Šodien vārdadienu svin Uga, Hugo, Uģis, rītdien - Doloresa, Aleksandrs
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - gribu pirkt autiņu priekš medībām! kādu jūs piedāvātu?

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 37 lietotāji. Komentāru skaits 85. Pēdējais viedoklis 24.11.2017. 09:43
Ar medībām saistītās tēmasBrīvie temati

Māris Liepiņš
Pēdējo reizi manīts 2017-05-23 22:16
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: limbažu nov augstroze
Medību stāžs: 13
Aprīkojums: kramenīces
Suņi: latvijas dzinējs
20.03.2010. 20:51
piezīme Dzintaram pats tu esi koka galva. man priekš medībām iepirkts Jeep Cherokee .90.g izlaiduma. perfekts auto , nekas militāri svarīgs vēl nav izbeidzies.
Māris Liepiņš
20.03.2010. 20:52
pa mežu mocu šamējo jau 6to sezonu.
Dzintars Graudužis
Biedriba Medniekiem.lv
Dzintars Graudužis
Pēdējo reizi manīts 2019-11-15 21:43
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Rīgas raj.Inčukalns
Medību stāžs: Labs laiks jau pagājis
Aprīkojums: gludais,kombi,vītne
20.03.2010. 21:56
Pats tāds,:DDD,ja dīzelis un ar mehanisko kārbu,tad eiropas variants,ar fiat vai iveko motoru,likts kopā austrijā vai šveicē.Ja paņēmi tīru amerikāni nu tad kā teica bērnībā,kas citiem saka tam uz galvas kaka:DDD
Māris Liepiņš
20.03.2010. 22:05
tavi vārdi""Nekādā gadījumā neņem amerikāni"", nu lūk man ir 4l benzīns automāts un nekādu problēmu.
Dzintars Graudužis
Biedriba Medniekiem.lv
Dzintars Graudužis
Pēdējo reizi manīts 2019-11-15 21:43
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Rīgas raj.Inčukalns
Medību stāžs: Labs laiks jau pagājis
Aprīkojums: gludais,kombi,vītne
21.03.2010. 06:17
Māri,protams atvaino par tiem epitetiem,man visa pieredze ir kā saka no dzīves.Protams ja vari atļauties tērēt mašīnai tā pavairāk naudiņas un tā mašīnīte tev ir mīļa,tad lai tev veicas.Man ir nācies lietot MAKus,Ševroletus,Hammerus,apstākļos kas ir savdabīgāki par vietējiem Latvijas.Amīši savā lielummānijā un stulbumā(90% neprot braukt ar manuālo kārbu),ražo autiņus kuri rij degvielu,ir ar sliktu manevrētspēju un ar daudzām tehniskām nepilnībām.Kad sāc remontēt,tad uzreiz redzams ka tām mašīnām konstruktīvi ir apmēram 50-60 gadu līmenis,pluss gan ka visi dzelži ir ļoti pamatīgi dzelzs gabali,
(tāpēc jau liek tos mizīgos dzinējus,lai to metāla kapsētu varētu pakustināt).Protams tam virsū uzvilkta smuka "kleita".Ja par kādu mašīnu man ir palikušas siltas atmiņas tad tas ir Mersedes GD.Diemžēl ražošana ir pārtraukta,un lai arī ir tikai utilitārs džips,cenas uz pašu un daļām arī paaugstas.Manā pieredzē gan ne lūzis ne maitājies netika,bet intereses pēc parēķināju ko tas izmaksā ja būtu pašam,-lēti nav!
Kārlis Ozols
Kārlis Ozols
Pēdējo reizi manīts 2014-12-07 23:55
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Mednieku organizācija: LMS
Atrašanās vieta: Latvija
Medību stāžs: 11 gadi
Aprīkojums: Browning Gold Fusion
21.03.2010. 07:48
Vācu armijas G-klases Mercedes ir plaši piedāvāts mobile.de, piemēram: http://suchen.mobile.de/fahrze...
Kārlis Ozols
Jānis Lode
Pēdējo reizi manīts 2012-09-07 10:30
Lietotāja statuss: Vērotājs
21.03.2010. 13:32
Tagad man gribētos zināt ku tādu labu ņivu var nopirkt. AR vinču un ritīgām bezceļu riepām. ss.lv nepiedāvājiet, es jau skatijoa man tur nebija nekas intresants. Ja varat lūdzu ar bildēm no sava arhīva, kā iet īsts visurgājējs. Paldies.
Slēpts
21.03.2010. 15:25
Youtube video
nu kas vainas Nivai
Gundars Broks
Gundars Broks
Pēdējo reizi manīts 2016-04-05 15:07
Atrašanās vieta: Liepaja,Nīcas pag.
Aprīkojums: Izh12,Fabarms pumpja karabine
Suņi: Rietumsibirija laika
Medību trofejas: 4
21.03.2010. 15:25
Man personigi ir NIVA un ari nekada beda. Detaļas uz svara tirgo. UN saldu nopirku varkas riepas, ar kluciem tadi 2*2 cm lieli un starp katriem kluciem tiesi tada pati srkirba. Iet zvera Visadi nisani un mitsuki ir vilkti ara tur kur niva ar treso vel iet cauri. Nekas nevar but labak ja nu vienigi bobis..
Slēpts
21.03.2010. 15:34
Un vel bi'sku par nivu...
Youtube video