Šodien vārdadienu svin Hedviga, Helvijs, Eda, rītdien - Daiga, Dinija
toptitle
banner

Forums

Tēmas nosaukums - interneta veikali

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 15 lietotāji. Komentāru skaits 29. Pēdējais viedoklis 19.07.2019. 14:27
Ar medībām saistītās tēmasMedību veikali

Slēpts
28.08.2018. 12:17
Sen nebiju mēģinājis kaut ko pasūtīt Cabelas.
Izrādījās, ka mans konts vairāk nav aktīvs- un jaunu veidojot ir šis paziņo paziņojums..
Unfortunately, due to the compliance cost associated with the General Data Protection Regulation (GDPR), we are no longer accepting orders from customers with a shipping or billing address within European Union member states.
Ints Freibergs
Ints Freibergs
Pēdējo reizi manīts 2019-10-15 05:55
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Mednieku organizācija: m/k Spārne Ģibuļu pag.
Atrašanās vieta: Talsi
Medību stāžs: no 2004.g
Aprīkojums: IŽ 27, CZ 452 22LR, Weatherby Vanguard S2 308, Winchester XPR 308
Medību trofejas: 17
18.07.2019. 19:56
Iemetīšu akmeni, labāk lielu ķieģeli Ieskaties.lv dārzā! Gandrīz visi nakts digitālie tēmekļi, ne visi, bet gandrīz, nav uz vietas veikalā, rakstīts- piegāde 1-2 nedēļu laikā, bet apakšā- likt grozā! Ko likt grožā- to, kas nav? Ieročos, viņi ņem dažus tēmekļus un termoierīces no Ieskaties.lv, pasūtīju naktinieku- ne ziņas, ne miņas, labi, ka jāmaksā preci saņemot. Manuprāt, tāda smadzeņu čakarēšana, andelē zilu gaisu, ja ir ko, tad tirgo, ja nav, tad ņem no lapas ārā, vai izveido kādu īpašu pasūtījumu vietu...
Edgars Strankalis
Edgars Strankalis
Pēdējo reizi manīts 2019-10-15 00:02
Lietotāja statuss: Lietotājs
Mednieku organizācija: m/k Bikavieshi
Atrašanās vieta: Rezekne
Medību stāžs: 33
Aprīkojums: TIGR, CZ 512 22LR, Jankas SAIGA 223, LR FREELANDER2,
Suņi: velsas terjers
Medību trofejas: 38
18.07.2019. 22:16
Nezinu ,Int,kāpēc tev tā gadījies. Pasūtot jauno RT ,saņēmu to nākošajā dienā. Trāpījās brāķēts. Bez ierunām tika samainīts dažu dienu laikā,bez aizkavēšanās.
Ints Freibergs
Ints Freibergs
19.07.2019. 05:49
Dabiski, ka nepasūta tikai vienu , un arī čupām ne, beigās var sanākt tirgot par pašizmaksu, vai pat mīnusos iekrist. Nu nezinu, kāda tur viņiem sistēma, bet kautkā īsti nav...
Slēpts
19.07.2019. 09:09
Iemetīšu akmeni, labāk lielu ķieģeli Ieskaties.lv dārzā! Gandrīz visi nakts digitālie tēmekļi, ne visi, bet gandrīz, nav uz vietas veikalā, rakstīts- piegāde 1-2 nedēļu laikā, bet apakšā- likt grozā! Ko likt grožā- to, kas nav? Ieročos, viņi ņem dažus tēmekļus un termoierīces no Ieskaties.lv, pasūtīju naktinieku- ne ziņas, ne miņas, labi, ka jāmaksā preci saņemot. Manuprāt, tāda smadzeņu čakarēšana, andelē zilu gaisu, ja ir ko, tad tirgo, ja nav, tad ņem no lapas ārā, vai izveido kādu īpašu pasūtījumu vietu...

Man sadarbība nedaudz pozitīvāka.
Savu naktenieku pirku periodā , kad mednieki pelnīja ar sivēnmātēm...
Mājaslapā situācija tāda pati- nav bet būs.
Sazvanoties , saņēmu normālu sskaidrojumus , akd varētubūt, norunātajā datumā piezvanīju un biju viens no pēdējiem, kas tika pie optikas. Cik sapratu tajā laikā, tās tika pirktas kā sērkociņi..
Vajag mierīgi piezvanīt un uzjautāt- gan jau visu izstāstīs.
Un iespēja nopirkt no viņiem droši vien ir lielāka nekā no veikaliem.
Ints Freibergs
Ints Freibergs
19.07.2019. 10:40
Manā gadījumā tas veikals- Ieroči, ir ap 100m no mājām, ne 120km. Visu jau ļoti labi saprotu, bet nepatīk nekonkrētība un neziņa, es arī kaut ko plānoju, un šinī gadījumā informācijas par daudz nebūs. Kaut gan- labs nāk ar gaidīšanu:)))
Slēpts
19.07.2019. 13:27
Manā gadījumā tas veikals- Ieroči, ir ap 100m no mājām, ne 120km

Manā gadījumā Ieskaties.lv ir 100 m no maršruta pa kuru braucu mājās no darba :)
Es noteikti pazvanītu un paprasītu kādas ir prognozes par konkrēto iekārtu.
Vismaz agrāk viņiem zvaigžņu slimības nebija.
Jānis Plotnieks
Jānis Plotnieks
Pēdējo reizi manīts 2019-10-15 09:01
Lietotāja statuss: Lietotājs
19.07.2019. 13:53
Ari es labprat pelnitos uz tadiem medniekiem tapat ka sie uz cuku matem!
Slēpts
19.07.2019. 14:27

Jānis Plotnieks
Šodien, 13:53
Ari es labprat pelnitos uz tadiem medniekiem tapat ka sie uz cuku matem!

Jāni P.
Sarakstiet vēl kaut ko tamlīdzīgu un ja nu tiešām Jums ir ieroču atļauja, tad nebrīnieties , ka kādu dienu tā var nebūt..