Šodien vārdadienu svin Mintauts, Alfs, Bernadeta, rītdien - Rūdolfs, Viviāna, Rūdis
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - gribu iegadaties aimpoint cop 3.vai kads var palidzet iegadaties sveszeme turesot letak/pirktu uzreiz divus gabalus.

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 10 lietotāji. Komentāru skaits 3. Pēdējais viedoklis 26.03.2008. 15:21

Jānis Misiņš
Jānis Misiņš
Pēdējo reizi manīts 2020-05-15 15:31
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Riga
Medību stāžs: 12
Aprīkojums: Blaser R93
Suņi: Rietumsibīrijas laika
Medību trofejas: 6
25.03.2008. 23:17
Nu un. Es redzu! nekur neviena punkta nav rakstits ka es nedrikstu medit no 2,5 m paaugstinajuma nakti. Tur jau ta lieta ka 41 punkts ir domats lai nesautu pa merki kuru nevarat identificet vai nevarat izdarit sekmigu savienu, ka es ar to lapsu. nesavu jo nevareju saut, bet nomainot ieroci ta lapsa krita pec stundas(varbut ta pati, pasi neatradu). Punkts 47 ir lidzigs, vienigais ir vetra kas var apdraudet mednieka veselibu jo ka atceramies sezam 2,5 m no zemes un diez vai kads sadomas medit vetra. 48 punkts skaidri un gaisi atlauj medit dienakts tumsaja laika, ja mes varam atskirt merki (ar nakts binokli eleganti). Ta ka nevajag izdomat un lasit starp rindam, VAR MEDIT VISU NAKTI. Es so jautajumu parunaju ar vienu juristu un vins atbildeja ka neviens punkts neaizliedz to darit. punkts.
andris pilmanis
andris pilmanis
Pēdējo reizi manīts 2010-01-24 18:20
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
Medību trofejas: 1
26.03.2008. 15:01
es jautaju par ampoitu comp 3.nevis par kautkadam nakts medibam.ir iespeja iegadaties/nopirkt amerika vai zviedrija,ka jus domajiet kur butu izdevigak/letak.
Lauris Stankevics
Lauris Stankevics
Pēdējo reizi manīts 2016-12-23 10:01
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
Medību trofejas: 3
26.03.2008. 15:21
Andri paskaties savā profilā.nosūtīju tev info!