Šodien vārdadienu svin Matīss, Modris, Mariss, rītdien - Maigurs, Mārica, Māris
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - LE CHAMEAU zābaki.

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 10 lietotāji. Komentāru skaits 22. Pēdējais viedoklis 23.04.2010. 10:08

Jānis Jaunkļaviņš
Pēdējo reizi manīts 2010-04-22 19:47
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
22.04.2010. 16:09
Neiet runa par naudu, ineteresē kādi viņi ir, uzzināt atsauksmes par viņiem..
Vienkārši man ir iespēja iegādāties daudz lētāk. Par 100Ls, protams, es arii nepirktu.
Armands Apinis
Armands Apinis
Pēdējo reizi manīts 2019-03-29 19:29
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Latvija
Medību stāžs: ir
Aprīkojums: ir
Suņi: nav
22.04.2010. 16:03
Piekrītu Valdim - zābaki par 100 Ls ne vienvēr būs 5 reizes labāki un 5 reiz ilgāk kalpos, kā 5 pāri par 20 Ls...
Ja esi karavīrs un tu 3 dienas guli viņos, ēd no viņiem, un katru dienu skrien ar pilnu uzkabi 50 km - tad saprotu VAJAG ! Bet ja nē, tad par atlikošiem 80 Ls jeb ko citu noderīgu medībām var atrast ko iegādāties.
Slēpts
21.04.2010. 20:07
Armand man arī tādi zviedrinieki ir ,baigi foršie, nesūdzos varēja tik biku vieglāki būt,bet tā ok. un domāju ,izmest simtiem latu par gumijas zābakiem nau prāta darbs,tad panem piecus pārus šitādus un nespēsi nonēsāt.
Zane Liepiņa
Zane Liepiņa
Pēdējo reizi manīts 2011-12-22 18:39
Atrašanās vieta: Rīga(mežaparks) - Otava(Taylor creek)
Medību stāžs: 2006
Aprīkojums: mauser m 03 308,iz-27em12,tula 16,benelli ultra light 12,walter g22lr un divi naži.
Suņi: Taksis
Medību trofejas: 1
21.04.2010. 19:36
Gatim!
Var jau būt,ka man nav naudas,bet tēret 99ls par gumijniekie ir tiešam "gudri"!
Tapec paņemu šos... http://www.lechameau.co.uk/ind...
Jānis Jaunkļaviņš
Pēdējo reizi manīts 2010-04-22 19:47
21.04.2010. 17:50
Paldies par viedokļiem, ņemšu visus vērā...
Armand, man arī bija NOKIAN zābaki, vienīgi cits modelis(maksāja ap Ls70), bet vislaik plīsa un parādijās jauni caurumi, varbūt bija pagadiijies kaut kāds brāķis, un tas arī sabojāja man visu iespaidu par tiem NOKIAN zābakiem. Bet "čomiem" dažiem kalpo jau gadu 5-7...
Armands Apinis
Armands Apinis
Pēdējo reizi manīts 2019-03-29 19:29
Atrašanās vieta: Latvija
Medību stāžs: ir
Aprīkojums: ir
Suņi: nav
21.04.2010. 17:32
Gati !
Nevajag arī noniecināt Zanes ieteiktos zābakus...
Vieni no maniem zābakiem konkrēti http://www.patrioti.lv/home/pr... un zinu vēl visamaz 6 cilvēkus kam tādi ir un visi ir apmierināti... Staigāts arī tika daudz dzinējos un arī nekādu problēmu nebija... Un te nav runa vai var atļauties vai nevar tie tiešām ir labi zābaki (es nesaku perfekti, bet labi...)
Igors Norvaišs
Igors Norvaišs
Pēdējo reizi manīts 2016-06-23 03:18
Atrašanās vieta: raņķi
Medību stāžs: 1988g.
Medību trofejas: 1
21.04.2010. 17:00
Esmu nonācis pie secinājuma ka nevajag saspringt-jo visi gumijnieki nav mūžīgi.Arī dārgā gumija locoties un atmosfēras un saules iedarbībā sasprēgā.Labāk katru gadu parastos zaļos gumijniekus 2 izmērus lielākus par normālo izmēru -iekšā voiloka paliktni par35 sant,un vilnas zeķi plus zābakam līdzi esošo zeķi un komforts ir nevainojams,protams pirms lietošanas jāizžāvē,bet tas jādara arī dārgajiem zābakiem.Bet ja īpaši vajag pielavīties tad ar zeķītēm-pēc tam gan jau izžāvēsies:)
Bruno Kreicis
Bruno Kreicis
Pēdējo reizi manīts 2018-12-26 19:56
Atrašanās vieta: Alūksne
Medību stāžs: no 1992
Suņi: Krievu - Eiropas laika
Medību trofejas: 2
21.04.2010. 16:32
Nopirku Le Chameu Traque Gandrā ,kad viņiem bija atlaide no 99 uz 67. Šim konkrētajam modelim stulma un pēdas daļa esot pastiprināta ar kevlāru,kas neļaujot to pārplēst uz zariem ,dzeloņstieplēm uc.Man kā lauku cilvēkam arī šāda cena par gumijas zābaku protams liekas pārmērīga ,bet jāteic ,ka visi labākie ražotāji neko lētāku nepiedāvā.Esmu meklējis gan šeit gan ārzemēs un jāteic,ka Aigle,Le chameu un citi top ražotāji sākas no 100 EUR un uz augšu. Pēc mēnesi ilgas valkāšanas varu padalīties ar pieredzi.
Tā kā zābaki radīti tieši medībām un citām aktivitātēm,kas prasa daudz pārvietoties tad izveidoti maksimāli kopējot kājas formu un tiešām apņem to kā zeķe tādējādi radot maksimālu komfortu staigāšanai.Lielākais attālums ko esmu nogājis vienā reizē ir aptuveni 11 km - ne miņas no noberzumiem vai kāju noguruma.Salīdzinoši šaurais stulms,kas augsdaļā vel papildus savelkams, novērš gumijniekiem raksturīgo "plakšķošo" skaņu ejot sitoties pret apakšstilbu. Zābaki ir garāki par parastajiem ierindas gunijniekiem ,kas ļauj pārvietoties pa diezgan padziļu ūdeni. Vislielākais pluss manā skatījumā ir no mīkstās dabīgās gumijas izgatavotā zole ar nedaudz noapaļoto maliņu,kas ļauj ievērojami klusāk pārvietoties pa mežu,jo sīkie zariņi zem šis zoles visbiežāk tikai ieliecas,bet nelūst.Ja gadās uzkāpt resnākam zaram,tad ar pēdu tas ir labi sajūtams un vairumā gadījumu izdodas kāju paraut atpakaļ,pirms tas nobrīkšķejis. Salīdzinot ar maniem Zamberlan Alaska,kuriem ir cietā Vibram kalnu zole- šie ir ievērojami klusāki.
Nedomāju,ka šie zābaki kalpos tikpat ilgi,kā astoņi pāri parasto gumijnieku ko varētu nopirkt par tādu pašu cenu,bet gribas jau sevi palutināt,jo dzīvojam jau tikai vienreiz...
P.S. Pārdevēja veikalā ar putām uz lūpām zvērēja pie mātes veselības,ka zābakiem esot divu gadu garantija un visi defekti tikšot nekavējoties novērsti, vai arī zābaki tikšot apmainīti. Es gan parasti neticu pasaciņām ,kas domātas garīgi atpalikušiem bērniem pirms gulētiešanas,bet čeku tomēr ieliku seifā pie patronām :)))
Aldis Behmanis
Aldis Behmanis
Pēdējo reizi manīts 2019-09-16 20:43
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Riga
Aprīkojums: Blaser R93 270WSM, Rem .223 Swarovski Z6i 3-18x50 BT; Blaser BBF 97 30-06/12 Swarovski Z6i 1-6x24; uzlabota Walther G22 22LR 3-9x50, Leica CRF1200Y talummers un Swarovski EL 10x42 binoklitis.
Medību trofejas: 14
21.04.2010. 14:18
Par Muck izcelsmi nestriidos, savukaart par tiem stulmiem, 1.5 gadu laikaa koleegjim (uz)sapleest nav sanaacis. Var jau buut, ka taa Muck ventilaacijas sisteema (AirMesh)dod tikai psihologjisku efektu, bet vinjam liekas, ka toch mazaak sviist. Es personiigi vispaar tikai par labiem aadas zaabakiem esmu.
Ideja taada, ka tur taa konstrukcija ap kaaju ir liidziiga matu sukai (zinu, ka stulbs un nesaprotams saliidzinaajums)... respektiivi sanaak ka tu taa kaa uz sukas zarinjiem staavi un apkaart ir gaiss, kaa rezultaataa odere var elpot visaa zaabaka augstumaa.
Tachu tajaa pat laikaa iespeeja Hubertaa tos LeChameau uzvilkt kaajaas un izveeleeties pareizo izmeeru ir buutisks arguments.
Gatis Bināts
Pēdējo reizi manīts 2019-09-20 17:20
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
21.04.2010. 14:03
LE CHAMEAU zābaki tiktiešām ir ražoti Francijā no dabīgā kaučuka roku darbā, tāpēc tie arī ir ļoti mīksti un elastīgi un pat pārplēst ir diezgan liela problēma, bet kur nu vēl paši no sevis sasprēgā!!! Uzvelkot kājā sajūta ir tāda, ka būtu uzvilkta zeķe nevis zābaks. Muck boots zābaki ir krietni smagāki un vaļējais neoprēna stulms viegli plīst uz asākiem zariem un ražots diemžēl Ķīnas Tautas Republikā!
Zane Liepiņa, ja nevar atļauties iegādāties tādas klases zābakus, tad nevajag rakstīt ka Patriota zābaki ir labāki.
Diemžēl zābaku cenā Gandrā ar lielām atlaidēm ir tāda pati kā Hubertā standart cena:)
Ar cieņu un veiksmīgu izvēli.