Uzgāju vienu ASV mājas lapu kurā dažādus ieročus var pasūtīt. Lielākā daļa ieroču kas Latvijā maksā tik un tik latos, tur maksā tieši tik pat, tikai dolāros, respektīvi uz pusi lētāk.
Jāni, pirms sāc sapņot, palasi tirgotāja eksporta polisi! Tur skaidri un gaiši rakstīts: Impact Guns is STILL SHIPPING FIREARMS TO CALIFORNIA Un vēl: We will not ship firearms directly to you. They will be sent to your local FFL (Federal Firearms License) Dealer, who will then perform any background checks and paperwork required in your state/locality. We do not ship firearms to non-FFL holders. This is federal law. It is your responsibility to contact the FFL Dealer to make sure of their policies, procedures, and any applicable fees they might charge. Lai nopirktu ieroci no USA ir jāiziet gara procedūra, bet es nesaku, ka tas ir neiespējami!:) Ja nekļūdos, tad detalizētu informāciju par šo manīju paralēlajā forumā krievu valodā..
Klasifikators ir tāds kā viņš ir, bet to, cik man zināms, ir iespējams papildināt un to var izdarīt attiecīgā ražotāja dīleris Latvijā. Ieroču cenas USA ir daudzkārt zemākas, bet to nosaka tirgus izmērs un apjoms. Latvija ar saviem 30 tūkst medniekiem ir pavisam neinteresanta vieta :) Es nedomāju, ka kādam tirgotājam USA varētu būt interese čakarēties dēļ viena stobra uz Latviju, lai noformētu eksporta licenzi izvešanai no valsts. Un es pieļauju, ka šeit Latvijā tiks likti maksimāli birokrātiskie šķēršļi, lai apgrūtinātu importa procedūru, apejot veikalu/dīleri :) Vienkāršāk ir ieiet Zommerā un apskatīties uz amerikāņu Savage vai aizbraukt uz Hubertu un apskatīties amerikāņu Weatherby (Gatis solīja, ka janvārī būs). Abiem minētajiem ir pieejamas budžeta klases modifikācijas pa ļoti interesantām cenām!
Rādā jautājums, vai ir iespējams pasūtīt medību ierocu no ārzemēm caur internetu??
Un vēl:
We will not ship firearms directly to you. They will be sent to your local FFL (Federal Firearms License) Dealer, who will then perform any background checks and paperwork required in your state/locality. We do not ship firearms to non-FFL holders. This is federal law. It is your responsibility to contact the FFL Dealer to make sure of their policies, procedures, and any applicable fees they might charge.
Lai nopirktu ieroci no USA ir jāiziet gara procedūra, bet es nesaku, ka tas ir neiespējami!:)
Ja nekļūdos, tad detalizētu informāciju par šo manīju paralēlajā forumā krievu valodā..
Es nedomāju, ka kādam tirgotājam USA varētu būt interese čakarēties dēļ viena stobra uz Latviju, lai noformētu eksporta licenzi izvešanai no valsts. Un es pieļauju, ka šeit Latvijā tiks likti maksimāli birokrātiskie šķēršļi, lai apgrūtinātu importa procedūru, apejot veikalu/dīleri :)
Vienkāršāk ir ieiet Zommerā un apskatīties uz amerikāņu Savage vai aizbraukt uz Hubertu un apskatīties amerikāņu Weatherby (Gatis solīja, ka janvārī būs). Abiem minētajiem ir pieejamas budžeta klases modifikācijas pa ļoti interesantām cenām!