Šodien vārdadienu svin Marianna, Ginters, Guntra, rītdien - Matīss, Modris, Mariss
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - kustību fotokameru noslēpšana/piesiešana un pasargāšana no zagļiem

Jānis Bērziņš
Jānis Bērziņš
Pēdējo reizi manīts 2015-12-16 19:34
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
18.06.2009. 17:33
Nezinu, nezinu. Tā jau ir zagšana. Es nedomāju slikti par saviem kolēģiem medniekiem. Kaut gan droši ka Tev, Edgar, arī ir zināma taisnība, ja jau ir teiciens - ņet semji bez urodov.
Edgars Kecs
Edgars Kecs
Pēdējo reizi manīts 2019-09-03 10:48
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Kaut kur Latgalē
Medību stāžs: Kas to jau zin cik tā stāža :)
Aprīkojums: Kaut kādi dzelži ir!!!
Suņi: Kaut kad būs!!!
Medību trofejas: 17
18.06.2009. 17:57
Vienkārši dzīve ir pierādījusi, ka agrāk uz vieniem varēja uzticēties uz visiem 100% bet tagad nezin kāpēc labāk to nedarīt iegāzīs vai un būsi parādā. Tā pat ar to uzticēšanos ar pašvaki tikai pāris medniekiem varu uzticēties, citi tā ne zivs ne gaļa, bet ir tādi tipiņi kas ne tikai apšmauks un izdarīs kā viņam izdevīgi, bet vēl par aunu pataisīs. Pagaidām no viena tāda cenšamies tikt vaļā. Pārāk tēlo no sevis jauno Latvieti!!!
Māris .
Pēdējo reizi manīts 2009-12-20 00:23
18.06.2009. 18:52
Tie kuri lieto, gribat teikt ka nelietojat nekādus uzlabojumus? piesienat pie koka ar to pašu rūpnīcas šņorīti? tas gan ir ērti. sekundes simtdaļa un aparāts nost. ražotājs laikam nezin ko nozīmē zagt.jāuzmetina laikam aizslēdzama metāla kastīte. kaut ko jau vajag. ja nekādi nepieslēdz, tiešām, sekundes simtdaļā aparāts ir prom. ja pieslēgts, domāju ka zagšanas variants samazinās par 60%. ne jau visi staipīs līdzi dzelzs zāģīšus vai ko tamlīdzīgu.
Valdis Grīnbergs
Pēdējo reizi manīts 2012-01-31 12:57
Atrašanās vieta: pie dabas
Medību stāžs: 15
Aprīkojums: ...lielākais
Suņi: 2 kuces
Medību trofejas: 4
18.06.2009. 23:44
man ir plaukstas lieluma kamera (SG550) speciaali njeemu deelj taa ka ieveerojami mazaaka pa paareejaam (lai varu sleept) saveejiem nestaastu un bildes neraadu iznjemot pashiem tuvaakajiem peec soliishanaas kluseet, jo ve4iem tomeer patiik bazareet apkaart un klausaas visaadi exemplaari... ja buus liela kamera + veel metaala aizsargkonstrukcija - taadu nepasleepsi un ja buus cilveeki saklausiijushies ka mezzaa staav pie koka "200lati" kuru stundas laikaa var nozaagjeet/izzaagjeet/izlauzt nezinu vai ilgi taada tureesies... es kameru no shjaa gada apriilja vidus liidz juunijam tureeju mezzaa nonstopaa (apmainot tikai SD kartes - lai varu bildiites paskatiit) un secinaaju ka tureet peec principa vakaraa uzliec no riita panjem nav jeega, jo citreiz lopi naak aaraa 1. baroshanas dienaa, citreiz tikai 3. citreiz naak 19:00 citreiz iznaak 6:30. citreiz naak katru vakaru peec kaartas citreiz nee. esmu arii nobildeejis dazzus kolektiiva biedrus (vinjiem to nepamanot) apmekleejot manu barotavu. es uzskatu sleept un tureet muti ir visefektiivaakaa strateegjija un kamera jaatur mezzaa vairaakas diennaktis lai redzeetu patieshaam labas bildes un labus exemplaarus un vairaak saprastu ko rukshi tur dara un kaa naak...
Agnis Zīverts
Agnis Zīverts
Pēdējo reizi manīts 2018-09-20 21:49
Lietotāja statuss: Lietotājs
Medību trofejas: 3
19.06.2009. 00:09
offtopics. Kādam ir arī lūsis vai vilks fotokamerai iepozējis?
Agnis Asmis
Agnis Asmis
Pēdējo reizi manīts 2019-08-06 01:00
Mednieku organizācija: mk Varslavani
Atrašanās vieta: Jelgava
Medību stāžs: 22
Aprīkojums: iž 27e;iž94 308;walter G22
Suņi: igaunijas dzinējs
Medību trofejas: 4
19.06.2009. 09:13
es lieku 4m augstumā un nomaskēju.pārbaudot jāņem līdzi trepītes.