Šodien vārdadienu svin Elfa, Elvita, Aivita, Krišjānis, rītdien - Sofija, Taiga, Airita, Arita
Top Image

Forums

Tēmas nosaukums - Alu suņi

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 7 lietotāji. Komentāru skaits 3. Pēdējais viedoklis 10.12.2009. 10:27
Ar medībām saistītās tēmasMedību suņi

marats
marats
Pēdējo reizi manīts 2010-06-08 17:24
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
Medību trofejas: 1
07.12.2009. 19:53
Vilni.Savu taksīti droši vari vest uz bebru alām -varbut nelaid lielajās mājās,bet kanāl malu ejās droši laid paskubini uzmundrini un vis notiksies.Savu takšus no pusgada laidu viņiem instinkti nostrāda ja vien māte vai tēvs ir reāli strādajoši.Vēl maza piebildīte nekad nemāci meklēt ar vairākām komandām(paņem lapsu paņem bebru utt.viena komanda visiem man piemēram bija paņem žurku.Un stādāja ka prieks tikai žel ka viņu vairs nau :(( Lai veicas.
Ainars
Ainars
Pēdējo reizi manīts 2017-02-08 18:50
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: LV-NL
Medību stāžs: no 1997. gada
Aprīkojums: Ir
Suņi: bigls
Medību trofejas: 11
07.12.2009. 23:40
Vilni te jau vairāki komēntētāji pareizi teica,nevajag sākuma laist vēcajas bebru mājās.vislabakais atrast jaunu bebraini,kur ir krasta alas saraktas.Pectam atrod ar kādu mettāla stieni gaisa caurumu (ottru galu)alai,un no turienes laid suņuku alā.Nekad nelaid no udenspuses.Bebrim nebus kur sprukt un tad ir lielāks risks,var sakost.mana pieredze rāda ,ja bebram ir atkāpšanās ceļš viņš skries ārā ilgi nedomādams.Suni nevajag ar varu grust ala.Manējais ja neko nesaož ari nelien. Ja suns ir ala nevajag traucet-dauzit pa zemi ar kājam rīdit bebrim virsu.Suns pats visu izdaris.Ne spalviņas.
Vilnis
Vilnis
Pēdējo reizi manīts 2018-12-16 20:56
Lietotāja statuss: Lietotājs
Medību stāžs: 11
Medību trofejas: 4
10.12.2009. 10:27
Paldies mednieki par padomiem! Droši vien sakšu ar bebriem nelielos grāvjos, laižot iekšā pa gaisa caurumu (kā Ainārs ar minēja).