijis problēma, ka izgaismotais krustiņš kaut ko traucētu:)
p.s Žurkas gan es nemedīju:))
Viesturs Mednis
Viesturs Mednis
Pēdējo reizi manīts 2016-04-30 19:02
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Kurzeme
Medību stāžs: 27
Aprīkojums: Tikka
Suņi: dvorterjērs
Medību trofejas: 2
14.05.2009. 15:48
RWS-ZF Supreme 2,5-10x50, Abs.40 ø30mm