Šodien vārdadienu svin Vera, Vaira, Vairis, rītdien - Liesma, Elita, Alita
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - medību suņi

banner

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 18 lietotāji. Komentāru skaits 53. Pēdējais viedoklis 09.02.2013. 18:51

Janis Strupausis
Janis Strupausis
Pēdējo reizi manīts 2018-10-29 14:03
Lietotāja statuss: Lietotājs
Mednieku organizācija: Pie Mednieku ugunskura
Atrašanās vieta: Salaspils
Aprīkojums: Tikka M695 30/06, Toz 34 E
Suņi: Dvorterjers, spalvainos ņem!
Medību trofejas: 11
01.12.2009. 09:38
Pagadu cilcraksti tiek nomainiti pret istajiem un ka jau teicu tas ir vienigais dokuments un lai nebutu janesa lidzi vairaki papiri manos M.Kalnins iesuva vel papildus lapas kuras duble visas potes...!!! Ja neparbauda tad labi tacu ja parbauda tad pa d.....!!!:)
Andris Zariņš
Biedriba Medniekiem.lv
Andris Zariņš
Pēdējo reizi manīts 2019-09-17 11:58
Lietotāja statuss: Guru
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv
Atrašanās vieta: Marupe
Medību stāžs: No 1989 gada
Aprīkojums: H&K 2000 SLB (30-06), Savage (223), Walther G22 (22lr), Sauer Fulstock (7 mm), IZ 57 (12)
Suņi: Krievu Eiropas laika- Bārts
Medību trofejas: 92
01.12.2009. 10:20
dokuments un lai nebutu janesa lidzi vairaki papiri manos M.Kalnins iesuva vel papildus lapas

Zini tadu teicienu- Papirs pacies visu!!!
Pec ta ir vadijies nelaikis Kalnins un turpina vel dazi labi. Runa sobrid nav par pavairosanu (tur bez ciltsrakstiem, kaut vai viltotiem) neiztikt. Runa ir par to, ja atnaks parbaude, un sunim, kurs bus vizuali lidzigs taksim, uzradis potesanas pasi kura rakstits- taksis, ar to pietiks , lai izpilditu likuma prasibas!!!
Māris Mednieks
Pēdējo reizi manīts 2019-09-17 15:52
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Vidzeme
Medību stāžs: 30
Aprīkojums: Labs.
Suņi: Ir
01.12.2009. 11:34
77. Medīt atļauts tikai ar šķirnes medību suņiem, kuri reģistrēti un vakcinēti saskaņā ar
normatīvajiem aktiem par suņu reģistrācijas un turēšanas kārtību.
Vakcinācijas pase nav reģistrācijas dokuments.
Medību suņa piederību medību suņu šķirnei apliecina vienīgi un tikai medību suņa pase.
Dainis Dižais
Dainis Dižais
Pēdējo reizi manīts 2019-02-20 22:59
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Bolderāja
Medību stāžs: 1987
Aprīkojums: TOZ34E 12/70,MP153 12/76,Mannliher 30-06
Medību trofejas: 9
01.12.2009. 11:58
Mums ir suns, spaniela un takša krustojums,pēc friziera apmeklejuma viņš izskatās kā taksis,bet pēc kāda laiciņa paliek par spanielu.Jātaisa divas potēšanas pases, ziemā būs spaniels,vasarā asspalvainajs taksi :)
Slēpts
01.12.2009. 12:12
Tieši ta, medibu suņu šķirni apliecina tikai medibu suņa pase, kura ir sadaļa par vakcinaciju, tatad potešanas pase nau obligata, jo visas potes jaieraksta medibu suņa pase. Tatad bez medibu suņa pases medit nedrikst... Un vel, es personigi esmu interesejies LMKA par suņa pasi(ar ierakstu ka ciltsdarbam nederigs)tobiš sunim bez ciltsrakstiem, bet ar atbilstibu medibu suņa škirnei un eksterjeram, atbilde bija sekojoša- vairs nedrikst!!! Bija dots laiks, neatceros, laikam divi gadi, lai ka saka, legalizet medibu suņus kam nebij medibu pases. Un viss vairs nevar. Starp citu pats ari izmantoju šo iespeju 2004.g.,un manai laikai ir medibu pase ar ierakstu, ka ciltsdarbam nederigs. Bet paintereseties virsmežnieciba deretu, jo inspekte viņi un iespejams ka normali inspektori saprot, ka suns tiešam atbilst medibu škirnei un pilnigi pietiekoši ar vakcinacijas pasi.
Andris Zariņš
Biedriba Medniekiem.lv
Andris Zariņš
Pēdējo reizi manīts 2019-09-17 11:58
Lietotāja statuss: Guru
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv
Atrašanās vieta: Marupe
Medību stāžs: No 1989 gada
Aprīkojums: H&K 2000 SLB (30-06), Savage (223), Walther G22 (22lr), Sauer Fulstock (7 mm), IZ 57 (12)
Suņi: Krievu Eiropas laika- Bārts
Medību trofejas: 92
01.12.2009. 12:13
Es saprotu, Mari, ka tu man velies pieradit to, ka tu maki lasit :))) Ka saka "tirgus" nav! Pieradiji! Mana ideja isteniba ir loti vienkarsa un tu to drosi vien sapratisi, ja atbildesi uz vienkarsu jautajumu:.... cik reizes tev meza ir pieprasita suna pase?
Es lidz sim esmu ticis gala tikai un vienigi ar potesanas pasi. Mans suns ir Laika (objektivi vislidzigaka skirne kranciem :))....
Slēpts
01.12.2009. 12:22
Visu cieņu Ziemeļvidzemes virsmežniecibas medibu daļas vaditajam par tadu pieeju(ka raksta Maris Liepiņš)ka viņš saprot to lietu malacis, cepure nost. Parejiem ari deretu, ņemt labu piemeru, savadak tik skatas pie ka piesieties un izčakaret.
Kristaps Arkls
Kristaps Arkls
Pēdējo reizi manīts 2015-10-04 09:07
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
Atrašanās vieta: Rīga - more
Medību stāžs: 2 gadi
Aprīkojums: Iž 27 M
Suņi: Vācu medību terjers
Medību trofejas: 5
01.12.2009. 16:14
teikšu godīgi,gribēju dabūt atbildi bet finālā dabūju vēl lielākas neskaidrības!!!!Vienvārd sakot cerēsim ka inspektoram pietiks ar potēšanas pasi kurā būs ierakstīta šķirne!!
Mārtiņš Priede
Pēdējo reizi manīts 2012-10-04 07:57
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
Atrašanās vieta: Kuldīgas novads
Medību stāžs: 12
Aprīkojums: Toz, Iž
Suņi: 4 jagdterjeri
Medību trofejas: 1
01.12.2009. 16:19
un vai kāds ir izlasījis normatīvos aktus par suņu turēšanas un reģistrācijas kārtību?
Slēpts
01.12.2009. 16:24
Ko tieši tu ta i nesaprati? Medibas pec likuma medibu suņa pasei ir jabut. Vakcinacijas atzimei jabut vai medibu suņa pase, vai nu potešanas pase. Parejais atkarigs no inspektora.