Šodien vārdadienu svin Severīns, Urzula, rītdien - Irīda, Īrisa
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Rācijas priekš medībām

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 9 lietotāji. Komentāru skaits 16. Pēdējais viedoklis 26.04.2010. 12:21

Guntars Dakstiņš
Guntars Dakstiņš
Pēdējo reizi manīts 2013-01-15 15:21
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
Medību trofejas: 2
23.04.2010. 10:37
Paldies, ka norējāt:) Neko citu jau es ar negaidīju.
Atbilde Uldim - frekvenci jau droši vien varētu dabūt, tikai kas par to maksās??? Un vēl man liekas ka tu nesaprati pareizi - uztveršanas un raidīšanas diapazons ir atkarīgs ne tikai no rācijas jaudas, bet arī no radioviļņa garuma, kas pie noteiktiem apstākļiem nodrošina vislabāko sakaru kvalitāti.
Bez tā mani jau tikai priecētu, ja mūsu oficiālie medību funkcionāri un aizbildņi izsitu no valsts kādu labu frekvenci priekš medniekiem un par to arī maksātu. Tad mēs visi oficiāli varētu nodrošināties ar labiem sakariem nevis sisties pa kaktiem.
Bet jebkurā gadījumā - rācijas dzinējmedībās tas ir ērti, ātri un efektīvi.
Uldis Putniņš
Uldis Putniņš
Pēdējo reizi manīts 2019-08-30 17:25
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: www.logitev.lv
Medību stāžs: 1993 g.
Aprīkojums: Medībām Latvijā pietiek
Suņi: Hanoveras dzinējs Klifs
Medību trofejas: 13
24.04.2010. 10:39
Atkal ar labiem sakariem vienlaicīgi būs dzirdami kādi trīs medību kolektīvi un tas atkal nebūs īpaši jautri. Jau tā reizēm var dzirdēt kādas frāzes no blakus kolektīva. Ēterā būtu tāds tirgus ka turies. Spriežu pēc tā, ka man busā arī ir rācija.Ar labiem sakariem skrejošu cūku baru varētu iznīcināt bez lielām problēmām.Necik ilgi un būtu aizliegums uz cūku un citu dzīvnieciņu medībām.
Viesturs Mednis
Viesturs Mednis
Pēdējo reizi manīts 2016-04-30 19:02
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Kurzeme
Medību stāžs: 27
Aprīkojums: Tikka
Suņi: dvorterjērs
24.04.2010. 11:14
Tiem cūku baru iznīcinātājiem vajag iepirkt helikopterus ,ja reiz ar mobilo nepietiek operativitātes.
Jānis Bārs
Jānis Bārs
Pēdējo reizi manīts 2011-11-11 15:55
Atrašanās vieta: Jelgava
Medību stāžs: 21+
Aprīkojums: atbilstošs
Suņi: Tedis
Medību trofejas: 4
25.04.2010. 21:46
Par tiem modeļu vērtējumiem un ieteikumiem - paldies. Mēs arī interesējāmies, bet atdūrāmies pret izmaksām. Bet varbūt varat pielikt klāt arī cenas? Jo varbūt nepareizo/nevajadzīgi dārgo modeli gribējām? Uz kolektvu vajag vismaz četras, ja ne visas sešas rācijas, kas uzstādāmas uz vienas frekvences. A tie pārdesmit latu cenas starpības reiz seši = kolektīva brauciens uz šautuvi vai liela kaudze kartupeļu, vai degviela pavasara sējai piebarošanas laukos, utt.
Uldis Putniņš
Uldis Putniņš
Pēdējo reizi manīts 2019-08-30 17:25
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: www.logitev.lv
Medību stāžs: 1993 g.
Aprīkojums: Medībām Latvijā pietiek
Suņi: Hanoveras dzinējs Klifs
Medību trofejas: 13
25.04.2010. 22:11
Man ar g-7 nospīdēja. Paņēmu pa 70 ls par pāri ar garajām antenām.Mums kolektīvā ir arī binaton(ja nemaldos tā viņas sauc) maksā laikam pie divdesmit latiem. Nav ne aklamatori, ne lādētājs.Es ar viņiem uz lielāku attālumu varu sarunāties, bet viņi savā starpā švaki.Man g-7 bez lādēšanas velk trīs dienas no rīta līdz vakaram neslēdzot ārā. Bet vasarā uz gaidi reizēm pat aizmirstu kad lādēju.
Guntars Dakstiņš
Guntars Dakstiņš
Pēdējo reizi manīts 2013-01-15 15:21
26.04.2010. 12:21
Jāni, pameklē ebay. Piemēram par šīm 6 Motorola GP300 prasa 281 EUR. (http://cgi.ebay.de/Motorola-GP...). Man personīgi šīs patīk vislabāk. Tām r laba jauda un milirtārā standarta izpildījums (mitruma un triecienizturības ziņā) + tās ir programmējamas. Diemžēl vajag atrast spečuku ar prograamu un iekārtu rāciju pieslēgšanai pie kompja. Toties programmēšanas iespējas ir ļoti plašas.